Zobacz temat - szukam kogos kto zna ta osobe "caczek"
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - szukam kogos kto zna ta osobe "caczek"

BoloSr - Pią Cze 26, 2009 09:33
Temat postu: szukam kogos kto zna ta osobe "caczek"
WItam i poszukuje kogos kto zna ta osobe http://forum.roverki.eu/p...rofile&u=13282.
Narazie nic nie bede mowil ale sprawa pilna jak ktos jest taki co ma znim kontak to prosze o kontak na priva lub na gg (jestem niewidoczny ale jestem prawie zawsze na gg od 7-15 ).

NEOSSS - Pią Cze 26, 2009 12:57

BoloSr, gosc o nicku caczek to oszust z Ciechanowa... Wiem w ktorym domu mieszka i gdzie trzyma graty - gosc kolo 35, obstawil sie kolegami ktorzy jak sie pozniej okazalo oszukali sie co do swoich umiejetnosci ;-)

Konto na Allegro ktorego uzywa : http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3517146

Mial do sprzedania czesci do Rover'a/Land Rovera i rozne glupoty m.in. cala 220 Coupe do kasacji, 420 D biala, wszystko Angliki... Gosc wystawial auta w calosci do sprzedania jak sie potem okazywalo auta byly kompletnie rozebrane...

Nie chce mi sie opisywac calej tej sprawy bo nie warto sie meczyc, w kazdym badz razie OSTRZEGAM!!!

Paul - Pią Cze 26, 2009 13:38

NEOSSS napisał/a:
gosc o nicku caczek to oszust z Ciechanowa...
Dodaj go na 'czarną listę" naszą.

Może jego ogłoszenia też wywalimy, jeżeli Twoja opinia się potwierdzi.

BTW, proszę o wpisy tutaj potwierdzeń (lub przeciwnie) dot. tego usera. Tylko proszę z uzasadnieniem, bo na tej podstawie ew. usunę ogłoszenia tego gościa.

BoloSr - Pią Cze 26, 2009 14:25

Paul napisał/a:
NEOSSS napisał/a:
gosc o nicku caczek to oszust z Ciechanowa...
Dodaj go na 'czarną listę" naszą.

Może jego ogłoszenia też wywalimy, jeżeli Twoja opinia się potwierdzi.

BTW, proszę o wpisy tutaj potwierdzeń (lub przeciwnie) dot. tego usera. Tylko proszę z uzasadnieniem, bo na tej podstawie ew. usunę ogłoszenia tego gościa.


jak dla mnie to juz jest za późno jedyne co powiem ze tego ogloszenie nie powinno byc juz dawno :(
teraz nie wiem jak to rozwiazac ale chyba zajmie sie tym policja :cry:

maciej - Pią Cze 26, 2009 14:31

BoloSr napisał/a:
jak dla mnie to juz jest za późno jedyne co powiem ze tego ogloszenie nie powinno byc juz dawno :(

Twój głos brzmi trochę jak pretensja, ale nie rozumiem do kogo.
Skąd obsługa forum miała wiedzieć, że coś jest nie tak, skoro nawet Ty nie napisałeś o co chodzi?
BoloSr napisał/a:
Narazie nic nie bede mowil ale sprawa pilna

Więc jakby sam dawałeś mu szansę na naciągnięcie kolejnych osób, zamiast od razu ostrzec innych, że masz wątpliwości.
BoloSr napisał/a:
teraz nie wiem jak to rozwiazac ale chyba zajmie sie tym policja :cry:

Napewno to najlepsza droga.
Myślę, że nie będzie to duży problem, skoro wiadomo gdzie facet mieszka, art. 286 KK jest jasny.

BoloSr - Pią Cze 26, 2009 14:36

widzisz z wypowiedzi Neosss mozna stwierdzic ze dawno wiadomo ze to oszust :(
a ja nie wiedzialem ze tak sie stanie i po tygodniu czekania na kase ma juz tego dosyc i dlatego napisalem tego posta skad moglem wiedziec ze tak bedzie ?? ?
skoro w druga stroine poszlo to bez problemu tylko ze nie bylo to takiej jakie mialo byc chodiz to o laptopy, myslalem ze sie z gosciem dobrze dogadalem a tu wychodiz ze lipa niezla :)

maciej - Pią Cze 26, 2009 14:40

BoloSr napisał/a:
widzisz z wypowiedzi Neosss mozna stwierdzic ze dawno wiadomo ze to oszust :(

Minęły 2h, a nie do końca są dowody, że to ta sama osoba, dlatego Paul napisał to co napisał.
BoloSr napisał/a:
a ja nie wiedzialem ze tak sie stanie i po tygodniu czekania na kase ma juz tego dosyc i dlatego napisalem tego posta skad moglem wiedziec ze tak bedzie ?? ?

