Zobacz temat - [Rover 200] Spojler Ze Stopem od MG ZR
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [Rover 200] Spojler Ze Stopem od MG ZR

Matius - Sro Lis 11, 2009 10:30
Temat postu: [Rover 200] Spojler Ze Stopem od MG ZR
Witajcie,

Nie mogę znaleźć nigdzie oryginału w dobrej cenie i to jest smutne wręcz... znalazłem jeden ale cenę którą zobaczyłem doprowadziła mnie do takiego stanu że wyłączyłem kompa i poszedłem do baru ;]

http://rover-czesci.pl/?show=articles&id=3

znalazłem też ofertę na allegro... oczywiście podróbka ;p ale jest...

http://allegro.pl/item811...16_sprawdz.html

teraz pytanie do Was... jak myślicie zda egzamin to? Czytałem na niemieckim forum że potrafi odpaść na myjni mechanicznej jeśli jest słabo przymocowana... ale ogólnie jest ok kwestia pomalowania pod kolor nadwozia. Jak myślicie warto? Cena kusi...

Brt - Sro Lis 11, 2009 10:44

Zastanawiałem się po przeczytaniu tematu jak można mieć problem z dostaniem spojlera do R200 .... ale już się wyjaśniło ... Ty szukasz spojlera do MG ZR a to zasadnicza różnica ;) .. co do tej podróbki, to niestety trzeba by było zobaczyć jak jest wykonana, ale cena kusi rzeczywiście .. może warto spróbować :roll:
dudus87 - Sro Lis 11, 2009 10:50

mogliby dać chociaż jakieś real foto. To jak i tak trzeba malować to lepiej używany kupić ale oryginał.
Krzysi3k - Sro Lis 11, 2009 10:53

Angole nie narzekają na te spoilery, o ile to są te same.
Ja go kupię jak tylko trochę pieniędzy wygospodaruje.
A jeśli ktoś kto ma R200/25 w kolorze MNX i ma czarny spoiler to mogę mu dać swój pomalowany ;)

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 10:53 ]
dudus87 napisał/a:
mogliby dać chociaż jakieś real foto. To jak i tak trzeba malować to lepiej używany kupić ale oryginał.


Tak? A gdzie taki dostać Panie mądralo? Na eBayu angielskim z reguły też są właśnie te zamienniki pomalowane. I wcale nie wyjdzie taniej. Bardzo możliwe, że i tak będą różnić się odcieniem, bo ZRki wychodziły w większości w innych paletach kolorów niż R25 i R200.

dudus87 - Sro Lis 11, 2009 13:39

Krzysi3k5 napisał/a:

Tak? A gdzie taki dostać Panie mądralo? Na eBayu angielskim z reguły też są właśnie te zamienniki pomalowane. I wcale nie wyjdzie taniej. Bardzo możliwe, że i tak będą różnić się odcieniem, bo ZRki wychodziły w większości w innych paletach kolorów niż R25 i R200.


Po pierwsze poroponuje zacząć czytac ze zrozumieniem (Na prawdę nie boli). Czy gdzieś napisałem, że wyjdzie taniej?

Po drugie znalazłem ze 3 spojlery w ciągu ostatnich 2 miesięcy na allegro. Od ściągniętych ZR.

Po trzecie piszesz, że na ebay są zamienniki, pytanie tylko po co? Jak mieli oryginalne to co, wstawiali zamienniki?

Po czwarte znowu proponuje poczytać ze zrozumieniem, napisałem, że skoro i tak trzeba będzie malować, a Ty mi piszesz, że będą różne odcienie :???:

Remigiusz - Sro Lis 11, 2009 16:35

Wiec tak to wygląda :mrgreen: Ta podróba z GFK :razz:







Krzysi3k5,
Je można dostać oryginalne od ZR tylko ze cenna sięga od 400-600zl :/ Nie wiem ile lakierowanie takiego czegoś może kosztować :?:

Krzysi3k - Sro Lis 11, 2009 16:39

dudus87 napisał/a:
Po pierwsze poroponuje zacząć czytac ze zrozumieniem (Na prawdę nie boli). Czy gdzieś napisałem, że wyjdzie taniej?

Nie, ale tak to zabrzmiało. Skąd wiesz jakiej jakości są te spoilery? Widziałeś? Dotykałeś? Używałeś? Nie ma sensu bulić niepotrzebnie.
dudus87 napisał/a:
Po drugie znalazłem ze 3 spojlery w ciągu ostatnich 2 miesięcy na allegro. Od ściągniętych ZR.

Jeden był - żółty.
dudus87 napisał/a:
Po trzecie piszesz, że na ebay są zamienniki, pytanie tylko po co? Jak mieli oryginalne to co, wstawiali zamienniki?

