Zobacz temat - [R45] prośba o ocenę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R45] prośba o ocenę

marius__ - Sro Mar 17, 2010 23:12
Temat postu: [R45] prośba o ocenę
Witam wszystkich!!
Od jakiegoś czasu "rozglądam się" za Roverkiem 45, najlepiej hatchback i benzyna, ale nie wykluczam innych "konfiguracji". Zamierzam wydać ok. 12 tys.
Zaznaczam, że na samochodach znam się średnio... :oops:

Oto wyniki moich poszukiwań:

1. http://otomoto.pl/rover-4...-C11645639.html

2. http://otomoto.pl/rover-45-1-4-gaz-C11417496.html

Proszę o ocenę i pozdrawiam

P.S. Zrzuty w odwrotnej kolejności

sruba77 - Sro Mar 17, 2010 23:19

Diselek do oblukania na żywo, o tej benzynie zapomnij to jakaś masakra jest :razz:
magneto - Czw Mar 18, 2010 07:49

Diesel wygląda nieźle. Dobre wyposarzenie, naklejka klubowa na klapie bagażnika więc może ktoś z forum ma go do sprzedania.

Na temat benzyniaka za dużo nie można powiedzieć poza tym że ma oberwany zderzak z przodu i brakuje mu anteny na dachu

marius__ - Czw Mar 18, 2010 22:25

Witam ponownie
sruba77 i magneto - dzięki za opinie, benzyniaka miałem jechać oglądać, ale widzę że szkoda fatygi... Jeszcze może trochę poczekam - wiosna idzie i może się coś pojawi ciekawego - jednak wolę benzynę.

Mam za to inne pytanie - czy w okolicach 12 tys. można kupić "rozsądnego" R 45?

piter34 - Pią Mar 19, 2010 09:48

marius__ napisał/a:
Zamierzam wydać ok. 12 tys.

Na wszystko łącznie z rejestracją, ubezpieczeniem i naprawami/wymianami wykonanymi po kupnie pojazdu?

R45 benzynka z przodu jest fatalnie poskładany, a ta dziura po radio świadczy o tym, że handlarz chce mieć jak największy zysk jak najmniejszym kosztem. :/

Diesel oczywiście do obejrzenia. Wygląda OK i jest świetnie wyposażony.
Po kupnie zaopatrz się w kołpaki i przeklej lepkę klubową na drugą stronę klapy :lol:

marius__ - Pią Mar 19, 2010 10:45

piter34 napisał/a:
Na wszystko łącznie z rejestracją, ubezpieczeniem i naprawami/wymianami wykonanymi po kupnie pojazdu?


No nie, aż taki "oszczędny" to ja nie jestem, 12-13tys. na zakup auta, liczę się też z wymianą rozrządu/płynów itp. oraz jakieś drobne naprawy eksploatacyjne.

Ubezpieczenie też zapłacę :lol:

piter34 - Pią Mar 19, 2010 10:51

W takim razie odpowiedź na pytanie:
marius__ napisał/a:
Mam za to inne pytanie - czy w okolicach 12 tys. można kupić "rozsądnego" R 45?
brzmi: TAK. :ok:
marius__ - Pon Mar 29, 2010 21:55

Witam ponownie

Dzięki za opinie, w czwartek jadę oglądać ( i chyba kupić :mrgreen: ) diesla. Myślę że będę zadowolony - sprzedający nie ma nic przeciwko stacji diagnostycznej.

Niedługo dołączę do Roverkowców!!

Pozdrawiam