Zobacz temat - XVIII Zlot - relacje
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XVIII Zlot - relacje

emes - Sob Wrz 25, 2010 01:02
Temat postu: XVIII Zlot - relacje
Pozdrowienia z XVIII Zlotu :) Integracja w trakcie :)
Speedy - Sob Wrz 25, 2010 09:15

Ja tak blisko i do pracy muszę chodzić :cry:

Życzę udanego zwiedzania dzisiaj :mrgreen:

MaReK - Sob Wrz 25, 2010 10:34

emes wrzuć jakieś fotki ;)
Zrob listę obecności. Niebawem dołączy do Was maniaq.

Niech ktoś kręci :)

emes - Sob Wrz 25, 2010 20:04

Kilka zdjęć ze zlotu :)
MaReK - Nie Wrz 26, 2010 09:12

Emes, Twój aparat ma funkcje kręcenia filmów ;)
Zrób jakieś ujęcia, bo coby kilka sekund chociaz było;D

Pozdrawiam,

xROnx - Nie Wrz 26, 2010 11:48

fajnie było :D
choć w drodze powrotnej (ok 23)musiałem walnąć sobie komara bo będąc na nogach od 7 rano... no musiałem :)
mam nadzieje że NIKT nie zjadł ani kawałka figi od Izy - gdyż jest trująca. Filiżanka z ośrodka już jest w zmywarce kiedyś może zrobię na niej logo Rovera ;)
za pewne teraz wszyscy się zbierają i pakują więc życzę im szerokości i w miarę możliwości pustych dróg :)
pozdrawiam :mrgreen:

VMatas - Nie Wrz 26, 2010 22:22

Witam Wszystkich którzy byli i nie byli w Kiekrzu :)

Tutaj znajdziecie praktycznie wszystkie zdjęcia które zrobiłem - wywaliłem tylko kompletnie poruszone zdjęcia. Rybki niestety nie całkiem wyraźne - no ale tam był straszny brak normalnego światła. Jak ktoś będzie chciał oryginały to na PW - jutro to wrzucę na swój domowy ftp.

MaReK - Nie Wrz 26, 2010 23:10

No VMatas ładne fotki ;) Gdybyś zechciał wyselekcjonować te z klubowiczami i autami, to proszę wystaw jakąś paczuszkę ZIP/RAR, a ja jeśli pozwolisz wrzucę to w galerię klubową. To samo tyczy się wszystkich innych obecnych i rejestrujących przebieg imprezy.

Pozdrawiam,

maniaq - Nie Wrz 26, 2010 23:35

Poznan zaliczony, Kiekrz zdobyty - choc po nocy nie bylo latwo , bo jadzka jak zwykle bardziej komplikowala niz pomagala :D

Podziekowania za spotkanie dla wszystkich i zarzadu za organizacje !

Dla mnie krotki, ale jak zwykle udany Roverkowy weekend ;)

Juz po spocie warszawskim, wiec oddalam sie w kierunku lozka :D

Joa - Nie Wrz 26, 2010 23:53

a ja powiem tak- bawilam sie jak zwykle bardzo dobrze. dzieki!
no i czekam na kolejny ;)

Marman - Pon Wrz 27, 2010 16:20

Mój pierwszy zlot ogólnopolski,ale zapamiętam go do końca życia :mrgreen:
Dziękuję ekipie Warszawskiej za wspólną podróż,lans :mrgreen: za wprowadzenie mnie w szerokie grono klubowiczów,oraz klubowiczom z reszty Polski za miłe przyjęcie,choć co niektórzy twierdzili że przyjechałem na wakacje :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu i dziękuję za dobrą zabawę :ok:

Paul - Pon Wrz 27, 2010 19:34

Marman napisał/a:
choć co niektórzy twierdzili że przyjechałem na wakacje
A co mieliśmy twierdzić, jak Ty (prawie) non-stop w krótkich spodenkach ?? :hahaha:
Marman - Pon Wrz 27, 2010 20:35

Paul napisał/a:
A co mieliśmy twierdzić, jak Ty (prawie) non-stop w krótkich spodenkach ??