Nie znasz tematu a mędrkujesz. Jest dużo zamienników, bo oczywiście są dużo tańsze od oryginałów i wiele osób kupowało go, żeby tuningować swoje R200 i R25.
dudus87 napisał/a:
Po czwarte znowu proponuje poczytać ze zrozumieniem, napisałem, że skoro i tak trzeba będzie malować, a Ty mi piszesz, że będą różne odcienie :???:

Mówiliśmy o zamiennikach - więc skoro powiedziałeś, że i tak trzeba malować to automatycznie rozumiem przez to, że chodzi o zamiennik.

Ja nie zamierzam czekać nie wiadomo ile, aż się znowu pojawi spoiler na allegro.
Ostatnio był tylko ten żółty i wcześniej nic więcej.

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 16:39 ]
Remi55 napisał/a:
Krzysi3k5,
Je można dostać oryginalne od ZR tylko ze cenna sięga od 400-600zl :/ Nie wiem ile lakierowanie takiego czegoś może kosztować :?:


O tym właśnie mówiłem - dlatego na eBayu mnóstwo zamienników jest.
Malowanie takiego spoilera nie powinno kosztować więcej niż 200 zł ;)
Paradoksalnie malowanie oryginalnego mogłoby kosztować więcej niż tego, jeśli jego lakier byłby w opłakanym stanie, lub chciałby robić porządnie (ja bym tak robił).

Remigiusz - Sro Lis 11, 2009 16:46

Tutaj jeszcze instrukcja od ZR ale po niemiecku :razz:

Pisze w pierwszej linie ze w automatycznej myjni mogą zostać popsute Spoilery :grin: I żeby z myjni z szczotkami nie korzystać :rotfl:

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 16:46 ]
...

staf - Sro Lis 11, 2009 16:51

Remi55, Ja przy R216GTI miałem spojler i nie popsuła mi go żadna myjnia, a korzystałem z nich często. :/
Krzysi3k - Sro Lis 11, 2009 17:19

Ale miałeś normalny spoiler czy ten od ZRa?
W tym drugim przypadku jest tam jeszcze taka dokładka i to ona jest narażona na uszkodzenia.
Z tego wniosek, że nawet fabryczne mogą się w myjni połamać. Nie ma co dyskutować - nie ma sensu polować na oryginał tylko kupować ten nowy za 200 zł.

Matius - Sro Lis 11, 2009 17:47

tak sobie siedzę i czytam Te wasze wypowiedzi chyba jednak kupię i zaryzykuję. 225 z wysyłką 200 pomalowanie to wyjdę na około 400-450 zeta...

polować oryginał który i tak trzeba będzie pomalować (bo prawdopodobieństwo dostania spojlera od ZR jest znikome a jeszcze w kolorze to już całkiem) to i tak wyjdą większe koszta niż kupienia podróbki.

a i tak będę potrzebował farby trochę to przy okazji wezmę więcej. A jak dobrze pogadam z sąsiadem to może za czteropaka mi pomaluje :)

staf - Sro Lis 11, 2009 17:51

Matius napisał/a:


A jak dobrze pogadam z sąsiadem to może za czteropaka mi pomaluje :)


Tylko ze "zapłać" mu po robocie :wink:

Matius - Sro Lis 11, 2009 18:59

no wiadomo że po a nie w trakcie ;p
Krzysi3k - Sro Lis 11, 2009 19:12

Ja też będę kupował ;)
Może typka warto zapytać o zniżki dla klubowiczów? :D

Matius - Sro Lis 11, 2009 19:20

Może i warto się zapytać... ale i tak pewnie nie da żadnej zniżki...
Remigiusz - Sro Lis 11, 2009 19:21

Ja bym się tez mógł skusić :mrgreen: Jak by dal gostek jakaś zniżkę może ktoś jeszcze chętny :mrgreen:
Krzysi3k - Sro Lis 11, 2009 19:36

Pytajmy ;)
My go tutaj reklamujemy, a on zniżki nie da? :mrgreen:
Albo grupowo się kupi jak coś. Ja w sobotę będę wiedział ile lakiernik mi zaśpiewa, poza tym zobaczę czy wygram aukcje na eBayu. Wolne fundusze i kupuje od razu :wink:
Wcześniej one były po 210 zł. Koleś obniżył cenę trochę.

Matius - Sro Lis 11, 2009 19:40

No to co mam pisać do niego? :) Dajcie jakieś propozycję ;p
Krzysi3k - Sro Lis 11, 2009 19:49

"Czy daje Pan zniżki dla klubowiczów serwisu roverki.pl? Ponieważ wiele osób z forum jest zainteresowanych kupnem tego spoilera, lecz decyzję uzależnia od Pańskiej zniżki dla uczestników forum, gdyż mamy możliwość sprowadzenia większej ilości dla wszystkich zainteresowanych zza granicy. W przypadku 10% zniżki Pańska oferta będzie bardziej konkurencyjna i zwyczajnie nie będzie się nam opłacało ściągać zza granicy."

