Zobacz temat - [R200]Stop i tablica
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200]Stop i tablica

sobon - Pią Paź 30, 2009 20:11
Temat postu: [R200]Stop i tablica
Mam problem bo nie działa mi STOP na lotce i światło podświetlenia tablicy rej. poza tym wszystko jest w porządku .
Mam jeszcze takie pytanie czy wymagane jest włączenie zapłonu aby świaciły światła teblicy czy swiecą normalnie ??
Prosze o pomoc i szybką odpowiedz (gg11703731)
Pozdrawiam
:bezradny:

Ksysio - Pią Paź 30, 2009 21:02

popraw temat zgodnie z zasadami... :)

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15017

Brt - Pią Paź 30, 2009 21:08

Popraw temat jak napisał kolega wyżej, a co do usterki, to sprawdź wiązkę kabli w gumowym przepuście do klapy (po prawej stronie).. na 99% tam jest przyczyna
Jugol - Pią Paź 30, 2009 21:09

Ksysio napisał/a:
popraw temat zgodnie z zasadami...

...bo przyjdzie taka zielona pani i straszecznie nakrzyczy :mrgreen:

...o prezes był szybszy- aleć to człek spokojny, wytłumaczy i pomoże i wogóle :ok:

sobon - Sob Paź 31, 2009 07:21
Temat postu: [R214 Si 96'] nie działa stop i tablica
Nie działa mi podświetlenie tablicy i światło STOP na lotce Sprawdziłem próbówką w kostce pod klapa i tam nie ma prądu jest tylko prąd do wycieraczki . Wcześniej STOP działał a raz jak go poruszyłem to sie "odezwał" ale nic . Bezpieczniki i reszta raczej OK.

Jeszcze mam niemiecką instrukcje i nie za bardzo wiem z swojego tłumaczenia który bezpiecznik jest do czego . Byłbym wdzięczny za polski opis bezpieczników.

(pomocy bo w nocy stówka sie :?: kłania ..... )

NEOSSS - Sob Paź 31, 2009 09:17

sobon, wiazke klapy masz do naprwienia, kbelki przed kostka sie polamaly lub zasniedzialy...
szkatula77 - Sob Paź 31, 2009 09:53
Temat postu: [R214,99]
100% kabelki na połączeniu klapy z autem, sam wczoraj robiłem, nie działała mi lampka w bagażniku, jak zdjąłem gumowa uszczelke to szok, na ok 10 kabli 7 trzebabyło obklejać taśma, a jeden przewodzik, oczywiscie ten od lampki był przerwany. Gumowa osłonke najlepiej do połowy rozciąc bo nie dotrzesz do kabli inaczej, potem zklej ładnie szkotem i juz. Powodzenia :> :ok:
sobon - Sob Paź 31, 2009 15:57
Temat postu: [R214Si 96'] lampka baagażnik nie działa
Dzięki za wszystko już doszłem z tym stopem i tablicą a największy problem to bagażnik bo nie wiem gdzie tam ida kable żeby je sprawdzić ????
kasjopea - Sob Paź 31, 2009 18:36

sobon, proszę poprawić temat zgodnie z Zasadami Kącika.
Jugol - Nie Lis 01, 2009 00:41

...i żeby nie było, że nie mówiłem :mrgreen: