Zobacz temat - [R200 1.6 1998r] Problem z otwarciem szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.6 1998r] Problem z otwarciem szyby

ywis - Sro Cze 30, 2010 10:55
Temat postu: [R200 1.6 1998r] Problem z otwarciem szyby
Witam,

otóż mam problem z szybą od strony pasażera (przednią), jest elektryczna i niestety z dnia na dzień, bo jeszcze wczoraj się normalnie otwierała, dzisiaj odmówiła współpracy i nie chce się otworzyć, co może być nie tak i co należy poprawić/zrobić, aby wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam

wyszywanka69 - Sro Cze 30, 2010 11:03

opcje są dwie:
1. albo napęd szyby odmawia posłuszeństwa,
2. szyba jest montowana do mechanizmu na plastikowach "trzymadełkach" jeśli jedno pęknie to szyba nie chodzi równo po prowadnicach i zacina sie

-BEST- - Czw Lip 29, 2010 15:29

Witam,
w R420DI mam następujący problem:
Przednie okno pasażera nie otwiera się. Przy czym przy wizycie u mechanika okazało się że silnik okna działa.
I tutaj mam problem gdzie szukać usterki skoro silnik działa tylko nie dostaje napięcia???
Zaznaczam że dzień przed awarią okno działało bez żadnych zarzutów.
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

darek_wp - Pią Lip 30, 2010 08:26

-BEST- na początek warto sprawdzić bezpieczniki. Niewykluczone także, że uszkodził się moduł sterowania szybą bądź wyłącznik. Niestety na odległość nie da się tego sprawdzić. Pozostaje wziąć miernik i posprawdzać lub oddać do elektryka.
-BEST- - Pią Lip 30, 2010 13:00

darek_wp napisał/a:
-BEST- na początek warto sprawdzić bezpieczniki. Niewykluczone także, że uszkodził się moduł sterowania szybą bądź wyłącznik. Niestety na odległość nie da się tego sprawdzić. Pozostaje wziąć miernik i posprawdzać lub oddać do elektryka.


Dzięki za pomoc :wink: