Zobacz temat - [R620] CHECK ENGINE
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] CHECK ENGINE

TrAViShOn - Czw Kwi 22, 2010 20:52
Temat postu: [R620] CHECK ENGINE
Witam,
jak w tytule... a dokładnie tak:
Gdy silnik pracuje powyżej godziny (jazdy po mieście); w momencie odpuszczenia gazu i spadku obrotów zapala się ta PRZERAŻAJĄCA kontrolka, a gaz działa jak hamulec :shock:
Pomaga wciśnięcie i puszczenie sprzęgła bez zmiany biegu, ewentualnie redukcja aczkolwiek nie zawsze, gdyż lampeczka jest uciążliwa :mad: i potrafi tak nawet do drugiego biegu...

Jestem nauczony tzw hamowania silnikiem podczas jazdy, więc czy może to być moja wina :?: Może ten silnik tak nie lubi :???:
HELP :!:

Deamian - Czw Kwi 22, 2010 21:12

napisz co Ci wyskoczy
http://www.roverki.pl/article.php?sid=420

TrAViShOn napisał/a:
Jestem nauczony tzw hamowania silnikiem podczas jazdy, więc czy może to być moja wina


ja też często przy dojeżdżaniu np. do skrzyżowania hamuje silnikiem i jest ok :wink:

TrAViShOn - Czw Kwi 22, 2010 21:32

W poniedziałek wybieram się na T4, także dam znak. Czy to coś poważnego :?: Stało się nagle bez wyraźnej przyczyny podczas zjazdu na biegu i od tamtej pory występuje ciągle... :sad: Czy może to być 'wariacja komputerowa' :?:
berserker8888 - Czw Kwi 22, 2010 21:48

Nie, raczej cos nie laczy na ktoryms styku
TrAViShOn - Czw Kwi 29, 2010 20:00

Witam ponownie,
po jak się okazało dzisiejszej (dopiero) wizycie na T4 nie stwierdzono żadnych większych błędów. Sprawdzono mi również wiązki... ponoć wszystko OK'a.
Ponadto wyżej opisana fanaberia nie powtarza się od początku tygodnia. Czy olać TO, czy też wiercić temat dalej :?:

thef - Czw Kwi 29, 2010 20:16

TrAViShOn napisał/a:
Czy olać TO, czy też wiercić temat dalej :?:
Jeśli będzie się to powtarzać proponuję zająć się jednak dokładnie wiązką, a szczególnie kostkami przy pompie.
TrAViShOn - Czw Kwi 29, 2010 20:29

SpOko, będę pamiętał :ok2: THX