Zobacz temat - [R75] Silnik krokowy - piszczy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Silnik krokowy - piszczy

jupik - Czw Gru 17, 2009 17:45
Temat postu: [R75] Silnik krokowy - piszczy
Witam dzisiaj zauważyłem że od urządzenia jakie zaznaczyłem na zdjęciu odchodzi jakiś dziwny pisk,gdy odłącze kostke od tego urządzenia nie piszczy poprostu pewnie nie działa.Urządzenie to piszczy nawet po wyłączeniu zapłonu.Proszę o pomoc nie wiem co to za urządzenie i czy takie piszczenie jest normalne gdyż wcześniej nie zauważyłem tego a posiadam auto od kilkunastu dni.Jest to rover 75 silnik 1.8
bakan30 - Czw Gru 17, 2009 18:37
Temat postu: Re: [R75 1.8i '99]
jupik napisał/a:
Witam dzisiaj zauważyłem że od urządzenia jakie zaznaczyłem na zdjęciu odchodzi jakiś dziwny pisk,gdy odłącze kostke od tego urządzenia nie piszczy poprostu pewnie nie działa.Urządzenie to piszczy nawet po wyłączeniu zapłonu.Proszę o pomoc nie wiem co to za urządzenie i czy takie piszczenie jest normalne gdyż wcześniej nie zauważyłem tego a posiadam auto od kilkunastu dni.Jest to rover 75 silnik 1.8
spoko ja mam to samo i tak samo piszczy po zgaszeniu silnika przez kilka minut. na zdjecju pokazales silniczek krokowy u mnie jest tak samo wiec wszystko jest oki

[ Dodano: Czw Gru 17, 2009 18:37 ]
spoko ja mam to samo i tak samo piszczy po zgaszeniu silnika przez kilka minut. na zdjecju pokazales silniczek krokowy u mnie jest tak samo wiec wszystko jest oki

hvil - Czw Gru 17, 2009 18:46

u mnie tez to piszczy:-) ale tak cichutko:-) szybko odchodze od auta po wylaczeniu i jest spokoj bo nie slysze:-)
Ciufa - Czw Gru 17, 2009 18:49

w R45 piszczało i w MG ZR160 też piszczy :)
hvil - Czw Gru 17, 2009 18:51

a może jakiś mechanizator nam wyjaśni dlaczego tak jest?:-) nie wiem ja was ale mnie interesuje kwestia budowy roverka. zgłębiam go ciągle ale kuleje na brak informacji o silniku 1.8 T . To jednak nie audi czy honda ze silniki oklepane w przeróbkach dłubaniu i setki o tym w necie.
jupik - Czw Gru 17, 2009 19:57

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie myślałem że coś nie tak :roll:
hvil - Czw Gru 17, 2009 19:58

dzieki za ten temat bo sam sie tego troche martwilem:-)