Powiedzmy coś takiego ;) Czasem odrobina ściemy nie zaszkodzi :D
Możesz przekopiować, tylko bez cudzysłowia.

Matius - Sro Lis 11, 2009 19:58

Ok. No to lecim z koksem. Może da zniżkę... oby zawsze to jakaś kaska... albo wysyłkę za free mógłby dać na to samo by wyszło prawie mu :)

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 19:58 ]
taa... a potem on się spyta ile osób chce ten spojler to ja powiem 3 i dupa nie da zniżki ;p

Remigiusz - Sro Lis 11, 2009 19:59

No wysyłka ze free by juz była dobra w sumie ;) Ciekawe jak bym to samemu polakierował człowiek z kompresora :wink: Sprzęt do lakierowania mam tylko jakoś nigdy takich elementów nie robiłem :mad:

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 19:59 ]
Mozę Brt, by jeszcze taka chciał :mrgreen: Co ty na to panie adminie :razz:

Krzysi3k - Sro Lis 11, 2009 20:06

Pewnie znalazłby się jeszcze ktoś ;)
Lepiej powiedzieć dyplomatycznie "na tę chwilę 3 osoby, lecz dużo więcej osób planuje kupno w najbliższych dwóch miesiącach - na razie jest plan kupna większej ilości (do 20) za składki klubowe i potem sprzedaży ich zgodnie z poniesionymi kosztami, lecz jeszcze dopuszczamy możliwość kupna u Pana".

Brt - Sro Lis 11, 2009 21:38

Remi55 napisał/a:
Mozę Brt, by jeszcze taka chciał :mrg: Co ty na to panie adminie

nie chciał :] ;) Auto ma wyglądać normalnie a jeździć nienormalnie :mrg: ;)

Remigiusz - Sro Lis 11, 2009 22:20

Brt, :haha: No szkoda :mrgreen: Powerbutton rules :ok: :grin: :mrgreen: :razz:
Matius - Sro Lis 11, 2009 22:20

Brt napisał/a:
Auto ma wyglądać normalnie a jeździć nienormalnie


a widzisz a u nas auto ma jeździć nienormalnie i wyglądać nienormalnie :D

Brt - Sro Lis 11, 2009 22:22

Remi55 napisał/a:
Powerbutton
:hahaha: :rotfl:
Matius - Czw Lis 12, 2009 20:41

SŁUCHAJCIE MAM BARDZO DOBRĄ WIADOMOŚĆ!! :lol:

Po dłuższej rozmowie udało mi się dojść do porozumienia i teraz spojler będzie kosztował 180zł + koszt przesyłki.

Próbowałem więcej na początku powiedziałem 150 ale oferta została odrzucona bez żadnego ale... pisałem dalej w tej sprawie i ostatecznie zostało 180 + koszt przesyłki.

Rabat jest tylko dla ludzi ze strony roverki.pl czyli przy zamówieniu piszemy że jesteśmy ze strony roverki.pl i prosimy o rabat a taki dostaniemy.

To wszystko co mogłem zrobić. Zawsze 20zł w kieszeni ;p jakby to przeliczyć na puszki to... hehe :lol:

staf - Czw Lis 12, 2009 20:50

Matius, Myślę że najbardziej korzystny wynik w puszkach wyszedłby KIEPSKIEMU. :grin: A poważnie. Masz racje dobre i dwie dychy, no i satysfakcja że sie coś urwało :/
Matius - Czw Lis 12, 2009 20:54

dwie dychy tu dwie dychy tam i już jest flaszka :mrgreen:
Krzysi3k - Czw Lis 12, 2009 21:12

Matius napisał/a:
dwie dychy tu dwie dychy tam i już jest flaszka :mrgreen:


Brawo :D

kharry - Wto Lis 17, 2009 00:39

Ejże ejże, chłopaki :D Dopiero zobaczyłem ten temat :P

Rozumiem, że spokojnie można kupować i pytac o zniżkę, tak? :D
180 to na serio niezla opcja! wcześniej było chyba 220 albo 230 jesli dobrze pamietam.

Acha, no i pytał się ktoś o malowanie u lakiernika? ciekawe właśnie czy 200 wystarczy..

Krzysi3k - Wto Lis 17, 2009 08:41

Ja już zamówiłem i przelałem - 205 zł z przesyłką.
Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie lakiernik spokojnie pomaluję za tą cenę :)
I bynajmniej partacz to nie jest ;)

Matius - Pon Lis 23, 2009 16:29

Krzysi3k5, i jak masz już lotkę zamontowaną? Podziel się fotkami :)
Krzysi3k - Pon Lis 23, 2009 18:28

Jeszcze lakiernik przetrzymuje ;) Ale podzielę się :)
W ogóle wstawię fotki, bo stare już daawno nieaktualne ;)
Lotka w miarę stabilna się wydaje, napisane jest MG ROVER na spodzie, co mnie zaskoczyło.
Ty nie kupiłeś?

