Zobacz temat - [20T2N] Uszczelniacze zaworowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [20T2N] Uszczelniacze zaworowe

luxusxx - Czw Lut 18, 2010 10:01
Temat postu: [20T2N] Uszczelniacze zaworowe
Witam
kupiłem uszczelniacze zaworowe (w InterCars) do silnika 20T2N czyli 2.0iTD, ale mechanik mówi że nie pasują, że potrzebne są "uszczelniacze z podkładkami", niestety w ofercie sklepów nie moge takich znaleźć, mechanik też jest bezradny.
Podobno średnica blaszki to 31mm, gdzie takie coś kupić?

iktorn73 - Czw Lut 18, 2010 10:06

Niestety w Inter Cars mają ograniczony asortyment do Roverów. Zadzwoń do TomaTeam tel.603121772. Tomek powinien Ci pomóc :) . Pozdrawiam
luxusxx - Czw Lut 18, 2010 10:40

W TomaTeam mają uszczelniacze z blaszkami, znalazłem jak to wygląda i czy tego uszczelniacza nie da się wyjąć z blaszki?
http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-LJQ100680LP

sTERYD - Czw Lut 18, 2010 11:25

nie da się... ta blaszka jest wtopiona w gumę uszczelniacza... :/
iktorn73 - Czw Lut 18, 2010 11:35

Tylko po co je wyciągać? Bo nie rozumiem tu czegoś :) .
sTERYD - Czw Lut 18, 2010 11:38

myślę, że kolega chciał przełożyć ze swoich starych, żeby nie kupować drugiego kompletu nowych, bo już kupił, a niestety nie są najtańsze :/
chudson - Czw Lut 18, 2010 13:25

A nie może oddać tych co nie pasują ? Wkońcu skoro sklep sprzedał złe to powinien zwrócić. Nie kupił bym części do auta w sklepie który nie pozwala ich zwrócić ( wiem ,że to sprzeczne z ustawą konsumencką - ale przecież nie z mojej winy złe mogą mi dać tylko z ich niewiedzy lub złych katalogów )
luxusxx - Czw Lut 18, 2010 16:50

Sklep przyjmie spowrotem te uszczelniacze, ale chciałem się upewnić że nie wymienia się ich zostawiając stare podkładki. Pierwszy raz widze takie coś (podobnie jak głowicę z trzema świecami żarowymi).
filo - Czw Lut 18, 2010 19:07

Też zamawiałem w IC te uszczelniacze to mi dali do Hondy Jazz.
Ale w końcu kupiłem, nie pamiętam co to za firma ale coś koło 60 PLN za 8 sztuk.
Nawet zawory można dokupić razem z prowadnicami. 23 pln za wydech a 27 za dolot, prowadnice po 11 pln- w Accord Japan Cars Kraków, tak jako ciekawostka...

luxusxx - Czw Lut 25, 2010 13:16

Jak sie kontaktować z tym TomaTeam? Już od tygodnia brak odpowiedzi na gg i email, dodzwonić się też nie można. Przesyłka miała być wysłana kurierem, już od kilku dni powinna być.
szoso - Czw Lut 25, 2010 13:40

luxusxx napisał/a:
dodzwonić się też nie można

no popatrz a ja wczoraj do niego dzwoniłem i się dodzwoniłem bez problemu
Tomi pracuje 10-18

luxusxx - Pon Mar 08, 2010 10:23

Doradziliście mi TomaTeam to teraz doradźcie jak odzyskać kasę.

Minęły 2 tygodnie odkąd wykonałem przelew, od tego czasu brak przesyłki, kontaktu mailowego, gg i telefonicznego. Ostatni email przed wpłatą brzmiał:

"Zamówienie dostępne w magazynie i zapakowane. Zostanie wysłane zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na konto."

rvr420 - Pon Mar 08, 2010 11:27

Tomi wczoraj się logował:

http://forum.roverki.eu/p...viewprofile&u=8

spróbuj napisać przez forum. Może znowu przenosi firmę.