Zobacz temat - Co jeszcze ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Co jeszcze ?

bazini1953 - Pią Kwi 01, 2011 01:57
Temat postu: Co jeszcze ?
Witam
Co jeszcze m
ogę dodać by fredek był ciekawszy?
===================================
:rotfl:

bonus89 - Pią Kwi 01, 2011 08:41

ja bym zdjął te wielkie "rury" na wydechu i jakoś te ramki na lampach albo na czarno albo wcale, i wyglądał by kozacko
leszczu - Pią Kwi 01, 2011 15:19

No już chyba nic. :mrgreen:
bazini1953 - Pią Kwi 01, 2011 19:30

bonus89 napisał/a:
ja bym zdjął te wielkie "rury" na wydechu i jakoś te ramki na lampach albo na czarno albo wcale, i wyglądał by kozacko

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Te wielkie rury wydechowe tworzą całość z progami i orurowaniem przodu.Fredek to chłop a wielka rura to atrybut...................................................................................................
Ramki czarne płowieją po 2 sezonach i na tle srebrnym kiepsko wyglądają a jeszcze światła dzienne przeniosę w miejsce gdzie powinny być przeciw mgielne w czarnej ramce.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Najlepiej zrób symulacje komputerową a poza tym są gusty i guściki dodam widok z boku .hej [you]

[ Dodano: Pią Kwi 01, 2011 19:30 ]
leszczu19901 napisał/a:
No już chyba nic. :mrgreen:


No jeden zadowolony chociaż myślałem nad 5halogenami nad przednią szybą w czarnej oprawie co ty na to ?? ???????????????????????????????????????????????????????????????????
:fura:

kasjopea - Pią Kwi 01, 2011 20:02

bazini1953 napisał/a:
Co jeszcze m
ogę dodać by fredek był ciekawszy?
Ja bym odjęła te ramki na światłach. Niefajnie wyglądają IMO.
Oskar - Pią Kwi 01, 2011 21:29

A mi się podoba, zimą pewnie robi fajny efekt jak z obu rurek leci dymek. jeszcze jakieś alu inne.
bazini1953 - Pią Kwi 01, 2011 21:44

kasjopea napisał/a:
bazini1953 napisał/a:
Co jeszcze m
ogę dodać by fredek był ciekawszy?
Ja bym odjęła te ramki na światłach. Niefajnie wyglądają IMO.


============================================================
koleżanko problem w tym że ja dodaje nie odejmuję i Ty mnie powiedz co byś dodała to ja odejmę ci 10 lat każda laska o tym marzy po większym przebiegu hehe :całus2: :fura:

kasjopea - Pią Kwi 01, 2011 21:47

Chrom, mnóstwo chromu.


A teorie to masz dziwne ekspercie od lasek :razz: .

bazini1953 napisał/a:
Fredek to chłop a wielka rura to atrybut...................................................................................................

Jak się umie użytkować to może...

slax - Pią Kwi 01, 2011 22:26

Jak widać polak potrafi zrobić wiochę z każdego auta, to jest moje subiektywne odczucie, po przeczytaniu tego tematu :wink:
bazini1953 - Pią Kwi 01, 2011 22:32

kasjopea napisał/a:
Chrom, mnóstwo chromu.


A teorie to masz dziwne ekspercie od lasek :razz: .

bazini1953 napisał/a:
Fredek to chłop a wielka rura to atrybut...................................................................................................

Jak się umie użytkować to może...


===========================================================
Czy to aby FORUM motoryzacyjne???????????????????????????????????????????????????????? :serce2:

[ Dodano: Pią Kwi 01, 2011 22:32 ]
slax napisał/a:
Jak widać polak potrafi zrobić wiochę z każdego auta, to jest moje subiektywne odczucie, po przeczytaniu tego tematu :wink:


==========================================================
No jak wygląda mobil z miasta ?? czy tak jak Polak z małej litery ?? ?????????? :boks:

kalisz - Pią Kwi 01, 2011 23:21

bazini1953 a ja nie rozumiem o co Ci chodzi? Załóż temat pt. Ochy i Achy na temat mojego Fredka, to będą się wpisywać wyłącznie Ci zafascynowani. Nie obrażaj się jeśli komuś się nie podoba.