Matius - Pon Lis 23, 2009 21:18

No właśnie kurde nie ;/ mam niespodziewane wydatki... spot był trzeba było zatankować i walnąć sporo klocków (kto był ten wie) :razz: dziewczynę na lodowisko zabrać by się zmęczyła, kino by się przytuliła i kolację a reszty już wam nie powiem :wink: ale w tym tygodniu prawdopodobnie zakupie sobie :ok: tylko nie wiem kiedy pomaluję ;/

mam lusterka od 25 do pomalowania czekam na halogeny i te maskownicę też trzeba będzie pomalować... mam blendę od 25 i zastanawiam się czy czasem tego czarnego plastiku nie pomalować pod kolor nadwozia a chrom tylko zostawić... tak więc byłoby co pomalować... no i nie wiem ile mi farby potrzeba no to wszystko bo będę leciał na dobieranie komputerowe... ciekawe ile zawołają... odkręcę klapkę paliwa zaniosę i się spytam...

jak myślisz ile na te pierdółki pójdzie? mój znajomy zrobi mi za browara ale żebym materiały przyniósł no i właśnie potrzeba farba jakiś podkład i ogólnie eh... to nie taka tania zabawka :mrgreen:

Krzysi3k - Pon Lis 23, 2009 21:49

Matius napisał/a:
czy czasem tego czarnego plastiku nie pomalować pod kolor nadwozia a chrom tylko zostawić


Też będę go malował ;)
No niestety to jest drogi biznes to malowanie, jak kupować samemu w małych ilościach to niestety wyjdzie nie za tanio. Jakbyś jeszcze miał pistolet to ok, ale tak to lepiej do zakładu oddać.

Matius - Pon Lis 23, 2009 22:06

Matius napisał/a:
mój znajomy zrobi mi za browara ale żebym materiały przyniósł


czyli ma pistolet i w ogóle :ok: chodzi o farbę i podkład... cena malowania mieści się w puszce żubra bo podobno przy nim najlepiej :D

Krzysi3k - Pon Lis 23, 2009 22:52

Podkład:
http://moto.allegro.pl/it...pont_imron.html
Plus jakieś tam groszowe sprawy za bezbarwny.
Lakier to od mieszalni zależy, ale nie będzie to wielka suma.

Matius - Pon Lis 23, 2009 22:59

Krzysi3k5 napisał/a:
Lakier to od mieszalni zależy, ale nie będzie to wielka suma.
a jak myślisz ile ml potrzeba mi będzie na te moje rzeczy? (spojler, ramki halogenów, lusterka od r25 i blenda od 25... zastanawiam się teraz jeszcze nad klamkami ale chyba kiczowato to będzie wyglądać...)
kharry - Pon Lis 23, 2009 23:05

Matius napisał/a:
zastanawiam się teraz jeszcze nad klamkami ale chyba kiczowato to będzie wyglądać...

Moim zdaniem elegancko ;)

faecd - Pon Lis 23, 2009 23:22

Matius, jak jzu chcesz to kompleksowo razem z klamkami...ja Ci powiem tak, ja z jednej puszki (300ml) farba plus sprezone powietrze w cenie 40zl pomalowalem 4klamki i na lusterka zabraklo. W zwiazku z tym mniemam, ze na Twoje gadzety to ze 3 puszki potrzeba bedzie, a jak dasz lakiernikowi do zrobienia a nie bedziesz sam dzialal sprayem to pogadaj z nim on Ci powie ile farby na te elementy:)
Pływak - Wto Lis 24, 2009 01:19

faecd napisał/a:
Matius, jak jzu chcesz to kompleksowo razem z klamkami...ja Ci powiem tak, ja z jednej puszki (300ml) farba plus sprezone powietrze w cenie 40zl pomalowalem 4klamki i na lusterka zabraklo. W zwiazku z tym mniemam, ze na Twoje gadzety to ze 3 puszki potrzeba bedzie, a jak dasz lakiernikowi do zrobienia a nie bedziesz sam dzialal sprayem to pogadaj z nim on Ci powie ile farby na te elementy:)


W sprayu jest jakieś 100ml bazy reszta to rozpuszczalniki i gazy w stanie ciekłym. Do ww elementów spokojnie starczy zwykła puszka 0,5l

Krzysi3k - Wto Lis 24, 2009 08:53

Maluj klamki, fajnie to wygląda, ja już pomalowałem swoje ;)
faecd - Wto Lis 24, 2009 10:35

Krzysi3k5, a jak Ci to malowanie wyszlo? i czy dawales do lakeirnika czy sam sprayem? pytam bo tez mam srebrny kolor a dobrac srebrny to podobno trgaedia:)
Matius - Wto Lis 24, 2009 11:30

ale ja nie chce w spraju :) ja lecę do lakiernika (znajomego który mi to zrobi za darmo tylko żebym lakier przywiózł) i tak się zastanawiam ile trzeba tej farby...

