Zobacz temat - [R214] Mam pytanko, czy można coś samemu zrobić
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214] Mam pytanko, czy można coś samemu zrobić

pawel405 - Nie Lis 21, 2010 20:30
Temat postu: [R214] Mam pytanko, czy można coś samemu zrobić
np. podczas jazdy na uatostradzie, gdy zapiecze się hamulec ? Miałem taki przypadek i postanowiłem dojechać do najbliższego parkingu. Koło przednie prawe, tak złapało że siwy dym szedł. I teraz pytanie? Czy mogłem próbować sam zdjać koło i jakoś spróbować by tłoczek odbił? Powiedzmy jakiś młotek, śrubokręt klucz miałem. Do dziś mnie to męczy ponieważ zadzwoniłem po pomoc wiadomo koszty laweta i auto holowłem 70 km. Mechanik powiedział, że były mocno zapieczone klocki bo nie mógł wybić. 3 miesiące wcześniej miałem zmieniane klocki bo zapiekło mi juz raz. Nie wiem czy wymienić, gumki na nowe w tłoczkach zaciskach teraz strach gdzieś dalej jechać. Czy mogłem sam jakoś odblokowac hamulec? Ktoś się zna na tym?
ADI-mistrzu - Nie Lis 21, 2010 21:15

Oj kolego, brzydko zakładamy tematy, nie regulaminowo, popraw to.
I co znaczy "np. podczas jazdy na uatostradzie, gdy zapiecze się hamulec ? " ?
Znanie zaczyna się jak by w środku.

Po za tym używaj odstępów typu "enter", łatwiej czyta się tekst poukładany nisz napisany ciurkiem. I obok klawisza "Wyślij" jest klawisz "Pisownia" oraz "Podgląd", ten drugi warto nacisnąć i spróbować przeczytać co się napisało oraz zastanowić "czy chciało by mi się czytać własny tekst?".

Po za tym średnio wiem o co chodzi, pytasz się czy mogłeś po tym jak zapiekł Ci się hamulec zdjąć koło i to wszystko poluzować?