Zobacz temat - [r620] oceńcie te autko. porady przy zakupie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [r620] oceńcie te autko. porady przy zakupie

niemazaco - Czw Lut 24, 2011 11:43
Temat postu: [r620] oceńcie te autko. porady przy zakupie
witam. jestem zainteresowany od dawna tym modelem. znalazłem takie ogłoszenie:

http://allegro.pl/rover-6...1473822225.html

auto miało zaprawki robione na nadkolach <z forum wyczytałem że jest to standard>
co ciekawe auto ma licznik w milach, czy to jest na pewno przekładka z angielskiej wersji? jeżeli tak to czy są jakies problemy z tym modelem po przekładce?
co sądzicie o tym aucie?

pozdrawiam

Deamian - Czw Lut 24, 2011 11:54

Poproś o numer vin to się wyjaśni czy przekładka :wink:
Mayson - Czw Lut 24, 2011 23:34

- przebieg niewiarygodny imho
- taka cena za 16-letnie auto nie jest atrakcyjna - na wszystkie części, któe wyminił, powinien mieć faktury/paragony - niech pokaże :]
- silnik 2.0SDi mocny i zrywny? ;)
- bagażnik wcale nie jest "duży", to tylko ok. 440l, Octavia na płycie podłogowej Golfa ma 500l
- el. antenę to bym sprawdził, bo nie jest schowana do końca
- licznik w milach to faktycznie dziwna sprawa - spytaj o ten VIN
- przekładka jeśli dobrze zrobiona, nie stwarza problemów, ale jeśli sprawa dotyczy auta za 5kzł, to nie wierzę, że ktoś to zrobił fachowo; raczej najtańszym możliwym kosztem, a wtedy potencjalnych problemów jest masa.
- oryginalne głośniki dają "niesamowite" wrażenie podczas jazdy? ;) Dają bardzo przyzwoity dźwięk, ale z niesamowitością nie ma to nic wspólnego...

Ogólnie przekoloryzowane to ogłoszenie i ryzyko przekładki.

niemazaco - Czw Lut 24, 2011 23:43

Pan z ogłoszenia twierdzi że auto nie jest po przekładce, po rozkodowaniu VINU również wynika, że kierownica po lewej stronie. co do silnika to jestem zdecydowany na diesla. to ma byc moje pierwsze auto a słyszałem że jest to niezawodny silnik o ile kupi sie auto w dobrym stanie. a niestety moje fundusze nie są zbyt duże.
KRYS - Pon Lut 28, 2011 19:52

Zdjęcia nic nie pokazują
ale
dziury po CB lub telefonie po stronie pasażera
jak przekładka to lampy trzeba sprawdzić