chce przerobić przedni grill o którym wspominałem na spocie
maskownice halogenów
spojler od mg zr
lusterka od r25
blenda od r25
i ewentualnie klamki

nie wiem czy 0,5 litra mi starczy albo czy nie jest za dużo... nie chce kupować więcej bo i tak będzie mi się walać więc wywalę resztę bo nigdy prawdopodobnie tego już nie wykorzystam a jak będzie potrzeba to znowu polecę na dobieranie komputerowe... tyle dobrze że mogę im powiedzieć ile mi farby potrzeba i nie muszę kupować na marne więcej...

Krzysi3k - Nie Lis 29, 2009 21:56

Matius napisał/a:
nigdy prawdopodobnie tego już nie wykorzystam


Uwierz mi, że przyda się jak ktoś Ci zarysuje samochód itp.
Ja oddałem do lakiernika. Jeszcze go nie widziałem, ale będzie zapewne dobrze jak reszta ;)
Srebrny trudno dobrać, ale on dobrze podobierał kolor. Super odcień pasuje do tego co nigdy nie było malowane. Teraz np. maska mi się straszliwie odróżnia, bo kiedyś malowałem u partacza i beznadziejnie dobrał kolor, a błotniki i zderzak były pocieniowane. W ostatnim czasie robiłem zderzak, lewy błotnik, lewe drzwi zarysowane, klamki, plastiki, grill, zderzak z tyłu od ZRa. Dużo malowania było. Znam go trochę, to też powiedział, żebym przywiózł farbę to on pomaluje za friko tą maskę.

[ Dodano: Nie Lis 29, 2009 21:56 ]
Oto obiecane zdjęcie. Spoiler już zamontowany, jutro wstawię fotki.
Przy okazji mam niepotrzebny spoiler od R25/200 w kolorze nadwozia, więc jeśli ktoś ma kod koloru MNX i czarny spoiler niech się zgłasza :)

Matius - Nie Lis 29, 2009 22:21

no wygląda fajnie ciekaw jestem jak to będzie wyglądać na aucie :) nie mogę się doczekać :D
Krzysi3k - Pon Lis 30, 2009 12:38

Bardzo proszę na samochodzie :)
Matius - Pon Lis 30, 2009 12:44

kurcze ale się pięknie prezentuje :brawo: już nie mogę się doczekać kiedy ja sobie coś takiego zafunduje :obłoki: ale święta idą trzeba na prezenty zbierać ;/ ale w sumie... jakby powiedzieć że chce kasę zamiast rok w rok sweterek to będzie dobrze... bardzo dobrze :mrgreen:
Brt - Pon Lis 30, 2009 13:01

Matius napisał/a:
jakby powiedzieć że chce kasę zamiast rok w rok sweterek
:rotfl: :lol: skąd ja to znam :lol:
Dk-san - Pon Lis 30, 2009 14:48

slicznie ;) caly srebrny rumak :P
kharry - Pon Lis 30, 2009 16:35

Krzysi3k5, no wypas!! Nie mogę się napatrzeć! :) Bardzo zazdroszcze - w pozytywnym tego slowa znaczeniu ;) Super wyglądają te pomalowane srebrne elementy - ciekawe czy u mnie pod kolor tez tak świetnie będzie wyglądać. Powiedz jeszcze jak tam z kosztami za malowanie danych elementów wyszło :)
azer - Pon Lis 30, 2009 17:44

rewelacja :ok: body, spoiler, lampki, felgi wszystko ładnie współgra

zresztą dziwne żeby było inaczej, skoro tak wygląda ZR ;) Przodek też masz z ZRa?

tylko kuców jakby mniej troche..

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 17:44 ]
spojrzałem do garażu i mam odpowiedź
tylko czemu ta listwa z przodu nie jest pod kolor

Krzysi3k - Pon Lis 30, 2009 18:11

Będzie pomalowana ;)
Lakiernik miał razem ze wszystkim malować, ale znalazłem dokładkę od ZRa na allegro. Ale koleś nie chciał nic z ceny zejść, a ja banku nie rozbiłem. Więc pod koniec tygodnia lakiernik pomaluje. Dodatkowo czarną część blendy nad tablicą rejestracyjną też pod kolor nadwozia ;)
A to jeszcze nie koniec zmian :mrgreen:
Na początku wyglądał tak:

kharry - Wto Gru 01, 2009 00:21

Krzysi3k5, jeszcze jedno pytanko mam: Czy spoiler jest z wmontowanym światłem, czy musiałeś ze starego dokładać?
Matius - Wto Gru 01, 2009 09:36

