Zobacz temat - [R620]Problem ze światłami mijania i długimi żarzą się
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620]Problem ze światłami mijania i długimi żarzą się

Lissu - Czw Sty 13, 2011 17:46
Temat postu: [R620]Problem ze światłami mijania i długimi żarzą się
Mam problem ze światłami właśnie mi padły a mianowicie kiedy włączam postojówki palą się normalnie potem kiedy przekręcam na światła mijania w prawej lampie pali się światło mijania i żarzy długie a w lewej lampie żarzy się mijania i długie oprócz tego na desce rozdzielczej leciutko jest podświetlona ikona długich świateł na włączonych mijania... na długich światłach sytuacja wygląda tak że w prawej lampie świecą się mijania i długie normalnie a w lewej żarzą mijania i długie... Pomóżcie
_papa_ - Czw Sty 13, 2011 20:24

Wiele ci nie pomożemy. Musisz prześwietlić instalację. Przede wszystkim do sprawdzenia przekaźniki. Mi się wydaje, że to może być problem z masą, a mianowicie jej brakiem i robi ci się tzw. choinka w lampach. sprawdź dokładnie podłączenia masy. ściągnij sobie do pomocy manual serwisowy do Hondy Accord cc7.
przemek199 - Pon Sty 17, 2011 21:54

dokładnie daje 90% ze to problem z masą...wystarczy tak na krutko na probe popodłanczac tylko nie do plusa (!) przy lampach no i sprawdzic a potem szukac...w poprzedniej hondzie jezdzilem na takiej prowizorce chyba z pol roku i sprzedalem...:D Pozdro!