Zobacz temat - Czerwone ledy oświetlające wnętrze.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Czerwone ledy oświetlające wnętrze.

Alexi - Pią Sty 07, 2011 23:38
Temat postu: Czerwone ledy oświetlające wnętrze.
Jadąc z kolegą po mojego R jego passatem z 2007 roku spodobał mi się jeden element w oświetleniu jego wnętrza. Są to dwie żarówki lub diody oświetlające gdy jest ciemno konsole środkową z dźwignią zmiany biegów. W owym aucie wygląda to tak:

Moje pytanie to jakich ledów użyć bądź żarówek. Ktoś kto jechał tym autem wie o czym mówię i mógłby rzucić jakiś pomysł.

ADI-mistrzu - Pią Sty 07, 2011 23:46

Jeden led na oświetlenie danego komponentu.
Jeśli chcesz samą skrzynię oświetlić to daj 1 LED, jeśli ma być jaśniej podświetlona to Dwie świecące w ten sam punkt.

Deamian - Sob Sty 08, 2011 00:11

Ja takie coś widziałem ale u kolegi w Audi A6 :wink: Też mi się podobało :smile: A diody to weź nie rozpraszające światła bo lipa będzie :razz: Zwykłe skupiające światło :wink:
greg-si - Sob Sty 08, 2011 08:55

Chodzi Ci o oświetlenie z lusterka wstecznego?
Jeśli tak to były montowane takie lusterka wsteczne za dopłatą w hondzie z naszej budy. Jeśli interesuje Cię coś takiego to poszukam gdzie to widziałem.

Harry - Sob Sty 08, 2011 22:07

w bmw to samo jest :wink:
Alexi - Sob Sty 08, 2011 22:55

greg-si, Mi się zdaje że to światło pochodzi raczej z klosza oświetlenia wnętrza nie z lusterka wstecznego. Ale mogę się mylić.
camaro17 - Nie Sty 09, 2011 20:34

alexi, poszukaj sobie lusterka wstecznego z MG MGF tam masz już gotową instalację z dwoma osobnymi lampkami, wystarczy tylko to ładnie podłączyć :)
Harry - Nie Sty 09, 2011 21:09

ale w ogóle źle myślicie,
tu nie chodzi o oświetlenie z przycisku, to jest na zasadzie,że jak sa włączone światła to małe czerwony diody oświetlają gałke zmiany biegów, nie jest to mocne światło, tylko delikatne

Alexi - Nie Sty 09, 2011 21:51

Harry, no oczywiście że nie chodzi o to by samemu to odpalać. Tylko czy zrobić to w lampce na podsufitce czy tak jak piszą załatwić sobie lusterko wsteczne z MG MGF.
Harry - Nie Sty 09, 2011 22:20

no tak,ale lusterko wsteczne mg tf tak wygląda

i teraz masz tutaj osobne włączniki