Jest światło i jest kabelek już się pytałem sprzedawce :mrgreen:
Krzysi3k - Wto Gru 01, 2009 09:41

Potwierdzam ;)
I to nawet LEDowe zdaje się

Matius - Wto Gru 01, 2009 12:53

tego to już nie wiem musiałbym zobaczyć ale bardzo prawdopodobne :)
Lisus - Pią Cze 25, 2010 12:39

Właśnie wstawiłem u siebie spojler od ZR'a, bardzo ładnie się prezentuje a kupiłem go za 100zł :)
hertz25 - Pią Cze 25, 2010 13:07

ładnie :wink: :ok: ja sie zastanawiam juz długi czas kupic nie kupic hehe :mrgreen:
leszczu - Pią Cze 25, 2010 16:25

Lisus napisał/a:
kupiłem go za 100zł

A gdzieś ty znalazł taką okazje :grin:

Lisus - Pią Cze 25, 2010 18:25

Kumpel Shrekinho90 kiedyś dorwał na Allegro, a że pozbył się już swojego Roverka to mi odsprzedał :) Za lakierowanie lotki dałem też coś poniżej 100zł (była żółta) wiec całośc mnie wyniosła mniej niż 200zł.
Matius - Pią Cze 25, 2010 19:38

kupić kupić :)
china22 - Wto Lip 06, 2010 12:52

Za taką cene sam bym się skusił na zakup :)
Krzysi3k Piękna przemiana Twojego Roverka Pozdrawiam

Krzysi3k - Wto Lip 06, 2010 12:58

china22, dzięki wielkie, ale tamte zdjęcia są już średnio aktualne ;)
Trochę więcej porobione, ale wstawie fotki niedługo, jak go obniżę :)
Z tą obniżką w tym temacie ja kupiłem za 180 zł, co też nie wyszło strasznie drogo.

china22 - Wto Lip 06, 2010 16:49

Krzysi3k Więc czekam na następne fotki (chyba że masz juz jakieś aktualne więc na PW bym prosił :) )
Ps- masz w swoim aktualnie zderzak tylni z 25? i masz taki do sprzedania?

Krzysi3k - Wto Lip 06, 2010 17:33

Mam zderzak od ZR. A do sprzedania mam od R25, ale wycięty jest kawałek tej czarnej dokładki na hak, więc jak nie masz haka to brzydko to może wyglądać.
A aktualnych zdjęć nawet nie mam. W sumie mógłbym porobić ;)

leszczu - Wto Lip 06, 2010 18:38

Krzysi3k napisał/a:
W sumie mógłbym porobić ;)

Porób porób i ja chętnie popatrzę na te twoje cacuszko :grin:

Krzysi3k - Wto Lip 06, 2010 19:14

leszczu19901, toż Ty na żywo widujesz ;)
hertz25 - Wto Lip 06, 2010 20:56

no i po długich namysłach :razz: kupiłem spojler do roverka juz sie maluje ciekawe jak to wyjdzie hehe :smile:
Ciufa - Wto Lip 06, 2010 21:07

do tego spojlera jest naklejka na światło stop :)
Krzysi3k - Wto Lip 06, 2010 22:23

Ja tam wole zwykłe :P
china22 - Wto Lip 06, 2010 23:47

No niestety szukam takiego bez haka. Ale porób te kilka fotek Bom Ciekawscy :D
Lisus - Sro Lip 07, 2010 13:44

Ja uważam że takie naklejki to zbędne gadżety :D I tak po zmianie lotki na ZR'owską wygląd Roverka na wielki +
Matius - Sro Lip 07, 2010 14:38

na wielki plus to jedno ale ta naklejeczka mi się nawet podoba :)

albo jeszcze lepiej hamuje a tam napis "Matius" hehe :mrgreen: nie no przesadzam ;] ale naklejka spoko trochę wiochą zalatuje ale przeżyłbym :lol:

leszczu - Sro Lip 07, 2010 15:00

Krzysi3k napisał/a:
leszczu19901, toż Ty na żywo widujesz ;)

A tam :wink: Ty jak przelecisz to się nawet dokładnie nie przyjrzę :wink:

hertz25 - Czw Lip 08, 2010 19:30

no i wstawiony spojler :grin: nawet mi sie podoba

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 19:30 ]
troche jakosc slaba bo przez szybe :razz:

azer - Czw Lip 08, 2010 19:43

pewnie że ładnie :ok: widać że zadbane autko
leszczu - Czw Lip 08, 2010 21:13

Super wygląda. Ile dałeś za spoiler ??
Lisus - Czw Lip 08, 2010 21:29

Hmm... A ja nie mam tego łączenia na środku... Ciekawe czemu? :)
leszczu - Czw Lip 08, 2010 21:43

Lisus napisał/a:
Ciekawe czemu? :)

