Zobacz temat - Witam
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam

m.janula - Sro Mar 31, 2010 09:46
Temat postu: Witam
Witam
Jestem już posiadaczem Tomcata-granatowy,1.6 l.,1996 r.p.,z Włoch,poobijany chyba w każdym k...rwa możliwym miejscu i ciągle piękny.Dziękuję za rzeczowe rady kolegi Markzo-upewniły mnie że samochód który wybrałem może być dobrym nabytkiem,nie sprowadzały się tylko do banałów"że z Włoch to musi być szajs ,włosi nie dbają o samochody".Przyjemnie ciągnie ten samochód,piąty bieg ,60 km/h ,a on przyśpiesza płynnie.Ani śladu rdzy.Oczywiście nie jest całkiem różowo,przegub do wymiany,ale to drobiazg,pewnie rozrząd -na obudowie rozrządu napis 101 tys,a przebieg wg licznika 221tys-chyba nieprawdopodobne aby pasek wytrzymał 120 tys.Nie wiem jaki wlać olej-ostatnia informacja to ze stanu 106 tys km,był syntetyk.Co później się działo nie wiem. Bardziej martwi ,że rzadko ,ale jednak dławi się i traci moc na sekundę,może dwie.Zacznę jednak od sprawdzenia,może wymiany świec ,filtrów(gdzie tu cholera filtr benzyny) .Poczytałem już forum,mam nadzieję że wymiana rozrządu w silniku z dwoma wałkami nie jest dużo bardziej skomplikowana niż w silniku z jednym.
Pozdrawiam,Marcin

kasjopea - Sro Mar 31, 2010 10:22

Witam Marcinie.
I od razu na początek prosiłabym o używanie spacji po kropkach i przecinkach. Ciężko czyta się tekst pisany ciągiem. :wink:

jaro12 - Sro Mar 31, 2010 10:33

Hejka i szerokości
darek_wp - Sro Mar 31, 2010 11:12

Witaj :smile: . Trochę poszperasz na forum to wiele się dowiesz - również co i jak samemu da się zrobić przy autku.
Andrzej_1272 - Sro Mar 31, 2010 14:56

WITAJ! :smile:
leszczu - Sro Mar 31, 2010 19:08

Cześć :grin:
krzychu.b - Sro Mar 31, 2010 22:39

Powitać :grin:
Markzo - Sro Mar 31, 2010 23:21

Witam i ja :D oby Ci się coupetka dobrze sprawowała ;) witaj w klubie "drzwi bez ramek" :D