Jest "czarna lista", a do tego, zakładając ten temat mogłeś opisać sytuację - wtedy każdy czytający sam wyrobi sobie zdanie i nawet jeśli będzie się umawiał z gościem, to tylko na płatność przy odbiorze.
BoloSr napisał/a:
skoro w druga stroine poszlo to bez problemu tylko ze nie bylo to takiej jakie mialo byc chodiz to o laptopy, myslalem ze sie z gosciem dobrze dogadalem a tu wychodiz ze lipa niezla :)

Nie do końća rozumiem co chciałeś powiedzieć.
Jaśnie byłoby, gdybyś używał przecinków i kropek. :)

NEOSSS - Pią Cze 26, 2009 22:14

Aukcja z przedmiotem uzytkownika caczek > http://www.allegro.pl/ite..._w_calosci.html numer z ktorego do mnie oddzwaniano to 788 545 222...

Co do pomocy w namiarach gostka chetnie pomoge...

Przetlumaczono mu zakaz korzystania z naszego forum, jak widac skutkuje...

Mysle ze pomoglem...

Pływak - Sob Cze 27, 2009 00:32

Nie żebym się czepiał ale za ujawnianie danych osobowych też jest paragraf...
filo - Sob Cze 27, 2009 06:29

Pływak napisał/a:
Nie żebym się czepiał ale za ujawnianie danych osobowych też jest paragraf...


A jak ktoś podaje namiary na mechanika to też jest?

Jak sie znajdzie jakiś życzliwy to narobi smrodu a myślę,że NEOSSS, podał dane w dobrej wierze (co by się ktoś nie naciął)...

Pływak - Sob Cze 27, 2009 09:53

filo napisał/a:
A jak ktoś podaje namiary na mechanika to też jest?

Jeśli mechanik sobie tego nie życzy to źle ale skoro prowadzi działalność to chyba zależy mu na reklamie...

Cytat:
Jak sie znajdzie jakiś życzliwy to narobi smrodu a myślę,że NEOSSS, podał dane w dobrej wierze (co by się ktoś nie naciął)...

Nie neguje, że NEOSSS zrobił to w dobrej wierze ale umieszczanie takich danych jak imię, nazwisko, adres, numer telefonu z dopiskiem oszust nie jest przemyślane. Czy ta osoba została skazana prawomocnym wyrokiem? Jeśli nie to równie dobrze może zgłosić doniesienie o ujawnianiu danych osobowych i o pomówieniu... Oczywiście są to skrajne przypadki ale trzeba sobie zdawać sprawę, ze można trafić na osobę skłonną takie doniesienie złożyć i później będziemy się miesiącami tłumaczyć w sądzie...

piter34 - Sob Cze 27, 2009 12:51

filo napisał/a:
A jak ktoś podaje namiary na mechanika to też jest?

Jeżeli mechanik prowadzi działalność gospodarczą, to nie.

NEOSSS - Pon Cze 29, 2009 00:49

Temat danych osobowych zakonczony...
caczek - Wto Lip 14, 2009 21:36

CO TY CHRZANISZ NEOSSS =)))

PRZEDEWSZYSTKIM TO NIE MOJE KONTO ALLEGRO I NIE MIALEM TAKICH SAMOCHODOW NA SPRZEDANIE, NIE MAM 35 LAT, MAM SPORO MNIEJ .... POZA TYM NIGDY DO CIEBIE NIE DZWONILEM W ZADNEJ SPRAWIE PANIE NEOSSS

jedyny samochod jaki mialem na czesci w ostatnim czasie to rover 200 coupe ale wersja europejska (kupilem calego bo potrzebowalem kilku czesci do swojego roverka, wystawilem kilka ogloszen o sprzedazy pozostalych czesci na forum ale prawie nic sie nie sprzedalo)

KOLEGE BOLOSR BARDZO PRZEPRASZAM, PIENIADZE ZOSTALY JUZ ODESLANE ( MIALEM DOSC POWAZNY PROBLEM) WYPADALO NAPISAC ALE TYLE RAZY PRZEKLADALEM ZE JUZ NIE WIEDZIALEM JAK .. JESZCZE RAZ SRY


I WOGOLE TAK TO NIE JESTEM Z CIECHANOWA ... MAM TAM BRATA, NA KTOREGO ADRES ZOSTAL WYSLANY KOMPUTER, BRATA NIC NIE LACZY Z MARKA ROVER ... UZYTKOWNICY ALLEGRO O NICKACH " SaGaNeX " ; " GHOST110 " EW INNI WYMIENIENI PRZEZ ZYCZLIWEGO I BEZMYSLNIE PODAJACEGO PRYWATNE DANE NEOSSA NIE SA NAM ZNANI

Tomaszi: Usunąłem wyraz ogólnie uznany za obraźliwy, który personalnie był kierowany do NEOSSS Przy okazji kolega caczek otrzymuje za to warna.

