Zobacz temat - wjakiejsieci.pl - Sprawdź w jakiej sieci jest numer
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - wjakiejsieci.pl - Sprawdź w jakiej sieci jest numer

extreme007 - Pią Paź 02, 2009 20:32
Temat postu: wjakiejsieci.pl - Sprawdź w jakiej sieci jest numer
Zapraszam na moją stronkę dzięki której sprawdzimy do jakiej sieci należy numer www.wjakiejsieci.pl szczególnie te przeniesione do play gdzie minuta rozmowy troszkę kosztuje niż do innej sieci :)
Raptile - Pią Paź 02, 2009 20:39
Temat postu: Re: wjakiejsieci.pl - Sprawdź w jakiej sieci jest numer
extreme007 napisał/a:
szczególnie te przeniesione do play gdzie minuta rozmowy troszkę kosztuje niż do innej sieci :)


A sprawdz ile kosztuje połączenie DO Playa xD


Takie rzeczy to tylko w ERZE xD

azer - Pią Paź 02, 2009 20:48

myślę że o to mu chodziło tylko źle sformuował zdanie.
gramatycznie nie trzyma się kupy

Krzysi3k - Pią Paź 02, 2009 21:22

W takiej sytuacji najlepiej być w Play ;) Najlepszy obecnie operator - bije na głowę wszystkich.
PopaY - Pią Paź 02, 2009 21:36

Nie róbcie kryptoreklamy. Strona służy do sprawdzania numerów więc niech tylko to będzie komentowane. Zostawcie komentarze nt. operatorów dla siebie...
SeevS - Pią Paź 02, 2009 21:39

PopaY napisał/a:
Nie róbcie kryptoreklamy. Strona służy do sprawdzania numerów więc niech tylko to będzie komentowane. Zostawcie komentarze nt. operatorów dla siebie...


Twój post jest bezsensowny.


POLECAM SIEĆ PLAY

PopaY - Pią Paź 02, 2009 21:42

Wcale nie. Skoro nie znacie realiów rynku telekomunikacyjnego to pozostawcie głupie komentarze dla siebie. Dwa lata temu powstała sieć Play i sporo osób do tej sieci przeszło, ale teraz znów wracają do poprzednich operatorów... Poza tym nie mój post jest bezsensowny lecz Twój, bo temat nie służy do reklamowania sieci operatorskich lecz by sobie jakiś numer sprawdzić. A polecać można nawet pantalony babci, bo są ogromne i wygodne...
Pływak - Pią Paź 02, 2009 21:50

Po to jest forum aby dyskutować również polecam "pleja" mam od 2 lat i ani myślę wracać do ery :D Stronka ładna estetyczna ale mnie nie interesuje wszędzie mam tanio :D

P.S Radze zapoznać się z http://pl.wikipedia.org/wiki/Kryptoreklama

Krzysi3k - Pią Paź 02, 2009 23:37

PopaY napisał/a:
Nie róbcie kryptoreklamy. Strona służy do sprawdzania numerów więc niech tylko to będzie komentowane. Zostawcie komentarze nt. operatorów dla siebie...


Przecież to dział offtopic :)

PopaY napisał/a:
Dwa lata temu powstała sieć Play i sporo osób do tej sieci przeszło, ale teraz znów wracają do poprzednich operatorów...


Ja pierwszą umowę podpisałem 2 lata temu, właśnie przedłużyłem umowę. Jestem mega zadowolony. Porównywałem przed przedłużeniem oferty innych - nie do przebicia.

Mam teraz za 25 zł abonamentu 100 minut do wszystkich sieci + 500 minut do Play i na stacjonarne. Umowa na 12 miesięcy. Dla przedłużających umowę.