Zobacz temat - [r 214] dystanse MDF rysunek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [r 214] dystanse MDF rysunek

bartekk84 - Czw Maj 28, 2009 11:35
Temat postu: [r 214] dystanse MDF rysunek
Witam,
Zamierzam sam wykonać dystanse MDF do mojego R. Mam pytanko czy posiada ktoś rysunek techniczny takiego dystansu?? Za wszelką pomoc z góry dzięki. Pozdrawiam!!

Botanix - Czw Maj 28, 2009 12:11

Odrysuj na kartce zewnętrzną krawędź oryginalnego dystansu i będziesz miał szkic :) .
bartekk84 - Czw Maj 28, 2009 15:45

jak bym miał oryginalne dystanse to po co miał bym je robić??? Chodzi o to że mam płytę mdf trochę zdolności i chęci że mogę sobie zrobić je sam no i jaka satysfakcja :) . Ale problemem jest to że nie wiem jak je zwymiarować dlatego potrzebuję taki rysunek. Albo wymiary odległości pomiędzy otworami, wewntętrzna i zewnętrzna krawędź.
bob1987 - Czw Maj 28, 2009 17:31

Kolego Bartekk tzn że nie masz fabrycznych głośników w drzwiach ? Nawet jeśli nie masz to po zdjęciu tapicerki drzwi (10 min max jak się to robi pierwszy raz) bez problemu sobie wszystko pomierzysz ;)
Botanix - Pią Maj 29, 2009 00:46

Cytat:
jak bym miał oryginalne dystanse to po co miał bym je robić???


Jeśli masz w swoim roverze głośniki przednie to zapewniam dystanse masz. A po co je robić skoro sie je ma? Po to, że dystanse z mdf-u są lepsze.

michone - Pią Maj 29, 2009 20:35

Botanix napisał/a:
Cytat:
jak bym miał oryginalne dystanse to po co miał bym je robić???


Jeśli masz w swoim roverze głośniki przednie to zapewniam dystanse masz. A po co je robić skoro sie je ma? Po to, że dystanse z mdf-u są lepsze.


moje orginalne glosniki byly jedna czescia z dystansem :)

Botanix - Sob Maj 30, 2009 00:11

U mnie też ale w zasadzie to na myśli miałem :) . Głośnik zlepiony z dystansem to wciąż głośnik + dystans od którego idzie odrysować szkic.