Zobacz temat - [R416 1.6 Si 1996r.]Pytanie o sterownik noxon.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416 1.6 Si 1996r.]Pytanie o sterownik noxon.

takikolo - Wto Kwi 13, 2010 13:07
Temat postu: [R416 1.6 Si 1996r.]Pytanie o sterownik noxon.
Witam. Mam kilka pytań.
Znalazłem na allegro taki o to sterownik ----> http://www.allegro.pl/ite...owe_piloty.html
Moje pytania są następujące;
1. Czy ten sterownik będzie pasował do mojego Rover-ka 416, 96r.?
2. Czy w tym modelu można zastosować otwieranie bagażnika przy pomocy pilota?(jeśli tak to jak to wygląda?)
3. Co oznacza, że domykanie szyb działa w autach z opcją komfort?
4. Ogólnie czy warto kupić coś takiego?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!:)

darek_wp - Wto Kwi 13, 2010 13:20

1. Tak
2. Nie - brak siłownika przy zamku bagażnika (chyba że chcesz się pobawić i dołożyć uniwersalny - ale nie może on być podłączony razem ze wszystkimi tylko jako dodatkowy kanał i będzie realizował już rzeczywiste otwarcie bagażnika a nie odblokowanie zamka)
3. Jak już jest wbudowany układ domykania szyb to można go dołączyć do tego sterownika
4. Jeśli podobają Ci się piloty i chcesz sterować tylko zamkiem to za te pieniądze dobry wybór.

Weź jeszcze pod uwagę jedno - pilot do imo i tak musisz mieć chyba, że zablokujesz imo kodem albo jest wycięte lub masz zamiar je wyciąć.

takikolo - Wto Kwi 13, 2010 13:23

A jakie koszta wiążą się z takim siłownikiem? Bo mógł bym zainwestować jeśli nie są to jakieś wielkie sumy...:)

A jeśli nie mam domykania szyb to mogę dokupić moduł i podłączyć pod ten sterownik?

Deamian - Wto Kwi 13, 2010 16:50

takikolo napisał/a:
A jakie koszta wiążą się z takim siłownikiem? Bo mógł bym zainwestować jeśli nie są to jakieś wielkie sumy...:)


Powinien wystarczyć zwykły uniwersalny siłownik taki jaki jest w drzwiach. Dla pewności można wziąć trochę mocniejszy. Sam mam zamiar to u siebie zrobić :smile:

takikolo napisał/a:
A jeśli nie mam domykania szyb to mogę dokupić moduł i podłączyć pod ten sterownik?


Tak.

darek_wp - Wto Kwi 13, 2010 17:51

Siłownik to nie problem - koszt ok 30zł, jeśli chodzi o moduł domykania szyb to problemem może być podłączenie do niego szyby kierowcy - ma własny niezależny moduł sterujący wbudowny w drzwi i ciężko wyciągnąć kable do sterowania z drzwi do środka auta - ale tak w ogóle da się zrobić.