Zobacz temat - Rover 620 Ti
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 620 Ti

Shrekinho90 - Sro Kwi 14, 2010 15:05
Temat postu: Rover 620 Ti
Rozglądam się za nowym autem i w oko wpadł mi właśnie oto ten rover 620 ti
http://www.allegro.pl/ite...ver_620_ti.html
O tym modelu za dużo jeszcze nie wiem, więc prosiłbym żebyście rzucili na niego okiem czy czasem nie ma jakichś niuansów których mogę się nie dopatrzyc z powodu niewiedzy na temat tego roverka. Czytałem o nim trochę ale tematu do końca nie ogarnąłem, wskażcie mi na co zwrócic uwagę, co i jak posprawdzac. Podjadę go obejrzec w najbliższym czasie.

Mayson - Sro Kwi 14, 2010 15:36

Obserwuję go już od dłuższego czasu i na Allegro stoi dość długo, mimo (niby) niskiej ceny. W przebieg nie wierzę, a przyspieszenie poniżej 7 sekund, to też bajeczka. Poza tym jak środek w 15-letnim aucie może być jak z salonu? ;) Fakt, że wygląda przyzwoicie. To auto ma ciekawe, rzadko spotykane dodatki; jak podgrzewanie siedzeń, czy tempomat.

Na tych zdjęciach auto wygląda OK - nie ma się do czego przyczepić, ale zdjęcia nie są najwyższej jakości. Jeśli jest hak, to nie wiadomo, co było tym autem ciągane, więc koniecznie trzeba sprawdzić sprzęgło. Obejrzeć bym pojechał, ale najpierw poprosiłbym o dobrej jakości fotki z bliska :ok:

olek997 - Sro Kwi 14, 2010 17:34

naprawde wyposażenie rewelka, ciekaw jestem z jakiego kraju sciągany...
Markzo - Sro Kwi 14, 2010 18:55

wyposażenie identyko jak w naszej byłej 623 ;) ładne auto, warte oglądnięcia z bliska ;)
Mayson - Sro Kwi 14, 2010 19:15

Markzo napisał/a:
wyposażenie identyko jak w naszej byłej 623

A ten tempomat w dźwigience mieliście? To jest fabryczny tempomat? Bo ja widziałem tylko taki przy kierownicy, jak na fotce u dołu, ale może to poliftowy jest...

olek997 - Sro Kwi 14, 2010 21:43

Mayson, prawdopodobnie że po liftowy, bo ten Ti o kotrym teraz mówimy to 95 wiec przed liftem, i jest jeden minus RUDA może go bardzije intensywnie żreć :(
Mayson - Sro Kwi 14, 2010 21:46

olek997 napisał/a:
Mayson, prawdopodobnie że po liftowy, bo ten Ti o kotrym teraz mówimy to 95 wiec przed liftem

No zgadza się - ja ciekawy tylko jestem, czy ten z dźwigienką jest fabryczny.
olek997 napisał/a:
i jest jeden minus RUDA może go bardzije intensywnie żreć

Wiek nie gra roli - ja mam `98 i też ruda mlaszcze :(

Markzo - Sro Kwi 14, 2010 21:58

nie pamiętam czy był tempomat..chyba nie :/ był elektryczny stołek kierowcy i reszta "full opszyn" :)
olek997 - Sro Kwi 14, 2010 22:05

Mayson, u mnie tez po zimie;( no ale wiesz jest niby ocynk... jak da sie nie fabrycznie zrobić tempomat to ja sie pirwszy w kolejce pisze....
robson420 - Czw Kwi 15, 2010 08:08

Mayson napisał/a:
olek997 napisał/a:
Mayson, prawdopodobnie że po liftowy, bo ten Ti o kotrym teraz mówimy to 95 wiec przed liftem

No zgadza się - ja ciekawy tylko jestem, czy ten z dźwigienką jest fabryczny.
olek997 napisał/a:
i jest jeden minus RUDA może go bardzije intensywnie żreć

Wiek nie gra roli - ja mam `98 i też ruda mlaszcze :(


dzwignia po lewej to fabryczny tempomat. mam taki w 620sdi z 99r

olek997 - Pią Kwi 16, 2010 00:25

hmmmm to znaczy że były montowane dwa rodzaje tempomatów?? na kierze i w kolumnie?? hmmmmmm