Zobacz temat - [R all] Więcej drewna w Roverkach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R all] Więcej drewna w Roverkach

VMatas - Wto Cze 01, 2010 06:31
Temat postu: [R all] Więcej drewna w Roverkach
http://www.walnutdashcomp...bcdb777ba23e716
owcze - Wto Cze 01, 2010 10:21

całkiem ciekawe zestawy. Ciekawe jaka jest jakość tych zestawów i jak wygląda sprawa z doborem koloru ;)
leszczu - Wto Cze 01, 2010 14:20

http://moto.allegro.pl/it...no_okleiny.html
Tez myślałem nad takimś czym, ale na razie brak środków :grin:

Mayson - Wto Cze 01, 2010 15:19

Co za dużo, to niezdrowo :grin:
BorysOpole - Sro Cze 02, 2010 15:52

mi by się osobiście podobało jeszcze drewienko na kratkach wentylacyjnych :) a dokładnie na ramkach kratek
VanOrtega - Pią Lip 02, 2010 21:17

leszczu19901 napisał/a:
http://moto.allegro.pl/item1060769933_rover_200_214_okleina_kokpitu_drewno_okleiny.html
Tez myślałem nad takimś czym, ale na razie brak środków :grin:


też nad tym myślałem, miałęm nawet zamawiac ale zauważyłem ze nie ma w tym zestawie jednej części tej okleiny nad puduszka powietrzna pasażera po lewej stronie.

może wie ktoś gdzie można kupic cały taki zestaw z okleina kokpitu w kolorze czarnym albo aluminium ?;)

kprzemo24 - Nie Lip 04, 2010 14:39

Okleina kokpitu to tandetny, odpustowy styl!
SyntaX - Nie Lip 04, 2010 15:02

Zależy jaka okleina, taka nadruk na folii jest do niczego bo się ściera.
widziałem jednak takie grubsze okleiny.
Kładzie się je nagrzewając od spodu opalarką i klei na gorąco.
Wtedy to ma sens.
Kiedyś miałem kolega Bartka co dorabiał listwy z prawdziwego drewna.
Normalnie można było zamówić np. Panel nawiewów i On to robił z drewna i malował lakierami, nanosił na to skalę aerografem.
Profesjonalna robota.
Kolega niestety już nie żyje.
Rak był silniejszy. :sad:

camaro17 - Nie Lip 04, 2010 16:11

Ja u siebie zastosowałem taką okleinę jest bardzo twarda i gruba, co do montażu to bez opalarki nie było możliwości tego nałożenia, mam już ja ponad 2 lata zero przetarć zero pęcherzy, zero porysowań, a co do połysku jest taki sam jak w dniu montażu. :)





Tak wygląda po obklejeniu :






domellooo - Nie Wrz 12, 2010 01:19
Temat postu: Re: [R all] Więcej drewna w Roverkach
VMatas napisał/a:
http://www.walnutdashcompany.com/shop/index.php?main_page=index&cPath=28&zenid=c34fced17d1eefa40bcdb777ba23e716

Zamówiłem te pare naklejek do mojego R 75 tylko mnie nie wyśmiejcie normalnie cena jest 49,99 funtów oczywicie naprawde po wszystkich dodatkach 72 funty ,ale kupiłem bo się bardzo napaliłem ,nie wiem za ile przybędzie do mnie ten zestawik ale obiecuję wszystko opisze dokładnie i porobię zdjęcia , zobaczymy jaki badziew kupiłem za tyle pieniędzy :/

[ Dodano: Nie Wrz 12, 2010 01:19 ]
przyszło poleżało nio i się wziełem , towar wykonany 1 klasa , minus- nie pasują wszystkie otwory tak jak powinno być , kolor lekko jaśniejszy ale spoko , przyklejamy potem szuszarka i zrobione, ja przerabiałem pod ramkę 2 din troszkę wyszło nie tak jak powinno ale przyzwyczaję się , proszę oceńcie sami

magill - Nie Wrz 12, 2010 14:16

jakbyś wrzucił w większej rozdzielczości to wtedy dałoby się coś zauważyć. Przy takiej niskiej rozdziałce to wygląda całkiem okay, ale fajnie byłoby gdybyś jednak wrzucił nieco większe fotki :)
domellooo - Nie Wrz 12, 2010 18:04

coś mi nie idzie z tymi fotkami ,a dla wszystkich zainteresowanych to galancie przepłaciłem :beczy: teraz są na ebay.co.uk po 35 funtów plus przesyłka do polski nie wiem ale najwyżej 10, no cóż życie polecam bo jak za tą kasę to super sprawa.
made07 - Sob Wrz 25, 2010 03:10

w mojej galerii jest cały "drewniany" środek roverka 200 z bardzo trwałego materiału :)
Markzo - Sob Wrz 25, 2010 10:38

http://forum.roverki.eu/g...y&image_id=2687
mamuniu.... to reklama tartaku??

camaro17 - Sob Wrz 25, 2010 11:11

made07, a czym to robiłeś że tak jednolicie masz wszystko pokryte???
Pływak - Sob Wrz 25, 2010 12:12

made07 napisał/a:
w mojej galerii jest cały "drewniany" środek roverka 200 z bardzo trwałego materiału :)


O Ku@#$a! :shock: W tym momencie nie wiem czy się śmiać czy jednak płakać. Dla mnie to zgwałciłeś wnętrze tego auta...

