Zobacz temat - [R75] Nie podaje paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Nie podaje paliwa

afia - Nie Mar 21, 2010 20:22
Temat postu: [R75] Nie podaje paliwa
Pomimo wymiany pompy paliwa są ciągłe problemy z rozruchem. Po pomiarze okazało się,że jest za niskie ciśnienie paliwa. Paliwo dostarczane jest z przerwami tak jakby podawane było z powietrzem. Jaka może być tego przyczyna?
Rowan - Nie Mar 21, 2010 20:26

Może gdzieś jest dziura w przewodzie. Sprawdź, czy pompka pracuje równomiernie.
apples - Nie Mar 21, 2010 20:27

Sam sobie odpowiedziałeś. Zapowietrza się. :grin:
Legion1349 - Pon Mar 22, 2010 21:03
Temat postu: Re: [R 75 C3 2.0 V6] nie podaje paliwa
afia napisał/a:
Pomimo wymiany pompy paliwa są ciągłe problemy z rozruchem. Po pomiarze okazało się,że jest za niskie ciśnienie paliwa. Paliwo dostarczane jest z przerwami tak jakby podawane było z powietrzem. Jaka może być tego przyczyna?
nic się nie zapowietrza, nastawnik pompy wtryskowej do regeneracji/naprawy, nie daje odpowiedniej dawki rozruchowej a gdy już odpali silnik przez chwile skacze jak by palił na 3 gary (bo w gruncie rzeczy tak też jest) miałem to samo, dziś zrobiłem. Pali na dotyk. Nie traci dynamiki i nie kopci (na biało) na 5tym biegu przy zejściu z wysokich obrotów i próbie ponownego wejścia na wysokie. Nie wiem jaką masz pompę, u mnie robili vp37 boscha. Dodam ze w opolu mi to robili bo widzę że z wrocka jesteś.
SeniorA - Wto Mar 23, 2010 08:20

Legion1349, to nie ten silnik.

[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 08:20 ]
afia napisał/a:
Pomimo wymiany pompy paliwa są ciągłe problemy z rozruchem. Po pomiarze okazało się,że jest za niskie ciśnienie paliwa.
w zbiorniku jest jeszcze filtr paliwa z regulatorem ciśnienia.Trzeba sprawdzić czy jest dobrze zamocowany , może wymienić.