Zobacz temat - Pozdro z Legnicy!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Pozdro z Legnicy!

szymon1805 - Pon Maj 25, 2009 08:58
Temat postu: Pozdro z Legnicy!
Serdecznie witam wszystkich klubowiczów!!! Jestem świeżutkim posiadaczem roverka 400 1,6 z Legnicy (właściwie to z Jawora, ale tutaj pracuję i mam połóweczkę). Na roverka "czaiłem się" już przy zakupie poprzedniego autka, ale wygrały uprzedzenia niestety :cry: . Naprawdę niestety, bo wspomniane autko, tj. carisma 1,6 z 97', była jeżdżąca skarbonką. Poza nią był podkręcony civiczek 1,5 z 90' i corollka 1,4 na pełnym wypasie z 94'- której notabene do dziś żałuję-fachowy przez duże F, nie garażowy tuning, środek cały w skórze, grzane foteliki, drewienko... cud autko, niestety po otrzymaniu dwóch uderzeń od domorosłych "mistrzów kierownicy" i tymczasowych trudności finansowych musiałem autko sprzedać (i do dziś ubolewam...). Przyzwyczajam się więc do roverka 400, 1,6 z 98'. W zasadzie to po dwóch dniach się przyzwyczaiłem- trochę wąski jest, ale naprawdę wygodny i fajnie się prowadzi. Tapicerka i cały środek autka również zasługują na pochwałę pod względem trwałości i estetyki. Pali mi tyle samo co carisma, ale jest żwawszy. Całkiem ładnie się prezentuje (zdjęcia wrzucę przy pierwszej okazji) i rokuje dobre nadzieje odnośnie eksploatacji (ale to akurat czas zweryfikuje :wink: ). Moja przygoda z motoryzacją jest wprawdzie dość krótka, i mimo, że jeszcze nie znam się szczególnie na mechanice etc, to naprawdę uwielbiam autka! Wciąż szukam "swojej" marki i teraz wierzę, że może nią zostać rover. Zobaczymy jeszcze jak będzie z użytkowaniem- nie jestem maklerem, więc liczę na względnie umiarkowane koszty. Pojeździmy, zobaczymy :wink: .
Na forum i stronę klubową zaglądam już od jakiegoś czasu i bardzo się cieszę z obecności tylu naprawdę serdecznych i znających temat miłośników marki, których gorąco pozdrawiam :smile: . Wiem, że strasznieeee się rozpisuję, ale chciałem się przedstawić jak należy. Mam nadzieję na nawiązanie nowych ciekawych kontaktów i wszystkim forumowiczom życzę szerokich dróg bez dziur i bezproblemowej eksploatacji.
Pozdrawiam, Szymon

walkie - Pon Maj 25, 2009 09:06

witaj :)
zapraszamy na spoty :)

sknerko - Pon Maj 25, 2009 09:06

Witam.
Mam dużo rodziny w Jaworze i bywam tam czasem może sie kiedyś spotkamy.

kasjopea - Pon Maj 25, 2009 09:35

Witaj :grin:
Asia - Pon Maj 25, 2009 21:06

Cześć ;) pozdro z Włocławka ;)
tian - Wto Maj 26, 2009 10:13

Witaj