EDIT: Poprawa cytatu :)

kharry - Sob Wrz 25, 2010 12:13

Wow! ale listwę pod oknem mogłeś też dać w takim drewnie :)
made07 - Sob Wrz 25, 2010 14:00

nie jednolicie bo miałem problem z podkładem, ponieważ robiłem to wszystko na 3 razy. Różni się tylko ramka od radia którą będę poprawiał, a w sumie to będę robił ją jeszcze raz bo trochę za ciemna wyszła. No i ten element od regulacji dmuchawy bo zostawiłęm taki jaki był- jest bardziej w środku dlatego ciemniejszy odcień nie rzuca się w oczy. Listwę pod oknem dopiero przygotowałem do robienie. Na razie jeżdzę tak, za nie długo się za to zabiorę.
No i nie wiem... dla mnie efekt jest świetny ! polakierowanie, trwałe "drewienko" + karbon na zegarach na prawdę robi znakomite wrażenie
Dla tych co twierdzą że do dupy to wygląda no to chyba za bardzio zakochali się w roverkach:) bez urazy oczywiście;)

Pływak - Sob Wrz 25, 2010 14:14

made07 napisał/a:

Dla tych co twierdzą że do dupy to wygląda no to chyba za bardzio zakochali się w roverkach:) bez urazy oczywiście;)


Niestety muszę Cię rozczarować jakiś czas temu sprzedałem R więc twoja teoria legła w gruzach :grin:

Markzo - Sob Wrz 25, 2010 14:59

Ty na prawde chyba kochasz drewno... oglądam to i oglądam i oczom nie wierze :|
domellooo - Sob Wrz 25, 2010 15:41

to juz przesada zgodzé sie z wami do małego sportowego roverka pasuje bardziej carbon niż drzewo do R75 oki drzewo , R45 też pasuje ale nie do małych , takie jest moje zdanie ...
camaro17 - Sob Wrz 25, 2010 16:30

made07, tak czy siak, nie napisałeś jak to zrobiłeś,czego użyłeś i tak dalej....
Harry - Sob Wrz 25, 2010 22:58

to jeszcze nakładki n pedały z drewna :wink: i kierownice drewniana

a pozniej cos takiego :mrgreen:

osobisciem mnie sie to nie podoba,ale skoro właścicielowi sie podoba...to jego sprawa on tym jezdzi :wink:

andrewk - Nie Wrz 26, 2010 17:30

bez komentarza.... :roll:
domellooo - Pon Wrz 27, 2010 16:33

Harry,
a co do kierownicy drewnianej to zakupił bym do mojego R75

Roverka75 - Nie Paź 10, 2010 00:32

Kierownica, jeszcze jeszcze, ale uważam, że w umiarze jest metoda.
Na zdjęciu z pierwszej strony jakoś mi nie pasuje, przekombinowane.
Samo w sobie może ciekawie wyglądać (wizja), ale już nie zawsze i nie dla każdego auta drewno jest dobrym i estetycznym pomysłem.

FatMatic - Sro Sie 24, 2011 15:35

a co Wy na to: ??



leszczu - Sro Sie 24, 2011 15:43

:hmm: Wygląda ciekawie, Poka fotki jak zamontujesz w aucie. :grin:
domellooo - Sro Sie 24, 2011 17:22

super ..pokaż jak zamontujesz, dobra robota >>>

[ Dodano: Sro Sie 24, 2011 17:22 ]
mi tak wyszło troszkę nie dopracowane ale dla mnie ok
http://youtu.be/SlMy5AlnR3Y

camaro17 - Sro Sie 24, 2011 21:09

FatMatic, co to OEM komplet z MG ZS :) wyciągnięty na żywca :)
FatMatic - Czw Sie 25, 2011 16:37

nie moje focie :) ale tak chce zrobić, robotki przy tym jako takiej to nie ma ale dłubania co nie miara. Teraz jade na urlop ale jak wróce to zabiote się za likwidację drewienka :) napewno listwy drewniane z 4 drzwi, i listwa na przednim panelu a co do reszty to sie zastanawiam... Mieszek też pięknie wygląda a co z panelem od nawiewu i zapaliniczką ?? popielniczkę z zapalniczką (zabudowaną) z 45 chce kupić i wtedy okleję.

Po 1 oklejamy na ciepło i zawsze można folię zedrzeć i to wielki plus:) a że teraz biore się za wymianę boczków i podsufitki na czarno + carbon zamiast drewienka wydaje mi się że spełni swoją rolę :) heheh coś mojego RvA czarno widzę :P


domellooo,
Pięknie wygląda :) troszeczkę szpeci ta osłona od haka ale wszystko poza Tym rewelka :ok: :ok: