Zobacz temat - Pomoc w zakupie Roverka 75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Pomoc w zakupie Roverka 75

Ufo - Czw Sty 27, 2011 13:46
Temat postu: Pomoc w zakupie Roverka 75
Witam wszystkich Kolegów :)

Jestem swieżym forumowiczem, który zakochał się w 75 :smile: Chciałbym zakupić ową 75 i prosiłbym Was o pomoc ponieważ w tej dziedzinie jestem zielony :lol: Znalazłem ogłoszenie i chciałbym usłyszeć Waszą opinie , wiem że zdjęcia nie oddają wszystkiego, ale mam nadzieję, że przynajmniej we wstępnej fazie pomożecie mi :smile:

Będę wdzięczny za każda odpowiedź :smile:

PTE - Czw Sty 27, 2011 14:04

A link do ogłoszenia dasz? ;)
Ufo - Czw Sty 27, 2011 14:07

Ups :smile: na początku pierwsza gafa, juz się poprawiam :smile:
tronsek - Czw Sty 27, 2011 14:13

:hm: Zrobiłeś zrzut ekranowy, ale linku dalej nie ma :bezradny:
Ufo - Czw Sty 27, 2011 19:44

http://allegro.pl/rover-7...1426439336.html

[ Dodano: Czw Sty 27, 2011 14:14 ]
Próbowałem zrobić poprawny zrzut, ale mi nie wyszedł, musze nad tym popracować :roll:

[ Dodano: Czw Sty 27, 2011 17:27 ]
I jeszcze jeden egz, czy warto?? Pomoże któryś z kolegów, dzięki na info.

Pozdrawiam :smile:

http://allegro.pl/sprzeda...1416796206.html

[ Dodano: Czw Sty 27, 2011 19:44 ]
Witam,

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi na moje pytanko, właśnie piszę na gg z gościem który chcę sprzedać Roverka 75 1.8 , ma mały przebieg i to mnie zastanawia, wiem że jest rok w Polsce i przejechał nim 27 kkm, czy warty jest zainteresowania?? Może się już ktoś spotkał z tym klientem i tym autkiem??

http://otomoto.pl/rover-75-zadbany-C16818818.html

andyhell - Czw Sty 27, 2011 23:24

Pierwszy egzemplarz w kolorze oliwkowym nawet zadbany,tylko ten przebieg nie autentyczny-jak na samochód 12 letni ma za mało przejechane, chociaż środek samochodu świadczy, że był mało eksploatowany.Ładna skóra, nawet bogato wyposażone- do szczęścia brakuje jedynie tempomatu i lepszego sprzętu grającego. Na pewno nie ma alufelg-na zdjęciach widoczne są kołpaki.lewa strona wydaje się być malowana(drzwi przód, tył-chyba,że to tylko poświata).Brak zdjęć silnika, zdjęcia nie najlepszej jakości- nie można na przykład stwierdzić, czy jest komputer pokładowy.

Drugi-zielone kombi-godne uwagi,dobra cena,zadbany,ciężko stwierdzić czy ma parktronik.Na pewno bardziej ekonomiczny od wcześniejszej V6.Sprzedający nawet pisze prawdę o wyposażeniu.

Trzeci-zielony 1,8- ładny, zadbany,godny uwagi, albo mi się wydaje,albo maska jest trochę porysowana
To tyle tak na pierwszy rzut oka :mrgreen:

Mesio_750 - Pią Sty 28, 2011 00:04

Pozwole sobie skomentowac to w ten sposob:
- pierwszy smietnik niewarty uwagi
- drugi jeszcze wiekszy.. Tak napewno diezel w kombi bez ksiazki ma 140tys.. Fajnie ze zrobil zdjecia przodu i tylu :mrgreen:
Tutaj ma juz 150tys km
Tutaj stoi za 16,3tys zl
- trzeci jest dla mnie osobiscie jakas pomylka, 1.8 to pewnie ledwo sie odpycha.

Jesli auto stoi w Twoim wojewodztwie bez ksiazki to ostatecznie mozesz sie przejechac, zrobic sobie taka niedzielna wycieczke :razz: Jesli gdzies dalej to odrazy zamknij takie ogloszenie.
Mieszkam w Zamościu i juz nie raz jechalem na drugi koniec Polski po auto ktore wlaściciel tak pieknie zachwalal a na miejscu okazywalo sie totalnym smietnikiem..
Po pierwsze ksiazka serwisowa lub faktury z przegladow potwierdzajace przebieg jak takiego czegos nie ma to nie kupuj. Chyba ze jest podany jakis wiekszy przebieg wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo ze jest autentyczny.

Piotrass - Pią Sty 28, 2011 07:17

Mesio_750 napisał/a:
1.8 to pewnie ledwo sie odpycha

Absolutnie się nie zgadzam z tą opinią. 1.8 faktycznie nie jest jakimś demonem prędkości, ale przy odpowiednim podkręceniu radzi sobie i w trasie i mieście. Auto które można rozpędzić do 200km/h nie potrzebując przy tym 10km nie nazwałbym takim które się ledwo odpycha :wink:

Ufo - Pią Sty 28, 2011 09:03

Dziękuję Kolegom :smile:
Auto ma byc dla Żony więc te 1.8 powinno jest wystarczyc , wolę żeby nie szalała po drogach bo będzie trzeba zarabiać na mandaty :grin:
Podoba mi się te kombi, ale jeżeli gościu wystawia na różnych portalach w róznych cenach i do tego z innym przebiegiem to już jest skreślony.
Dziękuję za już wszystkim , na sobotę jestem umówiony z gościem od 1.8 i wtedy zobaczę co i jak.Dowiedziałem się , że jest użytkownikiem tego forum.

Pozdrawiam