Zobacz temat - [R416 1,6Si] czy fabryczny alarm jest polaczony z klapa?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416 1,6Si] czy fabryczny alarm jest polaczony z klapa?

dawidd - Sob Kwi 17, 2010 21:40
Temat postu: [R416 1,6Si] czy fabryczny alarm jest polaczony z klapa?
Witam
Czy klapa bagażnika i silnika sa podłączone do fabrycznego alarmu? U mnie można je otworzyć i alarm sie nie włączy ale kontrolna na zegarach pokazuje ze bagażnik jest otwarty czyli to nie kwestia przełącznika Rover 416 1,6 Si 96r

keczu - Sob Kwi 17, 2010 21:57

U mnie w 45-tce tez bagaznik jest nie podlaczany do alarmu, maska silnika ma czujnik ,wyglada jak od alarmu, ale nie sprawdzalem.
mcjg - Sob Kwi 17, 2010 22:17

Zamknij auto z pilota, a potem otwórz bagażnik nie używając kluczyka i pilota (np. ciągnąc za cięgno przy zamku). Mój zaczyna wtedy wyć.
darek_wp - Sob Kwi 17, 2010 22:40

U mnie bagażnik jest podłączony a maska nie.
dawidd - Nie Kwi 18, 2010 06:17

u mnie jak drzwi sie nie domknięte i zamykam z pilota to alarm sie nie uzbraja ( nie migają kierunki) natomiast jak jest któraś z klap otwarta to normalnie się uzbraja czyli tak jak by połączenia nie było
SeevS - Nie Kwi 18, 2010 09:44

Zależy tez pewnie czy to sedan czy hatchback.

Ja mam sedana i zarówno klapa tylna jak i maska przednia przy uzbrojonym alarmem przy próbie otwarcia alarm zaczyna "wyć"

Pawel_416 - Nie Kwi 18, 2010 16:22
Temat postu: [R416 1,6Si] czy fabryczny alarm jest polaczony z klapa?
Jak masz problem z czymś takim jak np.kontrolka świeci się przy zamkniętej klapie bagażnika?-miałem to samo,sprawdź jeszcze czy świeci ci się lampka w kabinie,i w schowku to powoduje że masz jeden lub dwa bezpieczniki do wymiany.I jeszcze jedno,przy zamykaniu z pilota - nie będzie dawał sygnału światłami mijającymi,jak i przy otwieraniu.Myślę że problem będzie z głowy,jak sprawdzisz te bezpieczniki.Ja mam normalnie jeśli chodzi o alarm przedniej lub tylnej klapy... Powodzenia i pozdro
dawidd - Pią Kwi 30, 2010 06:22

lampka w bagażniku zapala sie po otwarciu klapy - na zegarach kontrolka nie świeci gdy klapa jest zamknięta - to wskazuje jak by klapa nie była podłączona. Kierunki przy załączaniu alarmu i otartej klapie migają normalnie