Zobacz temat - [R214 si '96] reparaturka zacisku+tłoczek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 si '96] reparaturka zacisku+tłoczek

kowalainen - Sro Cze 30, 2010 12:26
Temat postu: [R214 si '96] reparaturka zacisku+tłoczek
Witam!

Postanowiłem zrobić swoje tylne hamulce, żeby się dobrze przygotować do regeneracji zacisków, zajrzałem do nich aby ocenić "straty". Okazało się, że same gumki nie wystarczą, gdyż tłoczki są w opłakanym stanie.

A oto moje pytanie: czy ktoś z Was kupował już zestaw z tłoczkiem (jak tak to gdzie), gdyż ja odwiedziłem już prawie wszystkie motoryzacyjne w swoim mieście i mówią, że do rovera ni ma... :cry: rozmiar tłoczka 30mm

Pozdrawiam.

Lelobass - Sro Cze 30, 2010 13:54

Nie pocieszę Cię, sam szukałem takiego tłoczka bez efektów więc pewnie nikłe szanse znalezienia gdzieś takowego.
sobrus - Sro Cze 30, 2010 13:58

A ja Was pociesze:
http://www.allegro.pl/ite...onda_civic.html

:mrgreen:

Lelobass - Sro Cze 30, 2010 14:02

sobrus, no jakiś magik jesteś czy co ? To jest dokładnie TO. Szkoda że mi już nie potrzebne. Jednak moje miasto to wiocha straszna :)
sobrus - Sro Cze 30, 2010 14:07

Nie magik, po prostu szukałem wczoraj bo i moje zaciski nie sa w najlepszym stanie (a to są te same).
Zastanawiam sie czy kupić, bo w sumie mi tylko ręczny troche gorzej działa :)

A moze magik, sam nie wiem :roll: :cool:

kowalainen - Sro Cze 30, 2010 23:23

Dzięki za wsparcie i pomoc.

Podzwoniłem jeszcze trochę po motoryzacyjnych i okazało się, że w intercarsie mają i to od ręki :hura: 50 PLN (zestaw gumek i tłoczek) taki jak w linku na górze, tyle że bez pasty.