Zobacz temat - [R620] Znikający olej :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Znikający olej :(

DANTE79R - Nie Lut 28, 2010 12:50
Temat postu: [R620] Znikający olej :(
Mam pytanie odnośnie znikającego oleju. Otóż po przejechaniu około 50km, na drugi dzień widzę, że oleju ubyło o około 2mm na bagnecie i tak stopniowo znika. Samochód nie kopci na żaden kolor, jeździ normalnie, silnik suchy żadnego wycieku, misa sucha, filtr suchy, turbina sucha, po prostu wszystko tak jak ma być a olej gdzieś znika. Dolewam tak żeby było w normie a po kilku dniach znowu poniżej minimum i tak w koło. Ma ktoś jakiś pomysł?
UniculTLX - Nie Lut 28, 2010 13:54

To ja się podepnę pod temat, bo mam to samo :shock: . O dziwo, wczoraj po przejechaniu ponad 100 km nic mu nie ubyło, natomiast wcześniej właśnie mniej więcej 50 - 60 km i 2mm na bagnecie mniej :/
Markzo - Nie Lut 28, 2010 14:09

napewno masz cały silnik suchy? jak go na postoju przygazujesz nie dymi nic a nic? jak nie, to masz gdzies bracie wyciek :/ miałem dokładnie to samo i skubany puszcza mi pod apratem zapłonowy, może uszczelnaicz na wale lub wałakch się spsuł? a może silnik nie pali oleju tylko go wali w wydech jakos?
DANTE79R - Nie Lut 28, 2010 15:27

silnik jest suchy, nie ma wycieku bo gdyby nawet gubił w czasie jazdy to zostawałyby krople czy to na parkingu czy pod domem a tak nie ma ani jednej. Co do dymu to nic a nic nie kopci, zapach spalin normalny jak w każdym aucie, nie wiem co jest i mnie to już drażni.
Lewis - Nie Lut 28, 2010 16:10

mam to samo ;D ja juz nie patrze na ten bagnet jezdze z tym od roku ,raz bagnet pokazuje 3/4 miarki raz wogole nie ma oleju heh i tez nie mam wycieku nie dymi nic ;]
leszczu - Pon Mar 01, 2010 17:10

U mnie bagnet też pokazuje raz inaczej potem jeszcze inaczej no niestety ten typ tak ma :/
DANTE79R - Pon Mar 01, 2010 21:24

ja to ten bagnet pogryzę :mad: A tak serio to dolałem parę razy i za kilka dni znowu było poniżej min