Zobacz temat - [r214si 97r 103KM] zakleszczona skrzynia to sprzęgło?:(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214si 97r 103KM] zakleszczona skrzynia to sprzęgło?:(

donmulanka - Nie Maj 16, 2010 19:03
Temat postu: [r214si 97r 103KM] zakleszczona skrzynia to sprzęgło?:(
Mam nieziemski problem odebralem roverka dzisiaj od mechanika robil mi pompke paliwa.. dojechalem do domu zostawilem auto i wieczorem wsiadlem chcac jechac zatankowac wyjechalem z bramy z domu ujechalem 20 metrow i czulem ze mialem takie lekkie sprzęgło po czym wyciagnalem 1 bieg i nie moglem wsadzic juz 2 biegu po czym zablokowalo mi przednie kola jakims cudem zjechalem na pobocze i calkiem zablokowalo kola lewarka nie moglem ruszyc ani w p[rawo ani w lewo zadnego biegu nie dalo sie wsadzic tylko na jalowym stal na sprzegle a jak puszczalem sprzeglo to auto nie ruszalo i gasnelo.. na holu nie dalosie jechac tylko laweta i przednie kola do góry :(

co tomoze byc koledzy jest mozliiwe ze posypalo sie sprzeglo i docisk? i ze nie uszkodzilo skrzyni? masakra:(

ps nie bylo zadnej plamy oleju pod autem nie ruszalem gwaltownie i nic sie nei urwalo lapa byla cala.

Kot - Nie Maj 16, 2010 19:08

tzn ze na luzie tez masz zlbokowane koła??
sTERYD - Nie Maj 16, 2010 19:12

obawiam się, ze coś w skrzyni się posypało :/
ale na pewno okaże się tylko po rozkręceniu, więc nie ma co panikować... może być jedno łożysko i trochę roboty ;)

donmulanka - Nie Maj 16, 2010 19:54

na jalowym takze sa zablokowane kola i na sporzegle tez. a lozysko to ewentualnie jaki koszt?