Zobacz temat - [ ANKIETA ] Ekrany akustyczne
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [ ANKIETA ] Ekrany akustyczne

staf - Pon Sie 03, 2009 16:39
Temat postu: [ ANKIETA ] Ekrany akustyczne
Czy Twoim zdaniem ekrany akustyczne w należyty sposób chronią przed hałasem?
witgut - Pon Sie 03, 2009 20:09

A co to są parawany dźwiękochłonne :?: :?: :?:
Z tego co wiem to przy drogach są ekrany akustyczne (dźwiękochłonne- pochłaniające dźwięk, rozpraszające i odbijające), a z parawanami spotkałem się tylko u lekarza, i nie koniecznie dźwiękochłonymi.

zetes - Pon Sie 03, 2009 20:13

Nie mam zdania, poniewaz nie mialem okazji sie za parawanem znalezc :razz:
staf - Pon Sie 03, 2009 20:14

Poprawiłem kolego witgut,
sTERYD - Pon Sie 03, 2009 23:49

wbrew pozorom te "doniczki" dają bardzo dużo. Niestety nie ma tak dobrze, zeby nie mogło być lepiej, ale jak to mówią człowiek nie sznurek,- wszystko przetrzyma, ja np. mieszkałem od urodzenia przy drodze nr 3 i jakoś żyje... nie mówię, że jestem normalny... ale w Polsce normalny człowiek słucha radia maryja, więc jakoś mnie to nie boli ;)
dobryziom - Wto Sie 04, 2009 13:50

kiedyś często jeździłem rowerem po Bemowie i jest tam trasa odgrodzona ekranami żeby domy jednorodzinne miały cisze i szczerze powiem ze różnica jest kolosalna... :)
xROnx - Wto Sie 04, 2009 14:04

sTERYD napisał/a:
nie mówię, że jestem normalny...

hehehe

Kiedyś czesto bywałem przy trasie północnej w ZG gdzie takie ekrany są zamontowane. Wiadomo że nie dadzą takiego efektu co nowoczesne okno plastikowe, ale róznice było słychać.
Podejrzewam że jakbym teraz tam podjechał to też by byłą ją słychać. w koncu ekrany tam dalej stoją, droga też jest, a aut przybywa :mrgreen: