Zobacz temat - [R400]tłumik czy strumienica?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400]tłumik czy strumienica?

shilus82 - Sro Kwi 28, 2010 19:08
Temat postu: [R400]tłumik czy strumienica?
Byłem dziś u mechanika i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że katalizator mam wybebeszony (przynajmniej teraz wiem, skąd te odczyty przy badaniu spalin) i już się sypie, dlatego moje pytanie jest nastepujące. Czy zamontować tłumik w obudowie katalizatora, czy może strumenice w takiej obudowie?? na alledrogo jest taka strumienica w nawet przystepnej cenie gotowa do montażu.
Lechos - Sro Kwi 28, 2010 19:11

Ja bym zainwestowal w najtanszy katalizator uniwersalny.
PTE - Czw Kwi 29, 2010 09:54

Ja też.
pgrad - Czw Kwi 29, 2010 22:36

A ja nie, bo to zbędne wydawanie kasy. Te katalizatory w tych dieslach się zapychają i ogólnie same problemy, Stary katalizator opchnij gdzieś za 200-300zł i kup sobie strumienicę, jeszcze będziesz do przodu kasę. A że nie będzie euro 3 tylko 2 to co z tego?
PTE - Pią Kwi 30, 2010 07:32

pgrad napisał/a:
A ja nie, bo to zbędne wydawanie kasy. Te katalizatory w tych dieslach się zapychają i ogólnie same problemy, Stary katalizator opchnij gdzieś za 200-300zł i kup sobie strumienicę, jeszcze będziesz do przodu kasę. A że nie będzie euro 3 tylko 2 to co z tego?


Ale kolega shilus82 nie ma diesla...

Desper - Pią Kwi 30, 2010 09:26

Ja za swojego Bosala uniwersalnego kata zapłaciłem jakieś 230 zeta i 50 za wstawienie.
Nie jest to chyba jakiś wielki majątek :roll: i chociaż strumienicę czy tłumik można kupić znacznie taniej to następnym razem też wstawiłbym kata.
Pozdr.

slax - Pią Kwi 30, 2010 10:08

Siema

A powiedzcie mi czy bedzie jakas różnica w pracy silnika jeśli wstawi sie strumienice?? Będzie głóśniejszy? Mniejsza moc? Czeka mnie niedługo wmiana całegowydechu i zastanawiam się czy wstawić jakiegoś uniwersalnego kata czy strumienice?

pozdro