Zobacz temat - [Rover 214] Padł rozrusznik po raz drugi ;(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 214] Padł rozrusznik po raz drugi ;(

Matius - Wto Lis 17, 2009 20:32
Temat postu: [Rover 214] Padł rozrusznik po raz drugi ;(
Witam,

kiedyś pisałem że miałem problemy z samochodem bo mi padł rozrusznik potem alternator i takie tam... dzisiaj po raz kolejny padł mi rozrusznik ;/

pytanie może coś jest nie tak? Przejechałem może 10000km może 15000km nie więcej... co może być powodem? Czy to pech że padł rozrusznik po raz kolejny? Co może być tym spowodowane? Może akumulator?

darek_wp - Sro Lis 18, 2009 11:17

pytanie co padło pierwszym razem a co teraz - samo stwierdzenie "padł rozrusznik" nic nie mówi więc ciężko doszukiwać się powodu dlaczego tak się stało
opisz co było poprzednio a co padło teraz to pomyślimy co może być przyczyną

Spiro - Sro Lis 18, 2009 11:48

kupiłeś nowy? regenerowany ?czy uzywany ?
Matius - Sro Lis 18, 2009 13:30

Dobra... dzisiaj już sobie wymieniłem bo maiłem drugi... padły szczotki bo się zużyły :) długa historia z tym rozrusznikiem i nie chce mi się opowiadać na nowo ;p

generalnie miałem silnik 1.4 8v i wymieniłem sobie na silnik 1.4 16v razem ze skrzynią biegów a tam był też rozrusznik i ten co kiedyś naprawiałem leżał sobie w garażu a nowy niewiadomego pochodzenia po prostu się zużył i myślałem że znowu padł ten sam ale zapomniałem że wymieniałem jak montowałem nowy silnik z skrzynią...

ok pozdro