Zobacz temat - [rover 25 2.0 idt 2003r]jakis czujnik nie podpiety??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [rover 25 2.0 idt 2003r]jakis czujnik nie podpiety??

pitero11 - Wto Paź 06, 2009 18:01
Temat postu: [rover 25 2.0 idt 2003r]jakis czujnik nie podpiety??
klubowicze znalazłem nie podpiety jakiś czujnik który znajduje sie koło paska rozrzadu stojac przed autem jest on po stronie lewej jak korek wlewu oleju pod pokrywa z boku silnika mam go nie podpietego nie wiem co to jest ?/temperature mi pokazuje /znajduje sie on w takim czyms aluminiowym??co to jest i dlaczego moze byc odpiety brak jakies instalacji do niego patrzyłem ale nie widze nic co mogło by wisiec ...aha mam pytanko kupiłem nowy przepływomierz powitrza poniewaz autko mi troche kopciło na czarno jak stary autobus ale nic nie pomogło jak odepne tez ten nowy auto zdecydowanie zaczyna mniej kopcic co to może byc .aha patrzyłem na ciegno od turbiny to reka nie ruszy przy wyłaczonym silniku to tak ma byc????czy cos sie zapiekło ..jeszcze jedno czy przez stary olej i stary filtr powietrza może tak dymic??
Brt - Wto Paź 06, 2009 19:43

pitero11 napisał/a:
znalazłem nie podpiety jakiś czujnik
pitero11 napisał/a:
znajduje sie on w takim czyms aluminiowym??co to jest i dlaczego moze byc odpiety

tak ma być ... czujnik temp powietrza dolotowego służy jako zaślepka w wersjach iDT

pitero11 napisał/a:
aha patrzyłem na ciegno od turbiny to reka nie ruszy przy wyłaczonym silniku to tak ma byc????

tak .. tzn trzeba się ostro napiać, żeby go ręka ruszyć ... zdejmij sięgło z zaworu (tylko nie zgub zabezpieczenia) i sam zawór powinien chodzić leciutko :ok: