Zobacz temat - [R416] poszerzanie nadkoli
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R416] poszerzanie nadkoli

el_skwaru - Sob Lip 31, 2010 14:00
Temat postu: [R416] poszerzanie nadkoli
Witam mam zamiar poszerzyć nadkola w moim roverku z i nie wiem czy kupować nowe całe elementy czy dokupić jakieś nakładki. Co bardziej się opłaca ??
TomC - Sob Lip 31, 2010 21:19

Że tak zapytam - po co Ci poszerzać nadkola?? Calibra Ci z tego nie wyjdzie :razz:
el_skwaru - Sob Lip 31, 2010 23:50

Chociaż po to żeby mi opony nie wystawały z nadkoli.
komarek - Nie Sie 01, 2010 10:26

hmm nie widziałem chyba żadnego R400 z poszerzanymi nadkolami i ciężko mi sobie wyobrazić żeby to jakoś pasowało, ale może się mylę - macie jakieś foty?
greg-si - Nie Sie 01, 2010 11:28

el_skwaru, to zmień 'opony' będzie łatwiej, taniej i ładniej
bartek-mrc - Nie Sie 01, 2010 12:03

greg-si napisał/a:
el_skwaru, to zmień 'opony' będzie łatwiej, taniej i ładniej
:ok:

Moim zdaniem, taka operacja tylko zepsuje wygląd twojego R

Pływak - Nie Sie 01, 2010 13:15

komarek napisał/a:
hmm nie widziałem chyba żadnego R400 z poszerzanymi nadkolami i ciężko mi sobie wyobrazić żeby to jakoś pasowało, ale może się mylę - macie jakieś foty?

bartek-mrc napisał/a:
Moim zdaniem, taka operacja tylko zepsuje wygląd twojego R

Kolega poszerzał nadkola (co prawda nie w R) u blacharza aby właśnie koła nie wystawały. Blacharz tak wyprofilował oryginalne błotniki, że po polakierowaniu auta nie widać, ze cokolwiek było przy nim robione dopiero jak postawisz obok drugie auto widać, ze są minimalnie poszerzone. Dlatego el_skwaru jak już poszerzasz to znajdź blacharza który Ci to ładnie zrobi bo jakieś nakładki to agrotuningiem zalatują....

greg-si - Nie Sie 01, 2010 16:30

Pływak, w 400 po 95 to nie ma prawa dobrze wyglądać
po pierwsze zderzak przedni który trzeba by było naciągać a więc zmieniać cały błotnik na łączeniu ze zderzakiem. Wtedy lampa nie będzie równo z karoserią.
po drugie zderzak tył z którym również trzeba by było manewrować

Samochód zatem będzie wyglądał jak ulep.

arczi83 - Pon Sie 02, 2010 19:30

Na początku nie wiedziałem nawet co to za marka, a tu okazało się że to Rover, el_skwaru, oglądnij i sam zdecyduj czy chciałbyś czymś takim jeździć. :neutral:


tronsek - Pon Sie 02, 2010 19:46

arczi83 napisał/a:
Na początku nie wiedziałem nawet co to za marka, a tu okazało się że to Rover,


:olaboga: arczi83, Koło ROVER'a może kiedyś stało. TO NIE JEST ROVER !! !! !!
To jest Mitshubishi Carisma !!

Markzo - Pon Sie 02, 2010 23:07

chyba najprościej kupić nakładki na błotniki od ZS180 po lifcie...
arczi83 - Wto Sie 03, 2010 21:14

tronsek, też się dałem na początku nabrać na to bo linia nadwozia jest bardzo podobna do 400 w sedanie :roll:
Robert_ - Sro Sie 04, 2010 23:18

arczi83, to jest Mitsubishi Carisma. Widać po światłach z tyłu, miejsce montażu anteny oraz wyprofilowanie drzwi nie pasuje do R.
Fredziu89 - Sro Sie 04, 2010 23:49

CHłopie jak poszerzyć nadkola to gleba przynajmniej -60/-60, bzdura ze zderzakiem bo sam sie dopasuje a naciąga sie 3/4 a nie cały błotnik wiec zderzak o te 1-2cm sie przesunie. jak poszerzasz nadkola to nie tylko opony szerokie ale felge musisz dobrą pokazać a jak felge to zaciski a poszerzyć auto i zrobic z niego wywiórke to wiesz możesz se na wieś zawięźć.

to sie robi projekt z poszerzeniem i tylko profesjonalnie w serwisach blacharskich gdzie walcują to a nie wspawują bo ruda cie zajedzie.