Zobacz temat - oklejenie auta reklamą
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - oklejenie auta reklamą

darius_Er - Sob Lis 28, 2009 09:36
Temat postu: oklejenie auta reklamą
Witam !

Zastanawiam sie , czy warto okleić auto reklama swoich usług. Nie jest to tak strasznie drogie /od 100 zł, zależy od powierzchni/ ale boję się, ze chcąc auto sprzedać za 2-4 lata okaże się, że w miejscu po odklejonych nalepach lakier jest jaśniejszy niż na pozostałych częściach auta.

chodzi o coś takiego, ale znacznie mniejszego:


Ma ktoś z was doświadczenie w tym temacie ?

staf - Sob Lis 28, 2009 09:50

darius_Er, Mieliśmy oklejony samochód służbowy (ciemny granat). Po około trzech latach część napisów gdzieś sie naderwała, porysowała i dlatego postanowiliśmy usunąc ją całkowicie. Ku naszemu zdziwieniu zostały jaśniejsze slady jak cholera. Do dziś tak jeżdzimy. Nie wiem, jak jest przy innym kolorze karoserii. :/
Mayson - Sob Lis 28, 2009 10:07

Mój niegdysiejszy służbowy samochód też miał wyraźnie "lepszy" lakier pod naklejkami i było widać jak cholera... Tutaj chyba kolor nie ma znaczenia. Pytanie - czemu ten temat jest w dziale "tuning wizualny"? ;)
darius_Er - Sob Lis 28, 2009 10:07

Ja mam srebrny kolor auta, myslalem o bokach - drzwi i tyle. Ale chyba tylko wykleje przednia szybe na górze adresem www, i tylnią szybę, bo jednak szkoda bedzie malować stare auto w przyszłości...
SeevS - Sob Lis 28, 2009 10:07

staf napisał/a:
darius_Er, Mieliśmy oklejony samochód służbowy (ciemny granat). Po około trzech latach część napisów gdzieś sie naderwała, porysowała i dlatego postanowiliśmy usunąc ją całkowicie. Ku naszemu zdziwieniu zostały jaśniejsze slady jak cholera. Do dziś tak jeżdzimy. Nie wiem, jak jest przy innym kolorze karoserii. :/


staf
Trzeba wypolerować auto. Ceny wahają się od 150-250zł u mnie w Poznaniu (zależy od specjalisty), śladu po takim zabiegu nie będzie.
Ja miałem firmowego Vito, który w rogu miał naklejkę wielkość ok. 30x30cm. Odkleiłem ją i zobaczyłem że jest inny odcień auta, wziąłem pastę polerskę tempo kawałek szmatki i było po kłopocie przy dużej ilości pewnie będzie musiał zrobić to już specjalista dodatkowy plus że auto będzie się lepiej po takim zabiegu prezentować.

staf - Sob Lis 28, 2009 10:25

SeevS napisał/a:
staf napisał/a:
darius_Er, Mieliśmy oklejony samochód służbowy (ciemny granat). Po około trzech latach część napisów gdzieś sie naderwała, porysowała i dlatego postanowiliśmy usunąc ją całkowicie. Ku naszemu zdziwieniu zostały jaśniejsze slady jak cholera. Do dziś tak jeżdzimy. Nie wiem, jak jest przy innym kolorze karoserii. :/


staf
Trzeba wypolerować auto. Ceny wahają się od 150-250zł u mnie w Poznaniu (zależy od specjalisty), śladu po takim zabiegu nie będzie.
Ja miałem firmowego Vito, który w rogu miał naklejkę wielkość ok. 30x30cm. Odkleiłem ją i zobaczyłem że jest inny odcień auta, wziąłem pastę polerskę tempo kawałek szmatki i było po kłopocie przy dużej ilości pewnie będzie musiał zrobić to już specjalista dodatkowy plus że auto będzie się lepiej po takim zabiegu prezentować.


Przypadkowo przeczytany temat sprowokował mnie do ponownego działania :wink:
W poniedziałek kupie TEMPO i "młody" tym sie zajmie. :wink:

darius_Er - Sob Lis 28, 2009 10:55

No racja, ale chyba zostane przy oklejeniu przendiej szyby w gornej czesci - tylko adresem www, i tylnej szyby, reszte pozostawię.

Fanie by było wrzucić aloki, bo "jak cie widza, tak cie pisza" jak sie to mowi. No a aloki znacznie poprawiają wygląd auta.