Zobacz temat - Jak wygląda Twoja tegoroczna choinka?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Jak wygląda Twoja tegoroczna choinka?

Mayson - Sro Gru 16, 2009 06:43
Temat postu: Jak wygląda Twoja tegoroczna choinka?
Temat z cyklu - pokaż siebie, a będziesz pokazany ;) Może i nie jest wyszukany, ale jeśli każdy pokaże swoją ubraną choinkę, to pewno łatwiej wprowadzimy się w świąteczny nastrój ;)

Ja wczoraj walczyłem z sosenką ze zdjęcia, i wyszło jak widać - w takim pokoju to naprawdę już czuć Święta, hehe :mrgreen:

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 06:41 ]
Hmmm... temat jakoś nie przoduje w poczytności... :hmm:

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 06:43 ]
Jeśli wkurzyło Was wiaderko, no to dobra, już owinąłem je papierem do prezentów, ojeju :foch:

-IKS- - Sro Gru 16, 2009 16:58

Mayson, u nas np jest tradycja, że choinkę ubiera się w Wigilię rano a "rozbiera" w Trzech Króli...
no ale Tobie wyszło prześlicznie :D

Mayson - Sro Gru 16, 2009 18:00

-IKS- napisał/a:
Mayson, u nas np jest tradycja, że choinkę ubiera się w Wigilię rano a "rozbiera" w Trzech Króli...

No fakt, w adwent się nie ubiera - tak też sobie myślałem, że po prostu jeszcze choinki w domach nie stoją :oops: - co roku ubieramy dzień przed Wigilią, tyle, że w tym roku spędzamy Święta poza domem i przez natłok obowiązków załatwiłem sprawę choinki w tę niedzielę, co zeszła.
-IKS- napisał/a:
no ale Tobie wyszło prześlicznie

Miałem taką nadzieję ubierając ją :) Dziękuję :) (a wiaderko już oklejone :wink: )

magneto - Sro Gru 16, 2009 18:19

Mayson napisał/a:
tak też sobie myślałem, że po prostu jeszcze choinki w domach nie stoją

U mnie też już stoi bo córka nie dawała spokoju :smile:

darek_wp - Sro Gru 16, 2009 21:40

Ja tradycyjnie że tak powiem będę ubierał choineczkę w wigilię - jak już będzie to się pochwalę :mrgreen:
Homi - Sob Gru 19, 2009 16:47

Jak, że w tym roku udało mi się ubrać z rodzinką choinkę nieco wcześniej przedstawiam na załączonym obrazku...

:cool:

Jugol - Pon Gru 21, 2009 15:28

A to moje kłujące R-drzewko :mrgreen: :
staf - Pon Gru 21, 2009 15:29

Ja dopiero dziś przywiozłem choinke do domu. Ceremonia ubierania ...wieczorkiem.
Mayson - Pon Gru 21, 2009 15:49

Homi, ładna i równa :)
Jugol, to rozumiem żart? Bo wygląda związana jak do egzekucji ;) ;p

Jugol - Pon Gru 21, 2009 18:24

Mayson napisał/a:
Jugol, to rozumiem żart? Bo wygląda związana jak do egzekucji

...prawdziwa chojka, krytyk się nie boi :mrgreen:

Viniu - Pią Gru 25, 2009 22:42

A u nas w tym roku pierwszy raz sztuczna... to juz nie ten klimat, a przede wszystkim zapach...

darek_wp - Nie Gru 27, 2009 11:54

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą przedstawiam swoje drzewko