Zukowaty - Wto Lip 14, 2009 21:55

ładnie...ładnie :roll:
Mix - Wto Lip 14, 2009 21:57

Poszło info na SB, ale widzę, że nikt nie czyta :/
Paul - Wto Lip 14, 2009 22:10

Caczek, rozumiem wzburzenie, ale waż słowa. Tego rodzaju epitety są NIEDOPUSZCZALNE !! Jak chcesz, to napisz PW, ale na Forum trzymajmy fason :|

BoloSr - Wto Lip 14, 2009 22:11

caczek napisał/a:
KOLEGE BOLOSR BARDZO PRZEPRASZAM, PIENIADZE ZOSTALY JUZ ODESLANE ( MIALEM DOSC POWAZNY PROBLEM) WYPADALO NAPISAC ALE TYLE RAZY PRZEKLADALEM ZE JUZ NIE WIEDZIALEM JAK .. JESZCZE RAZ SRY


no to jak piszesz ze poszla i jutro dojdzie to masz umnie plusa bo ja jestem z natury spokojny i zrownowazony ale do czasu :rotfl:

Tomaszi: wyszczególniłem co ważne dla BoloSr

Markzo - Sro Lip 15, 2009 01:02

laboga co sie dzieje.... :roll:
NEOSSS - Sro Lip 15, 2009 01:41

caczek, skoro chrzanie to czemu tyle faktow sie zgadza z Twoimi ogloszeniami na forum, na Allegro, miejsce zamieszkania, dane itd...

Miales Rover 200l a zapomniales o najwazniejszym ze masz jeszcze pieknego bialego Rover 400 bez lampy i silnika(lezy u sasiada) ktorym to chwaliles sie na forum i ktorego to widac na aukcji w linku ktory podalem...
Na aukcji uzytkownika GHOST110(niby nie znana osoba uzytkownikowi caczek) widoczny bialy Rover 400 bez lampy i silnika, tez z Ciechanowa, ludzie normalnie przypadek... Zgodnosc numerow telefonicznych z ktorymi mialem do czynienia tez przypadek...

Idiotow tu nie znajdziesz, przykro mi...

BoloSr, napisz tu na form jak wyjasni sie sprawa, gosc narobil w portki i kase miejmy nadzieje Ci zwroci...

BoloSr - Pią Lip 17, 2009 09:28

dla mnie temat zakonczony kasa oddana policji nie musialem wzywac :) :)
caczek - Pią Lip 17, 2009 21:34

myslalem nad kupnem rovera 400 na czesci, nigdy jednak takiego rovera nie mialem =)))
i nikomu absolutnie nie sprzedalem czesci do r400 nawet za 1zl
adres sie zgadza ? ty piszesz o ciechanowie, ja mieszkam w warszawie =)) reszta jak wyzej

NEOSSS - Sob Lip 18, 2009 00:49

Wpisujac nazwe uzytkownika caczek, na forum wyskakuja m.in. tematy odnosnie ofert sprzedazy wyzej wymienionych przez mnie pojazdow ktorymi "handluje" caczek, takie jak R220, R400, "GRATY DO R75", "DACH DO MG F" itp... Dla nie zorientowanych linki :

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=39919
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=40160
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=40396
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=40924

P.S. Chlopaku nie pograzaj sie bardziej...

Zukowaty - Sob Lip 18, 2009 01:36

A czemu aukcje tego Pana zostały usunięte przez Alledrogo??
caczek napisał/a:
myslalem nad kupnem rovera 400 na czesci, nigdy jednak takiego rovera nie mialem =)))
i nikomu absolutnie nie sprzedalem czesci do r400 nawet za 1zl


caczek napisał/a:
Czesc , mam calego rovera 400 SDI na czesci - samochod jest w calosci (brak jednej tylnej lampy i wyjety silnik- lezy w garazu)

samochod w ladnym bialym kolorze, stoi w okolicach warszawy, mozliwy osobisty odbior czesci, mozliwa tez wysylka poczta czy aukcja allegro

caczek - Nie Lip 19, 2009 11:06

ogloszenie o r400 wystawilem tylko dlatego bo chcialem miec juz przygotowanych klientow w razie gdybym kupil tego rovera, spytaj czy ktokolwiek kupil odemnie chocby srubke od kola do r400 :wink:

dach do MG MGF mam faktycznie i kilka czesci do r75 takie jak zderzak i elementy tapicerki rowniez

moglbys wymyslic lepszy sposob na zwiekszenie swojej sprzedazy niz obrabianie tylka innym

NEOSSS - Pon Lip 20, 2009 01:25

Dobra sciema nie jest zla...

Fakty sa faktami...

Ja na klientow nie narzekam...

To tyle z mojej strony odnosnie calosci tematu...