Paul,bo ja gorący chłopak jestem,rzadko mi zimno :wink:

Brt - Pon Wrz 27, 2010 20:58

To i my podziękujemy :) Frekwencja minimalnie mniejsza ale atmosfera jak zawsze roverkowa :mrg: :] Miło było poznać nowe osoby i znowu spotkać te już znajome :) Piwko litewskie daje radę :) tequila i żołądkowa też :rotfl: Mam nadzieję, że się wszystkim podobało i w większej ilości widzimy się na letnim :) Podziękowania dla izjawy, która w największej części organizowała Zlot (ośrodek + atrakcje) i reszcie Zarzadu za standardową wspópracę :) ... a teraz zaczynamy myśleć o andrzejkach, nartach roverkowych i kolejnym letnim :haha: :P ;)

A tak pozatym to:

http://picasaweb.google.c...320071233746594

"lepiej nie podskakuj preziowi" :P

Vitek fotki pierwsza klasa :) :ok:

Jugol - Pon Wrz 27, 2010 21:10

...i moja fotorelacja, na razie bez opisów, ale będą ;) :
http://picasaweb.google.p...kiPlKiekrz2010#

Mix - Wto Wrz 28, 2010 13:42

Dziękuję wszystkim za jak zawsze świetną zabawę w doborowym towarzystwie :mrgreen:

Kolejno: Joa, Pat, Ley, Marman - za wspólną podróż w obie strony, pogaduchy na CB, lans w mniejszych miejscowościach i oczywiście za zabawę na miejscu.

Jugol - dzięki raz jeszcze, za udostępnienie gratów, dzięki czemu udało się wyeliminować domniemane przyczyny usterki. Szkoda, że nie udało się rozwiązać problemu :cry:

Dziękuję wszystkim za porady dot. mojego auta - Paul, Wolarz, Brt, Zetes - wszystkich nie sposób wymienić, bo nie pamiętam nicków...

Dzięki dla ekipy warszawskiej za wspólny LANS :mrgreen: Była masa śmiechu, a dokumentacja w postaci filmów kiepskiej jakości pojawi się wkrótce :mrgreen:

Ley - Wto Wrz 28, 2010 16:52

To ja też się podłączę wreszcie pod podziękowania :)

Dziękuję przede wszystkim Zarządowi za zorganizowanie zlotu w tak sympatycznej lokalizacji - fajna okolica, ładne pokoje, dobre jedzenie (zwłaszcza grrrrrill :) ).

Dziękuję również Mix-owi za poratowanie spryskiwaczami, Joa-si, Pat-owi (władcy cytryn) i Marman-owi za wszystkie pochwały moich umiejętności wyprzedzania tirów w drodze na Zlot :rotfl: Dzięki również za namówienie mnie na udział w wyprawie do Auchan (pozdrawiamy panią z kasy, ktora jak to ujęła nie jest "Koperfildem" i nie potrafi nabić na kasę czegoś jesli nie rozpruje opakowania)... i dzięki za lansy-bansy po drogach i bezdrożach w poszukiwaniu przystani kołowrotków :D

I oczywiście dziękuję wszystkim przybyłym na Zlot... mimo, iż frekwencja tym razem była niższa, a niektórzy dotarli dopiero późną nocą z soboty na niedzielę.
Mam nadzieję, że uda się jeszcze przed letnim zlotem zorganizować jakieś mniejsze spotkanko - a może nawet nie takie mniejsze? :)

Pozdrawiam
Ley

kasjopea - Wto Wrz 28, 2010 18:45

My też bardzo dziękujemy. Było naprawdę super, mimo, że w kameralnym gronie, a może właśnie dzięki temu. No i cieszę się, że wolarz jednak mógł być ze mną na zlocie, bo dziś już wyjechał :/
Paul - Wto Wrz 28, 2010 21:25

kasjopea napisał/a:
bo dziś już wyjechał
Ale na pociechę koty zostawił chyba, co ? ;)
kasjopea - Wto Wrz 28, 2010 21:27