Bo ty chyba masz lotkę z przed liftingu, a hertz25 po lifcie. :grin:

hertz25 - Czw Lip 08, 2010 22:07

leszczu19901 napisał/a:
Ile dałeś za spoiler
kupiłem na alledrogo za 200zl z przesyłka
Matius - Czw Lip 08, 2010 23:57

bo masz oryginalny a ten jest produkowany przez kamila w w garażu w radomiu przy piwku ;) też mam taki z łączeniem.
Krzysi3k - Pią Lip 09, 2010 01:33

Z łączeniem były starsze. Bez łączenia roczniki 2001 i 2002. Chyba od 2003 już były z łączeniem.
najnowszy85 - Pią Lip 09, 2010 18:08

witam! czytam te posty i mam kilka pytań :
1) czy podłączenie światła stopu jest takie same jak w orginale ?
2) czy światło z orginalenj wersji PO LIFCIE ( czyli białe ) będzie pasować ?
Czekam na odpowiedz .Pozdro :)

Krzysi3k - Pią Lip 09, 2010 18:50

najnowszy85 napisał/a:
1) czy podłączenie światła stopu jest takie same jak w orginale ?

Ucinasz stary kabel, podłączasz kabelki, lutujesz, izolujesz :)
najnowszy85 napisał/a:
2) czy światło z orginalenj wersji PO LIFCIE ( czyli białe ) będzie pasować ?

Powinno pasować. Można kupić poza tym światło stopu Clear na ebay.co.uk :) Ono na pewno pasować będzie.

Matius - Pią Lip 09, 2010 22:27

Krzysi3k napisał/a:
Z łączeniem były starsze. Bez łączenia roczniki 2001 i 2002. Chyba od 2003 już były z łączeniem.



uuu... tego nie wiedziałem cenna uwaga :ok:

BoBaSNH - Nie Sie 08, 2010 13:23

ja dalem za swoja 300zl z rozbitego ZR-a i co najbardziej mnie w niej urzeklo to to ze byla lampa stopu biała co bardzo mi na tym zalezalo :mrgreen: rover wyglda super z ta lotka nie wrocilbym nigdy do seryjnej :razz:
Matius - Nie Sie 08, 2010 18:26

trochę Ci okopcił zderzak ;] pomyśl nad dłuższym :ok:
BoBaSNH - Pon Sie 09, 2010 10:41

Matius , nie wiem jak Tobie ale mi wystajace rynny sie nie podobaja ;) , u mnie ma byc wszystko spasowane a to ze sobie troche przykopci nie robi mi problemu bo przy kazdym myciu schodzi :P pozatym trudno zeby przy pelnym przelocie nie kopcilo ;)
memphisto - Czw Sie 12, 2010 14:42

dacie namiar może na tego człowieka co sprzedaje po 180 PLN te spojlery? bo na allegro jest 1 aukcja z ceną 200 i nie chcę się wygłupić :mrgreen:
kharry - Czw Sie 12, 2010 15:27

Do niego trzeba zagadać, że jesteś z forum - wtedy daje zniżkę. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę ;)
Krzysi3k - Czw Sie 12, 2010 15:46

Do tego: http://moto.allegro.pl/it..._mini_cena.html
A nie do tego: http://moto.allegro.pl/it...216_tuning.html

piotrekcrash - Czw Sie 12, 2010 16:07

A jak duża jest ta zniżka? Bo też chętnie bym sobie sprawił taki spojler.
Szczególnie ze nie wieje wiochą tylko jest bazowany na oryginalnym z ZR

memphisto - Pią Sie 13, 2010 11:26

napisałem maila, że jestem z forum roverki.pl i czy dalej aktualna ta zniżka 20 PLN.

Jak mi odpisze, to dam tutaj info, ew jak chcesz to też pisaj do niego :mrgreen:

[ Dodano: Pią Sie 13, 2010 11:26 ]
W odpowiedzi uzyskałem:

" witam serdecznie ,dla forum roverki znizka jest akyualna pozdrawiam "

Także Panowie, śmiało można klikać a po kliknięciu zaznaczyć w wiadomości do sprzedającego

FORUM ROVERki.pl - zniżka 20 PLN

Remigiusz - Pią Sie 13, 2010 23:43

memphisto, Daj linka jeszcze raz do faceta :neutral:
memphisto - Sob Sie 14, 2010 10:13

Krzysi3k napisał/a:
Do tego: http://moto.allegro.pl/it..._mini_cena.html


prooooszę :mrgreen: był aż 2 posty wyżej :mrgreen:

Remigiusz - Sob Sie 14, 2010 15:11

memphisto, mam teraz swój stary montior 14" i jakos tego nie zauważyłem :wink:

thx :wink:

Krzysi3k - Wto Sie 17, 2010 18:10

http://allegro.pl/item119..._lotka_tyl.html
150 zł i oryginalny jakby ktoś chciał ;)

memphisto - Wto Sie 17, 2010 19:07

Krzysi3k napisał/a:
150 zł i oryginalny jakby ktoś chciał ;)


jak ktoś ma czarny to polecam, ale jak ja gadałem z moim lakiernikiem to mi za lakierowanie tego z allegro weźmie 200 PLN a za lakierowanie oryginalnego 300 bo musi zdrapywac farbe.

