Zobacz temat - [rover 420gti 94r] filtr kabinowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [rover 420gti 94r] filtr kabinowy

tomek102 - Pon Lis 02, 2009 09:29
Temat postu: [rover 420gti 94r] filtr kabinowy
czy ktos sie orientuje czy w tych modelach jest filtr kabinowy? szukałem na allegro (wpisywałem filtr i szukałem do jakiego modelu pasuje i nie mogłem do mojego znalezc) wiec pewnie w tych modelach nie montowali? poza tym jesli wogole jest to gdzie to szukac (pod schowkiem w kabinie, czy gdzies w podszybiu?).mam ten samochodzik poł roku i cos mi kiepsko powietrze dmucha na szybe-nie wiem, czy to filtr, czy poprostu ten typ tak ma?
nastepna sprawa-jak ktos moze ma ksiazke "instrukcje obsługi" do mojego Roverka to bede wdzieczny;-)
moje gg 8607906 meil t.boro102@wp.pl

darek_wp - Pon Lis 02, 2009 09:47

dostęp do filtra kabinowego uzyskasz po wyjęciu schowka i zdjęciu metalowej poprzeczki wzmacniającej (zobaczysz po zdemontowaniu schowka)
ZTCP filtry we wszystkich r4xx są takie same koszt ok 50 PLN

kasjopea - Pon Lis 02, 2009 15:09

tomek102, proszę następnym razem użyć funkcji "szukaj", bo kwestia filtra kabinowego była już wiele razy poruszana na forum.
Co do instrukcji to do pobrania ze strony klubowej jest RAVE po angielsku dostępne dla wszystkich http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#30
Natomiast instrukcja po polsku w pdf jest dostępna dla klubowiczów.

Pływak - Pon Lis 02, 2009 15:35

Może najpierw doczytajcie temat zanim zaczniecie odsyłać do sklepu albo szukajki. Ja tam widzę 94r czyli kanciak. Ja u siebie w kanciaku nie mam ale jeśli masz klimę to możliwe, ze takowy filtr jest...