Zobacz temat - [R620] Immobilaizer w mrozy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Immobilaizer w mrozy

Darulek - Wto Lut 15, 2011 11:55
Temat postu: [R620] Immobilaizer w mrozy
Proszę o poradę gdyż mam takie coś jak jest mróz od -10 i zimniej to gdy przekręcam kluczyk cały czas mruga zielona kontrolka z kluczykiem od immo i nie gaśnie a wtedy nawet rozrusznik nie zakręci jak jest cieplej to jest okej kontrolka gaśnie i elegancko odpala. czy coś muszę rozgrzać żeby odpalił i nie trzeba było czekać do wiosny czy może można jakoś to obejść ??
dodam bo nie wiem czy to ma znaczenie pilota nie mam a kluczyk nie jest duży gumowany tylko wąski smukły lekko zginany, jak zamykam nim samochód zapalają się kierunki 3 mrugnięcia jak otwieram zawsze jedno mrugnięcie kierunków. Poradźcie bo już drugi dzień muszę autobusem jechać do roboty. teraz go trochę na słońce przepchałem może to pomoże i jutro odpali ??

kotulsky - Wto Lut 15, 2011 16:55

masz kolego to samo co ja...tylko niezrób tak jak ja :neutral: .u mnie tez niebyło pilota...ten sam kluczyk...ta sama sytuacja :???: pojechałem do elektronika i diagnoza...bez pilota i kluczyka tego z immo sytuacja bedzie sie powtarzac. i albo dorobić pilot koszt jakies 300-450 dziadów za jeden pilotek albo wywalić cała puszke oryginalnego alarmu na jej miejsce kupić coś innego i po sprawie.puszeczka jest zacnie skitrana w prawej stronie bagarznika za tą niby sztywna tapicerka.może na początek odłącz wszystko i zobacz jaka reakcja auta.problem jest tylko w tym że jak usuniesz tą puszeczke-wyrzucasz immo z alarmem i centralny zamek...bezsensownie zintegrowana rzecz.ja założylem za 250 alarm z 3 pilotkami i centralemi chula aż trzeszczy.wybór do ciebie należy :smile:
Darulek - Sro Lut 08, 2012 15:43
Temat postu: problem z immo
Niestety w tym roku mrozy wróciły i znów ten sam problem z immobilaizerem. Czy można go jakoś w prosty sposób odłączyć żeby nie było immo i tym samym tego problemu ??
kotulsky - Pią Lut 10, 2012 09:10

przy wyjściu z centralki alarmu w bagarzniku jest stado przewodów :lol: i w śród nich znajduje się czarna owca wyróżniajaca się kolorem od pozostałych :> poszukaj przewodu pomarańczowego cienkiego jedynego takiego i go rozłacz.z tym że ja mam 600 z 95r ale myśle że w tej kwestji niezmienili za wiele.wczytaj sie w mój problem w poście i poszukaj według fotki w kompie pod nogami pasarzera

http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=20

Marrkus - Sob Lut 11, 2012 21:17

niestety po lifcie immo zostało zaszyte w kluczyku i jeśli chcieć je odłączyć to trzeba kombinować przy samym ecu (ale nie wiem na ile to pomoże) - w nowszych modelach immo jest całkowicie autonomiczną jednostką w żaden sposób nie powiązaną z alarmem (tak jak to miało miejsce w autach przed liftem gdzie alarm i immo było zaszyte w tej samej "puszce") gdzieś już pisałem który kabelek w wtyce do ecu jest odpowiedzialny za immo