Zobacz temat - [wszystkie]problem z przegladem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [wszystkie]problem z przegladem

maverick - Czw Mar 11, 2010 20:25
Temat postu: [wszystkie]problem z przegladem
Witam,poszukuje "dobrej"stacji diagnostycznej w Lodzi aby moj roverek przeszedl przeglad,bylem dzis na kasprzaka i czepiali sie wszystkiego,jak znacie bezproblemowa stacje to dajcie znac, pozdro
KRYS - Czw Mar 11, 2010 20:28

napraw go i po sprawie
kasjopea - Czw Mar 11, 2010 20:43

Co to znaczy "bezproblemowa stacja"? Taka, która przepuszcza każdego rzęcha zagrażającego później naszemu bezpieczeństwu na drodze?
phuss - Czw Mar 11, 2010 21:04

maverick-kolego jak masz np. łyse opony i słabe hamulce to nikt cię nie przepuści. Wyobraź sobie taką sytucję. np 15 minut po przeglądzie masz wypadek z własnej winy lub nie, to nie ma znaczenia. Okazuje się że masz łyse opony, diagnosta ma wtedy prze.....ne.
Jak brakuje Ci tylko ręcznego to pal diabli, ale bezpieczeństwo własne i innych to priorytet. kasa jest daleko , daleko dalej.
pozdro

frediwzl - Czw Mar 11, 2010 21:41

Dla mnie to jest niedopuszczalne dopuścić takiego auto do ruchu, jak coś jest nie tak to trzeba to naprawić
maverick - Czw Mar 11, 2010 22:00

To ja moze wymienie powod nie podbicia przegladu: tylna lampa stracila barwe pomaranczowa i kierunkowskaz swieci sie na bialo, reczny z lewej strony nie trzyma , wyciek oleju mimo ze go nie ma bo naprawialem tylko jest po prostu pare miejsc poplamionych olejem bo to pozostalosc bo usterce, i zawieszenie bo wahacze do wymiany i auto nie nadaje sie do jazdy, wedlug mnie jednak nadaje
kasjopea - Czw Mar 11, 2010 22:12

Nie oszukujmy się, jeśli auto nie przechodzi przeglądu, to już nie jest błahostka, bo generalnie przegląd jest w większości miejsc zwykłą farsą.
maverick - Czw Mar 11, 2010 22:24

Pisze jak bylo , i Twoj komentarz jest zbedny, widocznie w Lodzi auto o w.w usterkach to szrot ale wedlug mnie to przesada, jednak na forum zamiast wskazowki sa tylko komentarze i krytyka wiec koncze temat.
win32 - Czw Mar 11, 2010 22:51

Niesprawne wahacze do dla ciebie nie powód :shock: . niech ci się to urwie podczas jazdy...

nie dziw się że jest krytyka - bo starając się zaoszczędzić na siłę powodujesz potencjalne zagrożenie na drodze. Pół biedy jak skrzywdzisz siebie , gorzej jak zupełnie niewinne osoby.

Jugol - Czw Mar 11, 2010 22:58

maverick napisał/a:
To ja moze wymienie powod nie podbicia przegladu: tylna lampa stracila barwe pomaranczowa i kierunkowskaz swieci sie na bialo, reczny z lewej strony nie trzyma , wyciek oleju mimo ze go nie ma bo naprawialem tylko jest po prostu pare miejsc poplamionych olejem bo to pozostalosc bo usterce, i zawieszenie bo wahacze do wymiany i auto nie nadaje sie do jazdy, wedlug mnie jednak nadaje

...wsadzić pomarańczową żarówkę w kierunek, usunąć wycieki oleju, zrobić ręczny i jechać na przegląd, jak znajdą co mu jeszcze dolega, naprawić i znów jechać na przegląd, aż będziesz całkiem bezpieczny w swoim R i inni uczestnicy polskich i może nie tylko polskich dróg przy okazji też.

maciekmpl - Czw Mar 11, 2010 23:44

maverick napisał/a:
i zawieszenie bo wahacze do wymiany i auto nie nadaje sie do jazdy, wedlug mnie jednak nadaje


Na szczęście to nie Ty decydujesz, czy się nadaje, czy nie.

M

asgard88 - Czw Mar 11, 2010 23:52

Mialem podobny problem, auto nie przeszło bo były luzy na drążku kierowniczym + bawiłem się trochę jedna lampa bo dostałem anglika :cry: i musiałem przeklejac środki :razz: ale akurat z tym nie było problemu na szczęście.

Trafiłem na kolesia ktory nie wziął nic kasy tylko powiedział żebym wrócił jak naprawie, odrazu poszly do wymiany 2 wahacze po 190zl wiec pewnie trochę zdarli ze mnie ale czasu juz nie bylo:(Ty pewnie znajdziesz taniej.

Podjechałem i bylo juz ok.

Jesli nie masz naprawdę dobrego znajomego to nie łudź sie ze przejdzie takie coś a z lampa zrób tak jak ktoś wyzej pisal, pomarańczowa żarówka.