Zobacz temat - [R216] Imo...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R216] Imo...

Tomeks990 - Pią Gru 03, 2010 20:51
Temat postu: [R216] Imo...
Czesc... Mam taki problem z 3 godziny temu gdy odpalilem auto ciezko odpalilo bo mam padniety akumulator gdy go zgasilem probowalem go ponownie wlaczyc i nie dalo rady padl akumulator to jest najmniejszy problem. krecielm krecilem bo myslalem ze moze uda sie odpalic i teraz nie dziala mi centralny imo nie chce sie odblokowac podobno trzeba synchronizowac?? ale jak? cos czytalem ze trzeba przy otwartych drzwiach nacisnac 4 razy przycisk zamykania ale nie dziala;/ i te drzwi jak otwieram maja byc otwarte i uchylone??? POMOCY
tronsek - Pią Gru 03, 2010 21:19

Tomeks990 napisał/a:
recielm krecilem bo myslalem ze moze uda sie odpalic i teraz nie dziala mi centralny imo nie chce sie odblokowac
Widocznie aku jest całkowicie wyładowane i dlatego immo nie działa tak jak powinno. Na początek naładuj porządnie akumulator i wtedy sprawdź, co się będzie działo.
Synchronizację pilota zrób wg tego artykułu: http://www.roverki.pl/zro...serii-400-.html

Tomeks990 - Pią Gru 03, 2010 21:23

calkowicie to chyba nie bo swiatla jeszcze wlacze itp a z tego linka synchronizacja nie dziala;/ jak teraz podniose maske to znacze mi pewnie alarm wyc??
tronsek - Pią Gru 03, 2010 21:27

Tomeks990 napisał/a:
bo swiatla jeszcze wlacze
To o niczym nie świadczy. Wyjmij aku, naładuj i jutro sprawdź co się będzie działo.
Tomeks990 napisał/a:
jak teraz podniose maske to znacze mi pewnie alarm wyc??
Nie powinien wyć. A jeśli nawet, to szybko wypniesz akumulator i będzie po krzyku.
Tomeks990 - Sob Gru 04, 2010 12:18

nic nie pomogło... juz kiedys tez tak mi sie wydarzylo ale bo trzech dniach jakos mi sie udalo sie cos nacisnac i zaczelo dzialac tylko nie wiem jak to zrobilem;/ a ta synchronizacja z forum nic mi nie pomaga;/

[ Dodano: Sob Gru 04, 2010 12:18 ]
Dobra naprawilem Dzieki wszystkim za informacje :)

tronsek - Sob Gru 04, 2010 13:15

Tomeks990 napisał/a:
Dobra naprawilem
Super, że problem rozwiązany !! Napisz w jaki sposób i co było przyczyną. Może się to przydać innym, których spotka to samo co Ciebie.