Zobacz temat - TVN Turbo - Uwaga Pirat - Wystapienia z udzialem sam. Rover
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - TVN Turbo - Uwaga Pirat - Wystapienia z udzialem sam. Rover

MaReK - Wto Lis 24, 2009 21:33
Temat postu: TVN Turbo - Uwaga Pirat - Wystapienia z udzialem sam. Rover
24.11.2009 - Granatowy Rover 200 nagrany na policyjny videorejestrator, wyprzedzajacy po obszarze wylaczonym z ruchu. Kibic Lecha Poznan ;)
IInvit - Wto Lis 24, 2009 21:46

też to właśnie oglądaliśmy :) szkoda tylko, że nie było rozmowy z kierowcą :D
staf - Wto Lis 24, 2009 21:48

Nie macie linku do tego?
MaReK - Wto Lis 24, 2009 21:54

Nie wiem czy to nie byla premiera, wiec chyba linku nie ma ;D
Dam-Kam - Sro Lis 25, 2009 13:07

mówiłem wczoraj mojej Małej jak to oglądałem, że zapaleńcy z forum zaraz zaczną dochodzenie kto to, co to i dlaczego :P niczego nie przepuścicie. Dobrze, że R jest ogolnie mało bo by takich tematów było od zawalenia :razz:
A to raptem tylko zatrzymanie było pokazane bez całej reszty tj. rozmowy itd.
Zastanawiam sie czy na innych forach też jest takie poruszenie jak występują inne "gwiazdy" ;>

Tak w ogóle to nie powinien być klub miłośników tylko maniaków marki Rover :lol:

MaReK - Sro Lis 25, 2009 13:42

Poniewaz dotyczy to samochodow marki Rover i MG, ktorych na Polskich drogach jest stosunkowo mniej niz innych marek kazde pojawienie sie w mediach aut tej marki rodzi potrzebe zakomunikowania o tym innym.

Czy na innych forach tak jest. Tak. Widzialem osobiscie na forum subaru, volvo i skody octavi te same przypadki co u nas.

I nie samo dochodzenie kto wystapil, badz czyj byl samochod jest wazne, tylko sam fakt spostrzezenia i rozpoznania marki w telewizji, fakt ze w malo przyzwoitych warunkach. Fajnie jakby zlapany sie ujawnil i opowiedzial co bylo dalej ;)

Pavel - Sro Lis 25, 2009 14:15

Kod:
Tak w ogóle to nie powinien być klub miłośników tylko maniaków marki Rover :lol:


:ok: Przecież jedno drugiego nie wyklucza!

emes - Sob Lis 28, 2009 00:26

Chodzi o tą 200 z szalikiem Lecha Poznań na tylnej szybie, dzisiaj widziałem w powtórce :)
Jugol - Sob Lis 28, 2009 00:40

Dam-Kam napisał/a:
Tak w ogóle to nie powinien być klub miłośników tylko maniaków marki Rover


...z tą zmianą nazwy, to bym się zastanowił dobrze, bo nas jeszcze maniaq za prawa autorskie do sądu zapoda :mrgreen:

maniaq - Sob Lis 28, 2009 01:55

nie bierzcie imienia maniaka na daremne ;)

powoluje sie na punkt regulaminu 7 F !

Jugol - Sob Lis 28, 2009 02:02

....a nie mówiłem :mrgreen:
staf - Sob Lis 28, 2009 06:59

emes napisał/a:
Chodzi o tą 200 z szalikiem Lecha Poznań na tylnej szybie, dzisiaj widziałem w powtórce :)


Też widziałem :grin:

SeevS - Sro Gru 02, 2009 16:16

Wrzucam filmik, który zamieściłem na portalu Youtube właśnie z tym wyczynem.



xROnx - Sro Gru 02, 2009 20:18

widziałem w TV w powtórce.
A tak troche OT. Mam pytanie. Kiedyś w TVN Turbo w zakupie kontrolowanym byla 75-tka. ma ktoś może z Was to nagrane/wrzucone w neta? ;> :)

maciekmpl - Pią Gru 04, 2009 15:49

xROnx napisał/a:
widziałem w TV w powtórce.
A tak troche OT. Mam pytanie. Kiedyś w TVN Turbo w zakupie kontrolowanym byla 75-tka. ma ktoś może z Was to nagrane/wrzucone w neta? ;> :)


Z tego co pamiętam, był o tym wpis na forum, to bohater odcinka nawet do niej nie wsiadł, i w końcu zdecydował się na jakąś Toyotę.