Nie, koty przyjadą w piątek dopiero :smile: .
Paul - Wto Wrz 28, 2010 21:33

kasjopea napisał/a:
koty przyjadą w piątek dopiero
:shock: a mają nawigację, że trafią ? :hahaha:
Jugol - Wto Wrz 28, 2010 22:13

...pewnikiem mają szofera i tyle :)
sknerko - Sro Wrz 29, 2010 10:45

Jest taki dowcip. Jak to facet chciał sie kota pozbyć i co go gdzieś wywiózł i zostawił to kot wracał, więc się wkurzył wywiózł kota daleko do lasu. Długo faceta niema nagle żona odbiera telefon: cześc kochanie jest kot? Tak odpowiada, to daj go do telefonu bo pobłądzilem i do domu trafić nie mogę. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
zetes - Sro Wrz 29, 2010 11:00

sknerko, :hahaha: :hahaha: :hahaha:
InEs - Sob Paź 02, 2010 20:19

sknerko napisał/a:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Dobre

[ Dodano: Sob Paź 02, 2010 20:19 ]
emes, a twoje fotki z mojego szkolenia zmiany kół kiedy bądą??

Joa - Pon Paź 11, 2010 21:22

a propo relacji- czy bedzie na stronie jakas taka bardziej oficjalna?
walkie - Pon Paź 11, 2010 21:28

Joa, będzie jak się sekretarz przeprowadzi, bo na razie to mam burdel na kółkach
MaReK - Wto Lis 23, 2010 18:34

walkie napisał/a:
Joa, będzie jak się sekretarz przeprowadzi, bo na razie to mam burdel na kółkach

walkie ogarnęłaś bałagan ?
Bo mnie na zlocie nie było i nie wiem co mnie ominęło.
Przez ten brak aktywności na stronie, zapomniałem że był zlot na którym mnie nie było :P

Poza tym lud czeka na relacje... uczestnicy, goście także dopytują prywatnymi kanałami ;)

Chcemy relacji, chcemy relacji - ze zdjęciami!

walkie - Wto Lis 23, 2010 22:40

ogarniam ale powoli.
wiem, że relacja powinna być już dawno ale komplikacje w życiu prywatnym nie ułatwiają mi tego.

[ Dodano: Wto Lis 23, 2010 21:15 ]
a może uda się ją jeszcze dziś wrzucić jak skończę ;)

[ Dodano: Wto Lis 23, 2010 22:40 ]
MaReK, zmobilizowałeś mnie :)

zapraszam do krótkiej lektury :)
http://roverki.pl/sprawy-...zlotkiekrz.html

Brt - Wto Lis 23, 2010 22:41

up :P :)
MaReK - Wto Lis 23, 2010 23:54

No proszę ;)
Kurde... ale mam posłuch ;D

walkie - Wto Lis 23, 2010 23:58

MaReK, Ty wszechomożesz, więc jak Ty to sobie inaczej wyobrażałeś? ;)
MaReK - Sro Lis 24, 2010 09:18

Ale i tak mam niedosyt. Mało fotek i słyszałem, że więcej się działo niż tam napisałaś. Czyżby jakaś cenzura :P ?
walkie - Sro Lis 24, 2010 09:36

MaReK, a o czym słyszałeś? :)
Pamiętaj, że jest to komunikat oficjalny na stronę www. ;)

borek88 - Sro Gru 29, 2010 18:54

w jakich terminach przewaznie jest letni ogolnopolski??
kiedy zaczynacie o nim myslec (organizaczja wybor miejsca itp)??

kasjopea - Sro Gru 29, 2010 18:59

Maj - czerwiec.
Jeszcze nie zaczynamy :wink: .