Zobacz temat - [MG ZT] Mostek pod przekaźnikiem.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT] Mostek pod przekaźnikiem.

arkom - Sro Lip 08, 2009 14:09
Temat postu: [MG ZT] Mostek pod przekaźnikiem.
Mam problem. Ostatnio przeglądałem autko i wynalazłem mostek włożony pod styki przekażnika R4. Po wyjeciu tego na wyswietlaczu pokazuje sie kontrolka kontroli trakcji i nie można uruchomić auta. Z tym mostkiem jest wszystko ok. Co może być uszkodzone że jest to zmostkowane. Wierze w Was pozdrawiam.
SeniorA - Sro Lip 08, 2009 14:30

arkom napisał/a:
Co może być uszkodzone że jest to zmostkowane
pewnie przekażnik
arkom - Sro Lip 08, 2009 20:57

SeniorA napisał/a:
arkom napisał/a:
Co może być uszkodzone że jest to zmostkowane
pewnie przekażnik

Przekaznik raczej nie poniewaz wyciagnalem tem mostek i przelozylem przekazniki. Ale dziekuje za odpowiedz

sknerko - Sro Lip 08, 2009 21:01

Może masz coś nagrzebane z immobilizerem bo ja mam dołożony drugi immo w swoim R i jak zadziała ten drugi to właśnie świeci mi kontrolka trakcji no i dotego kontrolka silnika i jeszcze chyba ABS no i oczywiście nie odpala

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 21:02 ]
aha umnie ten immo dołożyli w Polsce w serwisie

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 21:30 ]
zrób jakieś fotki tego mostka i przekaźnika to może się coś wymyśli bo wg rave to jest najważniejszy przekaźnik od którego zależy wiele czujników i trakcja między innymi i jest sterowany z ECU

arkom - Sob Lip 11, 2009 21:38

sknerko napisał/a:
Może masz coś nagrzebane z immobilizerem bo ja mam dołożony drugi immo w swoim R i jak zadziała ten drugi to właśnie świeci mi kontrolka trakcji no i dotego kontrolka silnika i jeszcze chyba ABS no i oczywiście nie odpala

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 21:02 ]
aha umnie ten immo dołożyli w Polsce w serwisie

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 21:30 ]
zrób jakieś fotki tego mostka i przekaźnika to może się coś wymyśli bo wg rave to jest najważniejszy przekaźnik od którego zależy wiele czujników i trakcja między innymi i jest sterowany z ECU

Mostek jest włożony na stykach poprzecznych patrząc od przodu auta.