M

MaReK - Pią Gru 04, 2009 16:49

Jednym z pierwszych zakupow byl wlasnie odcinek z R25 ;)
Tuz obok tv TVN na zaprzyjaznionym z nimi parkingu komisu.

marek78 - Pią Gru 04, 2009 16:56

W Zakupie kontrolowanym widziałem już 2 razy R25 i raz R75.
Roj - Pią Gru 04, 2009 22:05

fajnie jakby ktoś ogarnął program o mechanicznym tuningu w pl.
jakby ludzie przedstawiali jak można tuningować jakiś samochód, co ile kosztuje, jak z dostępnością części jak szybko się zużywają i co dają
szpery, doloty, wydechy, chłodnice, mapowania itp.
od wzmocnienia fiata 126 p po zakładanie klatek i budowa a'la N-grupowych zabawek
drift, 1/4, kjsy, uliczne cichociemne kilery.. :cool:
myślę, że amatorów zabaw z tak szerokiego spektrum byłoby sporo a i kilka firm tuningowych mogłoby się zareklamować

[ Dodano: Pią Gru 04, 2009 22:05 ]
zwykle jak pokazują dzieło tuningu to nic ciekawego z tego nie wynika. ktoś przyjezdza do firmy X. Daje furę, worek pieniędzy i efekt widzimy w programie oczywiście wizualny bo żadnych konkretnych danych też nie ma (typu masa, wykres z hamowni, realne przyspieszenia czy np. czasy na torze poznać albo chociaż rozecie wróbla) za to słuchamy 10 min o karbonowej masce, przyciemnianych szybach i lexus-lukowych lampach.

witgut - Pią Gru 04, 2009 22:08

Roj ale to nie ten temat!!!!!!!!!!!!!!!!
faecd - Pią Gru 04, 2009 22:13

SeevS, ten podpis na koncu filmiku brzmi jak to bys wlasnie Ty kierowal ta 200 i dostal ten mandat :D W koncu tez Poznan :D
Roj - Pią Gru 04, 2009 22:14

Cytat:
Roj ale to nie ten temat!!!!!!!!!!!!!!!!

no wiem, sory :mrgreen: tak mi przyszło do głowy spontanicznie :wink:
poza tym jakby ktoś to miał zrobić to tvn turbo, a że powyżej była mowa też o zakupie kontrolowanym gdzie pojawiały się roverki.. :cool:

xROnx - Sob Gru 05, 2009 22:25

maciekmpl napisał/a:
był o tym wpis na forum, to bohater odcinka nawet do niej nie wsiadł

tak też pamiętam że coś takiego było ale z tego co.... pamiętam ( ;) ) chyba nikt tego nie nagral w sposob taki zeby mozna bylo obejrzec to przez neta.... chyba...

kajox1 - Pon Sie 30, 2010 11:43

Sory, że odświeżam, ale natrafiłem na ten właśnie odcinek Uwaga Pirat z Roverem :)

http://vod.onet.pl/uwaga-...38,odcinek.html

colin1983 - Pon Sie 30, 2010 12:51

kajox1, to już było :razz:
imejdz - Pon Sie 30, 2010 16:32

tamten link nie działa a ja z chęcią obejrzę ;)
Pawkaz - Sro Wrz 15, 2010 15:38

Co do Pana Tadeusza, nauczyciela, ktory nie wsiadl do R75 to powiedzial wprost ze boi sie tej marki i zwyciazca odcinku byl wisniowy Ford Focus :D w sedanie