Zobacz temat - [R600] Jak sobie poradzić ze świecą żarową??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Jak sobie poradzić ze świecą żarową??

dymeq2 - Sro Lis 18, 2009 20:50
Temat postu: [R600] Jak sobie poradzić ze świecą żarową??
Witam, wymieniał ktoś w swoim roverku świece żarowe? Mam problem z jedną a mianowicie z tą pierwszą po prawej co jest przy pompie wtryskowej. Czy aby ją wyjąć trzeba ruszać pompe?? Czy może jest jakieś inne obejście??
Brt - Sro Lis 18, 2009 20:55

dymeq2 napisał/a:
Czy aby ją wyjąć trzeba ruszać pompe??

Tak

dymeq2 napisał/a:
Czy może jest jakieś inne obejście??


zostawić i wymienić trzy pozostałe ... aluto będzie normalnie odpalało też na 3 świecach. Temat wałkowany od lat ... najpierw poszukaj, później pytaj ...

mcteusz - Sro Lis 18, 2009 20:57

Brt napisał/a:
Temat wałkowany od lat ... najpierw poszukaj, później pytaj ...

A mnie normalnie rozwaliło jak przeczytałem to pytanie... Nie miałbym chyba tyle cierpliwości co Ty Brt żaby tak beztrosko i łagodnie odesłać do szukajki....
Bo co jak co, ale o tym nie znaleźć nic na forum to na prawdę trzeba potrafić.... :bezradny:

dymeq2 - Czw Lis 19, 2009 07:58

Brt dzieki i sory a Ty mcteusz jak Cie rozwaliło to powinno Cie tu nie być
mcteusz - Czw Lis 19, 2009 09:15

Cytat:
Brt dzieki i sory a Ty mcteusz jak Cie rozwaliło to powinno Cie tu nie być

Mimo, że na forum jestem krótko, mówię Ci, że jak pobędziesz tu tyle czasu co ja, to zrozumiesz. Przez to, że ludzie idą na łatwiznę, bo nie chce im się szukać, na forum robi się taki bałagan, że później ciężko coś znaleźć...
Po to pisze się na forum żeby informacje zostały dla innych ludzi, w przyszłości szukających pomocy- taka jest idea forum. W przeciwnym razie można by było sobie emaile pisać. Jak zrobimy bałagan na forum, później inni nic tam nie znajdą...
Brt użył bardzo dobrego słowa: "wałkować". Ten temat na prawdę nie był poruszony na forum raz czy dwa, ale było już o nim tyle, że widząc kolejny pojawiła się we mnie irytacja... Może nie potrzebnie....
Popatrz teraz z innej perspektywy- z boku i pomyśl czy nie mam racji. I zastanów się czy Twoja reakcja na mój post była odpowiednia... :/
Tyle ode mnie, gratuluję adminom cierpliwości, przepraszam za OT, choć w tym temacie i tak on wiele nie zmieni...

Brt - Czw Lis 19, 2009 09:23

mcteusz napisał/a:
Popatrz teraz z innej perspektywy- z boku i pomyśl czy nie mam racji.

masz
mcteusz napisał/a:
I zastanów się czy Twoja reakcja na mój post była odpowiednia...

dokłądnie
mcteusz napisał/a:
przepraszam za OT, choć w tym temacie i tak on wiele nie zmieni...

podobnie jak mój podpis ... jakbyśmy dawali warny za powielanie tematów, to pewnei połowa forum by się załapała ... koniec OT ... a nastepnym razen startujemy od szukania :ok:

dymeq2 - Czw Lis 19, 2009 17:32

dobra dzieki i sorry