Zobacz temat - Pytanie do komputerowcow
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Pytanie do komputerowcow

Perez - Pią Mar 11, 2011 13:23
Temat postu: Pytanie do komputerowcow
Szumi mi wszystko co jest odtwarzane we flashu, na przyklad biore film na youtube, slychac dzwiek, wszystko jest ok, ale w tle slychac szum. Troche denerwujace to jest. Co robic?
Kozik - Pią Mar 11, 2011 15:01

ciekawy problem... ja bym zainstalował jeszcze raz flasha jeśli nie pomoże to zainstalować jeszcze raz sterowniki dźwięku i kodeki :roll:
MaReK - Pią Mar 11, 2011 15:18

Na każdej przeglądarce to się dzieje?
Czy jak plik flv ściągniesz na dysk i odtworzysz lokalnie też?

Perez - Sob Mar 12, 2011 13:10

Na każdej przeglądarce i zauważyłem, że na winampie też.
MaReK - Sob Mar 12, 2011 13:44

Masz włączony dźwięk podczas uruchamiania systemu windows?
Jeśli tak, to sprawdź czy w momencie kiedy go słyszysz, czy odtwarza się płynnie, czy też może zacina się, zniekształca, itp. itd.

W winampie odtwarzasz mp3?
Jeśli tak się dzieje, to stawiam na sterownik karty dźwiękowej.

Dla pewności podłącz pod wyjście karty dźwiękowej słuchawki i zobacz czy też tak sieje.

Pozdro,

Perez - Nie Mar 13, 2011 01:11

Właśnie podczas uruchamiania systemu też szumi, a możliwe, że to sterownik, bo ostatnio się system aktualizował.
Dzięki Marecki za pomoc, jeszcze Ci kasę wiszę za poprzednia ;)

MaReK - Nie Mar 13, 2011 17:50

Chyba violli ;)
piterazim - Sro Mar 23, 2011 07:53

a może sprzęt jest do bani? słuchasz przez głośniki komputerowe, wzmacniacz wieżę? podepnij do głośników telefon / mp3 albo jakieś radio i zobacz czy jeszcze będzie szumiało. Ostatnio w pracy instalowałem sprzęt w sali prezentacyjnej - rzutnik, laptop i wzmacniacz. wszystko po spięciu razem buczało - okazało się że robiło się jakieś dziwne sprzężenie - po odpięciu uziemienia z rzutnika wszystko chodzi jak należy :)