Zobacz temat - [R 45] Prośba o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R 45] Prośba o opinię

Emer - Sro Wrz 22, 2010 08:41
Temat postu: [R 45] Prośba o opinię
Co sądzicie o tym Roverku?

http://otomoto.pl/index.p...ow&id=C13528011

Boncky - Sro Wrz 22, 2010 22:50

warty obejrzenia, wygląda całkiem ok, zobacz tylko przód dobrze. ( belkę)
borsi - Czw Wrz 23, 2010 09:10

uważaj . To auto z gniezna.
Emer - Czw Wrz 23, 2010 13:34

Cytat:
uważaj . To auto z gniezna.


No właśnie. To mnie tak trochę przeraża zwłaszcza że ze śląska to do Gniezna mam trochę daleko......A jak zapytałem gościa o możliwość zamiany z dopłatą za mojego Lanosa to mi odpisał:

"nie widząc auta nie moge go wycenić, a zdjęcia nic mi nie mówią.
proszę przyjechać napewno sie dogadamy ale na miejscu, widząc dwa auta."

Nie wiem czemu ale ten ostatni zwrot "oba auta" nastawia mnie trochę pesymistycznie, w sensie ze Roverek nie jest do końca ok.

borsi - Czw Wrz 23, 2010 14:47

nie można z tego wysnuć takiego stwierdzenia :)
Niestety nie mam czasu podjechać tam.
Niestety nawet nie rzuciło mi się w oczy by ktoś z gniezna był z klubowiczów i by mógł zobaczyć to auto.
Fakt faktem. nie wszędzie zamienisz auto.
"napewno się dogadamy" to przeraża :) xD

gregor13 - Pią Wrz 24, 2010 12:33

borsi napisał/a:
uważaj . To auto z gniezna.


Nie każde auto z Gniezna to porażka :mrgreen: Wiem coś o tym, bo właśnie jeżdżę kupionym w Gnieźnie (a pojechałem tam w ciemno, opierając się tylko na fotkach) :ok:

Emer - Sob Wrz 25, 2010 07:13

Ja poprosiłem o pomoc jednego z forumowiczów z Gniezna, który obejrzał go na żywo i zdał mi pełny raport :mrgreen: ale i tak dzisiaj jadę najpierw do Wielunia obejrzeć ten egzemplarz:

http://otomoto.pl/rover-45-C15134376.html

Jak będzie ok to biorę :)

gregor13 - Sob Wrz 25, 2010 12:14

Jak dla mnie sedan jest zdecydowanie ładniejszy od hatchbacka :mrgreen: No ale to już moja subiektywna ocena, bo sam jeżdżę sedanem :mrgreen:
Emer - Sob Wrz 25, 2010 16:53

No i stało się :!: Zostałem posiadaczem Rovera 45 z Wielunia. Osobiście też bardziej mi się podobają sedany no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :mrgreen:

Dzięki wszystkim za pomoc i mam nadzieję że teraz będę mógł się uaktywnić w pozostałych działach forum :)

borsi - Nie Wrz 26, 2010 14:37

i jaki ten roverek był z gniezna.
Gratulacje ! ! !! :)

Emer - Nie Wrz 26, 2010 20:10

borsi napisał/a:
i jaki ten roverek był z gniezna.
Gratulacje ! ! !! :)

Tego to nie wiem bo Wieluń miałem zdecydowanie bliżej i najpierw tam pojechałem i od razu kupiłem. Także tego z Gniezna nawet nie widziałem na żywo.