Zobacz temat - [R214 si 1,4 16v 96r] czy gazownicy mogli coś przestawić????
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 si 1,4 16v 96r] czy gazownicy mogli coś przestawić????

koper - Nie Mar 21, 2010 11:23
Temat postu: [R214 si 1,4 16v 96r] czy gazownicy mogli coś przestawić????
witam
pojawił mi sie następujący problem, kupiłem Rovera 214 si z instalacją Zavoli, troche szrpał na gazie wiec zmieniłem przewody wn, świece, wyczyściłem kopułke, palec, wymieniłem filtry i szarpać przestało ale że auto mam od niedawna to pojechałem na regulacje do gazowników już sprawdzonych na clio I i megane
po regulacji jade sobie spokojnie juz do domku a tu nagle 2100 obrotów 4 bieg ok 60-70 km/h a tu szarpie no to ja go na benzyne i dalej szrpie :-(
juz do gazowników nie wróciłem bo za późno było
czy cos mi przez tą regulacje mogło pójść........

Korczus - Nie Mar 21, 2010 12:17

Cholera to wie, ja po regulacji jak pojechałem do gazowników i powiedziałem, że mi szarpie na benie i gazie to oni że mam przewody pewnie do wymiany, albo coś innego, że muszę jechać do mechanika żeby mi to ogarnął, jak nie będzie szarpać na benzynie to na gazie też przestanie.

Ale jakby nie było to grzebią oni w kompie, więc może nieumyślnie Ci coś poryli, kąty wtrysków czy cholera tam wie co, nie znam się :)

koper - Nie Mar 21, 2010 12:20

no mam teraz problem na maxa kable i swiece mam ngk wiec raczej oki a co u ciebie było przyczyna?
Korczus - Nie Mar 21, 2010 12:57

Właściwie to jeszcze nie wiem co jest przyczyną, stawiam na przestawiony rozrząd ale to się okaże dopiero ...
faecd - Nie Mar 21, 2010 13:03

Gazownicy to jak juz to mogli regulowac mieszanke, temeperature zalaczania sie gazu itd ale jezeli szarpalo na benie rowniez ja bym stawial na kopulke i palec rozdzielacza. Bylo kilka przypadkow, ze koledzy wlosy z glow wyrywali bo szarpalo jak cholera, kopilka i palec czyszczone i czysciutke a jednak po wymianie jak reka odial.

Wymien!