Zobacz temat - [R75] Czujniki ciśnienia przy turbinie ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Czujniki ciśnienia przy turbinie ??

deko77 - Nie Lip 26, 2009 10:38
Temat postu: [R75] Czujniki ciśnienia przy turbinie ??
Mam pytanie - moze ktos wie , w ktorych miejscach na turbinie mają byc podłączone czujniki ( rurki) ciśnienia powietrza - te z kolektora ssącego - turbina oraz te przy filtrze powietrza - turbina ?? ? Jestem pewien , że mam cos tam namieszane i nie mam pojęcia w jakiej kolejności maja być wpięte :neutral: . Wszystkie plastikowe rurki są zakończone tak samo - gumowe kolanka - stąd moja niewiedza :oops:

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Pozdrawiam Daniel

SeniorA - Nie Lip 26, 2009 12:15

czy chodzi o trzy przewody wpięte też do zaworu elektromag. przy filtrze ?, jeśli tak ,to ten od kolanka filtra ma być wpięty do zaworu przy samym filtrze.
deko77 - Nie Lip 26, 2009 13:32

Dzięki Andrzej - chodzi mi o to gdzie one mają być wpięte w turbine - dorzucę foto o które rurki mi chodzi - te rurki zaznaczyłem strzałkami


pozdrawiam Daniel

[ Dodano: Nie Lip 26, 2009 21:06 ]
Przy turbinie są tylko 3 miejsca gdzie można wpiąć te przewody zawór turbiny , ciśnienie sprężania i jeszcze jedno - nie mam pojęcia do czego

To jest fotka turbiny (miejsca na wężyk - ciśnienie sprężania ) - pytanie który wężyk :bezradny:

[ Dodano: Nie Lip 26, 2009 21:43 ]
W turbinie są 3 miejsca , gdzie można zamontować te wężyki - ciśnienie turbo , zawór turbiny i trzecie nie mam pojęcia do czego :bezradny: - chodzi mi o kolejność - który gdzie ?? Foto przedstawia turbinę( miejsce na wężyk czujnika ciśnienia) - który ??