Zobacz temat - [R200] Wskazówka paliwa cały czas na full
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Wskazówka paliwa cały czas na full

zielun - Pią Lut 25, 2011 16:24
Temat postu: [R200] Wskazówka paliwa cały czas na full
Witam , kupiłem roverka 214 si i jestem z niego bardzo zadowolony , tyle ze ma mała wade... wskazówka poziomu paliwa cały czas jest na full. bycmoże to zawieszony pływak, ale zalałem go do pełna i nic. jest do niego jakis dostęp ? podobno pod tylna kanapą ale zdjąc ją :grin: to porazka ( mam 3 furtki ) . nie wiem jak sie do tego zabrac bo powinna byc unoszona ehh. myślę że może kable się przetarły gdzieś po drodze do liczników . miał ktoś taki problem ? jak do tego podejśc ? bo szczeże to się wypstrykałem z dudków i do mechaniora to mi się średnio widzi :mrgreen:
leszczu - Pią Lut 25, 2011 16:31

Aby dostać się do pływaka musisz wymontowywać bak. :/
zielun - Pią Lut 25, 2011 17:12

:shock: az cały bak ? wywale siebie i sasiadów heh . słyszałem że dostep jest pod tylnim siedzeniem . a czy przy wył zapłonie pokazuje poziom czy wskazówka opada ?
leszczu - Pią Lut 25, 2011 17:13

zielun napisał/a:
:shock: az cały bak ?

Z tego co wiem to chyba tak. :/
zielun napisał/a:
a czy przy wył zapłonie pokazuje poziom czy wskazówka opada ?

Pokazuje. :wink:

zielun - Pią Lut 25, 2011 17:16

jednak mysle że to nie pływak a kabel się przetarł i wtedy nie ma oporu wiec idzie na maxa... mam nadzieje bo jak nie to klapa
colin1983 - Pią Lut 25, 2011 19:59

obstawiam tak samo jakleszczu19901, że to wina pływaka, dał mi się we znaki na wiosnę tak że aż 3 razy wyciągąłem zbiornik
Paul - Pią Lut 25, 2011 20:05

zielun napisał/a:
to nie pływak a kabel się przetarł
Też bym tak obstawiał ;p