Zobacz temat - [R416 Si 1.6 '96] Nie działa prędkościomierz
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416 Si 1.6 '96] Nie działa prędkościomierz

My_LastYear - Wto Paź 06, 2009 15:12
Temat postu: [R416 Si 1.6 '96] Nie działa prędkościomierz
Jak w tytule nie działa mi prędkościomierz i nie obraca mi w ogóle kilometrów. Mam tez zepsuty wskaźnik temperatury silnika. I pytanie gdzie w Krakowie najlepiej to naprawić?? Gdzie wy naprawiacie w Krk swoje Roverki?? I gdzie jeździcie na przegląd??
Lechos - Wto Paź 06, 2009 15:33

My_LastYear napisał/a:
Jak w tytule nie działa mi prędkościomierz i nie obraca mi w ogóle kilometrów
na 99% impulsator zdechl, latwo go wymienic bo jest przykrecony na jedna srubke do skrzyni biegow nad prawa polosia (lub poruszac kostka).
My_LastYear napisał/a:
Mam tez zepsuty wskaźnik temperatury silnika.
padl czujnik ktory daje sygnal na wskaznik (dolny).
My_LastYear - Wto Paź 06, 2009 15:40

Lechos troche rozwiałeś moje wątpliwości, a jeszcze może orentujecie się w jakich kosztach zamknę się z tą naprawą?? Aaaa jeszcze chciałbym żebyście koledzy podali adresy waszych mechaników, zaufanych oczywiscie :wink:
Lechos - Wto Paź 06, 2009 15:51

My_LastYear napisał/a:
w jakich kosztach zamknę się z tą naprawą??
co do czesci to powinienes sie zamknac w 150 pln (czujnik nowka, impulsator uzywka)
kasjopea - Wto Paź 06, 2009 16:40

My_LastYear, jeśli chodzi o impulsator, to dasz radę wymienić go sam :smile:
darek_wp - Wto Paź 06, 2009 17:47

jeśli chodzi o czujnik również sam wymienisz :mrgreen: a wcześniej sprawdź czy to nie kabelki (np podłaczając styk od czujnika do masy - wskaźnik wychyli się na max - oczywiście przy włączonej na 2 poz stacyjce)
My_LastYear - Wto Paź 06, 2009 19:58

koledzy przeceniacie moje możliwości. Jestem laikiem w sprawach mechaniki auta i naprawy wolałbym zostawic fachowcowi, aczkolwiek będę starał się naucz czegos i może kiedyś sam będe potrafił naprawić usterkę w aucie... To pozostała tylko kwestia adresów mechaników z Krakowa, czekam na propozycje.
kasjopea - Wto Paź 06, 2009 20:11

My_LastYear napisał/a:
koledzy przeceniacie moje możliwości.

Są tutaj również koleżanki :foch:

darek_wp - Wto Paź 06, 2009 20:14

kasjopea napisał/a:
Są tutaj również koleżanki


i nie należy o tym zapominać :evil: :razz:

SeniorA - Wto Paź 06, 2009 20:33

My_LastYear napisał/a:
adresów mechaników z Krakowa
Pawel Midowicz na Klinach i w Skotnikach T. Pstuś . Adresy są na stronie klubowej. http://www.roverki.pl/gar...iewslink&sid=24
Artu - Wto Paź 06, 2009 20:38

Na Skotnickiej nie polecam - wiem osobiście z własnego doświadczenia. Naprawy których wymaga Twój Roverek nie będą dla laika żadnym problemem (może impulsator, który nie znajduje się całkiem na wierzchu ale idzie go wyjąć bez wjeżdżania autem na kanał/podnośnik)