Ponadto ten zlinku nie ma tego łącznika :) mnie osobiście się bardziej podoba z łącznikiem :)

piotrekcrash - Wto Sie 17, 2010 20:45

Ja w sumie zaczynam bawić się lakierką i przedni błotnik wyszedł mi prawie idealnie więc jak znajdę trochę grosza i ktoś mi nie podkupi to go wezmę:D
memphisto - Sro Sie 18, 2010 15:25

Krzysi3k, tak zauważyłem przypadkiem ku przestrodze, że ta lotka z twojego linku z oryginała za 150 PLN może mieć wadę ponieważ auto ogólnie miało niezłe dzwon, dach wgnieciony klapa out i cały bok.

patrząc na te fotki co są na zdjęciu to:





Widze niedoskonałość przy stronie pasażera - lotka odchodzi od klapy, możliwe że urwane zawiasy i dlatego tak tanio ona stoi.

a ponadto:



jak wcześniej wspomniałem, widać już nagięty dach, a zdjęcia lotki, z strony wypadku ni ma :mrgreen:

piotrekcrash - Sro Sie 18, 2010 16:18

A to jeżeli dobrze rozumiem jest dokładka do oryginalne spojlera z klapy tylej? Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę.




[ Dodano: Sro Sie 18, 2010 16:18 ]
http://allegro.pl/item118..._200_lotka.html

Czy to po prostu mała lotka zamiast oryginalnego spojlera?

leszczu - Sro Sie 18, 2010 16:24

Cytat:
A to jeżeli dobrze rozumiem jest dokładka do oryginalne spojlera z klapy tylej? Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę.

Oj chyba nie :mrgreen:
A tak naprawdę to nie mam pojęcia gdzie tą lotkę można zamontować :lol:

memphisto - Sro Sie 18, 2010 16:40

moim zdaniem, tą lotkę się montuje albo w miejsce zwykłej czarnej lotki albo dodatkowo np na nią tworząc ekstra super tjuning :mrgreen:
piotrekcrash - Sro Sie 18, 2010 17:21

Jak tak teraz na nia patrze to wydaje mi sie, że montuje się ja zamiast tej czarnej oryginalnej i wygląda on tak ja ta oryginalna tylko jakby z wyciętym środkiem od strony szyby.
hertz25 - Sro Sie 18, 2010 18:54

piotrekcrash napisał/a:
Jak tak teraz na nia patrze to wydaje mi sie, że montuje się ja zamiast tej czarnej oryginalnej i wygląda on tak ja ta oryginalna tylko jakby z wyciętym środkiem od strony szyby.
chyba nie bo spojler montuje sie na 4 srubki po bokach i i blizej srodka to by zostaly dziory hehe :razz:
piotrekcrash - Sro Sie 18, 2010 20:17

No w takim razie to jakaś wiejski dodatkowy spojler:P
Krzysi3k - Sro Sie 18, 2010 23:20

Jest możliwość dokupienia dokładki do oryginalnej lotki. W UK widziałem takie coś, ale to nie jest to.
Poza tym dokładana lipnie wygląda.

Berg - Sob Lut 12, 2011 14:44

Ten spojler z allegro montuje się na śruby w miejsce oryginalnych otworów po 'zwykłym' spojlerze?
Matius - Sob Lut 12, 2011 14:45

tak.
leszczu - Sob Lut 12, 2011 14:55

To jest chyba jedna z dwóch części lotki od ZR. Co nie ?? :mrgreen:
http://moto.allegro.pl/ro...1428485808.html

kharry - Sob Lut 12, 2011 15:19

tak :)
Matius - Nie Lut 13, 2011 02:29

leszczu19901, nie myśl nawet o kupnie takiego czegoś... to badziewie takie że szkoda gadać... wygląd 1-10 daje 1 ;/
leszczu - Nie Lut 13, 2011 11:12

Matius napisał/a:
leszczu19901, nie myśl nawet o kupnie takiego czegoś... to badziewie takie że szkoda gadać... wygląd 1-10 daje 1 ;/

Ja nawet nie myślę o kupnie tego, bo już mam lotkę od ZR :grin: . A spytałem się z ciekawości. :mrgreen:

memphisto - Nie Lut 13, 2011 14:20

a monotwane to chyba jest na poxyline :mrgreen:
leszczu - Nie Lut 13, 2011 15:09

memphisto napisał/a:
a monotwane to chyba jest na poxyline :mrgreen:

Z tego co wiem to chyba na śruby. :mrgreen: