Zobacz temat - [polonez 1.4GLI LPG 96r] poszukuje warsztatu w Krakowie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Inne (np. Polonez 1.4, MG Maestro, Rover SD1 itp.) - [polonez 1.4GLI LPG 96r] poszukuje warsztatu w Krakowie

roman - Nie Sie 16, 2009 17:32
Temat postu: [polonez 1.4GLI LPG 96r] poszukuje warsztatu w Krakowie
Witam szanownych forumowiczow,
mam problemy z moim Polonezem 1,4.

1) Plyn chlodniczy w formie zupy olejowej - pozostalosci po zmianie uszczelki przy glowicy,
2) Prawdopodobnie problem z wtryskiem. czasami jak jest nierozgrzany dusi sie bezyna a przy przejsciu na gaz jest charakterystyczne szarpniecie.
Najprawdpodobniej nie obejdzie sie bez wizyty w warsztacie i pogrzebaniu w jego "komputerze".

Czy ktos z Was moglby polecic "specjalistyczne miejsce" gdzie mozna przeczyszczyc uklad chlodzacy, wyregulowac wtrysk, i generealnie sprawdzic jak sie ma moje cacko?

Mieszkam w Krakowie. Jezeli ktos zna jakis solidny warsztat w miescie, albo okolicach to bylbym bardzo, bardzo wdzieczny.

P.S.
samochod jest po przejsciach - po wymianie uszczelki nad glowica mechanik czegos nie dokrecil no i mialem zwarcie w instalacji. Potrzebuje solidnego fachowca od takich maszyn. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam

timer - Nie Sie 16, 2009 21:08

http://roverki.pl/garage....iewslink&sid=24 zobacz w tym linku ja polecam P.Miodowicza większość Ci na tym forum go poleci :)
roman - Pon Sie 17, 2009 13:37

POMOGL!

wielkie dzieki. Czlowiek straszliwie oblozony robota - stad wniosek ze jest bardzo dobrym mechanikiem. No nic, chyba poczekam az bedzie mial czas zeby zajrzec do mojej rakiety.

Dzieki wielkie za pomoc. :cool:
Pozdrawiam