Zobacz temat - [R620] Zmiana obudowy lusterek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Zmiana obudowy lusterek

Firq - Czw Sie 19, 2010 10:19
Temat postu: [R620] Zmiana obudowy lusterek
Witam wszystkich.
Mam takie pytanko gdyż w moim r620 mam manualne lusterka i komuś sie one nie spodobały potrzaskali mi je tak ze obudowy pękły i teraz chciał bym kupić takie lusterka i tu moje pytanie czy te lusterka od Hondy accord http://moto.allegro.pl/it...czne_l_i_p.html są takie same jak moje w r620 bo chciałbym je zakupić i przełożyć wkłady zeby lusterka były manualne.
Da rade ?? wizualnie są takie same czy mi się wydaje tylko ?? :)

sobrus - Czw Sie 19, 2010 10:29

KURRRRR!!!!!
Czy my musimy żyć w między takimi popier*****mi ludźmi????
Niech sobie łby potrzaskają. Słów mi brak :(

Mi niedawno przerysowali lakier :(

ehhh....

magill - Czw Sie 19, 2010 11:11

Firq, musisz uważać, bo w 600tkach były dwa rodzaje lusterek zewnętrznych... pod linkiem, który podałeś, kryją się lusterka bardziej zaokrąglone. Są jeszcze takie

http://moto.allegro.pl/it...o_manualne.html

czyli kształtem wchodzące w prostokąt. Nie wiem w jakich rocznikach wychodziły te i te, bo mam R620 z 1995 podobnie jak mój ziomek i oboje mamy różne, tak więc nie wiem jaka jest na to reguła...

Swoją drogą to takiego gnoja tylko dorwać i zastrzelić :/
Mojemu ziomkowi na parkingu ktoś zrobił prząąądnąąa rysę wgniecioną na długość jakieś 60-70 cm i zahaczył jeszcze o drzwi :/
Mi się płakać zachciało jak to zobaczyłem, a co dopiero on musiał czuć :(
Gdyby tego było mało to dzień później ktoś mu też lusterko zewnętrzne roztrzaskał :(

Firq - Czw Sie 19, 2010 12:18

No panowie nic nie zrobimy na takich ludzi. ;/
bardziej chodzi mi o to czy te lusterka z adresu do accorda co podałem wejdą idealnie w drzwi chodzi mi o ten trójkąt. Mogą być trochę bardziej zaokrąglone bo najwyżej wkłady do kupie na wymiar.

Mazak - Czw Sie 19, 2010 12:36

te z twojego linku Firq, optycznie wyglądają identycznie więc powinny pasować tylko że one są lakierowane (ale to chyba nie problem) a cena atrakcyjna
Firq - Czw Sie 19, 2010 12:42

tak tak są lakierowane ale to nie problem chodzi mi tylko o to czy podejdą
Mazak - Czw Sie 19, 2010 12:53

nie chcę cię wprowadzić w błąd ale na 90% powinny pasować ,moje wyglądają identycznie a nie wydaje mi się aby zmieniali rozstaw śrub

[ Dodano: Czw Sie 19, 2010 12:53 ]
a czy wkłady w manualnych nie są troche inne?? bo tu może być problem

zuber84cool - Czw Sie 19, 2010 13:12

Firq, te lusterka powinny pasować, mam u siebie identyczne, tyle że elektryczne ale kształtem, wyglądem są takie same, od Accord'a też spasują. A co do rozbitych lusterek to znam ten ból, chociaż u mnie lusterka się ostały to przez dwóch debili, mam wgniotkę na prawych przednich drzwiach i to jeszcze obok klamki , tak że nic z tym nie mogę zrobić :/
claudii - Wto Wrz 14, 2010 07:46

mam pytanko apropo obudowy, czy jest jakaś różnica między elektrycznymi a manualnymi?
U mnie poszedł tylko plastik obudowy a szkło całe więc kwestia przełożenia środka do nowej obudowy.

Perez - Wto Wrz 14, 2010 11:09

Lusterka manualne sa bardziej prostokatne, lusterka elektryczne sa bardziej zaokraglone.
Lusterka z aukcji beda pasowaly, ale sa one elektryczne, wiec nie bedziesz mial regulacji.