Zobacz temat - [R620] brak pilota + czerwony kluczyk
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] brak pilota + czerwony kluczyk

michallo - Sro Gru 29, 2010 22:57
Temat postu: [R620] brak pilota + czerwony kluczyk
Witam.
Mam dwa pytania. Czy do tych roverów dodawany był standardowo pilot do otwierania/zamykania samochodu? Mam fabryczny centralny zamek. Mam kluczyk w wersji grubej + dostałem jakiś czerwony kluczyk z którego nie mogę uruchomić samochodu (zaświeca się lampka z kluczykiem) i który ma przypiętą jakąś metalową blaszkę z cztero cyfrowym numerem. Do czego służy ten kluczyk?

Czy jeśli powinienem mieć pilota, da się takowego dokupić / dorobić ?


EDIT. Sorry, już chyba znalazłem odpowiedzi. Tak więc mam inną prośbę. Czy mógłbym poprosić kogoś, kto dokupił sobie nowy sterownik zamka do tego rovera o konkretną nazwę modelu który kupił? Jeszcze szczęśliwszy bym był gdyby dało się zrobić zdjęcie jak to jest konkretnie podłączone pod starą centralkę. Myślę, że jeszcze wiele osób było by za to jeszcze wdzięczne.

karol6376 - Sob Sie 04, 2012 15:43

Sory, że odkopuje ale mam pytanie, dzisiaj dostałem reszte kluczyków do Accorda i tak jeden czarny nie działa a ten czerowny jak wsadze do stacyjki to potem z 5 sekund po wyjęciu klucza mruga kluczyk na desce. Wychodzi na to, że mam tylko jeden sprawny kluczyk i boje sie, że kiedyś sie zepsuje, da sie jakoś zakodować te niedziałające? A i czy ten pilot na zdjęciu to jest oryginalny do tego alarmu seryjnego?

http://imageshack.us/phot.../dsc0334bx.jpg/

Pawkaz - Sob Sie 04, 2012 18:14

karol6376 napisał/a:
wsadze do stacyjki to potem z 5 sekund po wyjęciu klucza mruga kluczyk na desce.

Wszystko jest prawidlowo.Wiec jesli czerwonym mozna odpalic auto to mozesz traktowac go jako zapasowy :wink:

karol6376 - Sob Sie 04, 2012 18:42

Nie własnie tym czerownym też nie moge odpalić auta, ogolnie mam dwa czarne, jeden czerowny i dwa takie zwykłe, i działa mi tylko jeden czarny, tzn. tylko nim moge odpalić auto.