IMO wygląda jakbyś reklamował jakąś firmę produkującą chromowane dodatki do aut. I jaką funkcję spełniają te "dodatki" na przednich drzwiach? Poprawiają Ci aerodynamikę :wink: ?

Harry - Pią Kwi 01, 2011 23:22

bazini1953 napisał/a:
Co jeszcze m
ogę dodać by fredek był ciekawszy?

ja to bym bardziej usunął listy na drzwiach te małe, inne założył chlapacze, usunał bym też tą kratke chromowana przy kierunku , chyba tylna rura jest skrzywiona prawa,
a dołożył bym, wlot powietrza z dachu,

memphisto - Sob Kwi 02, 2011 10:31

wszystkie ramki ze świateł na czarno - a jak płowieją to zanieś do lakiernika albo sam przeleć bezbarwnym :mrgreen:

masz w aucie parę czarnych elementów więc będzie się fajnie komponować.

Zmień felgi na lepsze/większe

i chlapacze koniecznie zmień :mrgreen:

Perez - Sob Kwi 02, 2011 19:18

Ja bym pomalowal na czarno te kratki na lampach, halogenach i tylnych lampach, usunal te a`la Mpowery z bocznych kierunkow, te pazurki z przednich drzwi tez bym wyrzucil i dodalbym kominek na slupku, zeby bardziej agresywnie i offroadowo wygladal.
Nad halogenami na dachu tez bym pomyslal, ale boje sie, ze to przesada.

leszczu - Sob Kwi 02, 2011 19:22

bazini1953 napisał/a:
myślałem nad 5halogenami nad przednią szybą w czarnej oprawie co ty na to ??

Może być ok, ale pamiętaj to tobie ma się on podobać, a nie nam. :wink:

slax - Sob Kwi 02, 2011 21:32

bazini1953 napisał/a:
No jak wygląda mobil z miasta czy tak jak Polak z małej litery


po 1 mieszkam na wsi
po 2 Panie "Polaku" poprawiasz mnie a sam znajomością poprawnej polszczyzny nie grzeszysz :wink:
po 3 po co założyłeś ten temat? powinieneś być przygotowany na słowa krytyki, bo komuś to co zrobiłeś może się nie podobać :wink:

bazini1953 - Sob Kwi 02, 2011 22:12

kalisz napisał/a:
bazini1953 a ja nie rozumiem o co Ci chodzi? Załóż temat pt. Ochy i Achy na temat mojego Fredka, to będą się wpisywać wyłącznie Ci zafascynowani. Nie obrażaj się jeśli komuś się nie podoba.

IMO wygląda jakbyś reklamował jakąś firmę produkującą chromowane dodatki do aut. I jaką funkcję spełniają te "dodatki" na przednich drzwiach? Poprawiają Ci aerodynamikę :wink: ?

============================================================
Dodatki na drzwiach mają taką funkcję jak kolczyk na uchu czy nosie .
Fredek miał miec min 15 zmian by zakwalifikował się do pewnego klubu ale jak dowiedziałem się że mam założyć felgi 18" to ich olałem .

Nie musi się wszystkim podobać ważne by był oryginalny 1 egzemplarz.


:fura:

memphisto - Sob Kwi 02, 2011 22:16

bazini1953 napisał/a:
ale jak dowiedziałem się że mam założyć felgi 18" to ich olałem .


akurat to byłby bardzo dobry wybór :mrgreen: rzekłbym IDEALNY !

[ Dodano: Sob Kwi 02, 2011 22:16 ]
bazini1953 napisał/a:
Fredek miał miec min 15 zmian by zakwalifikował się do pewnego klubu


co to za klub, który wymaga 15 zmian w aucie :shock: ??

bazini1953 - Sob Kwi 02, 2011 22:26

memphisto napisał/a:
wszystkie ramki ze świateł na czarno - a jak płowieją to zanieś do lakiernika albo sam przeleć bezbarwnym :mrgreen:

masz w aucie parę czarnych elementów więc będzie się fajnie komponować.

Zmień felgi na lepsze/większe

i chlapacze koniecznie zmień :mrgreen:

======================================================
Ramki czarne mają wszyscy.

Felgi mam 15" oryginalne opony pełnowymiarowe i kto zmienia na kiszki jego sprawa bo trzepie jak traktorem.
Chlapacze Dakar a co z nimi?????????????????????????????????????
:rotfl:

[ Dodano: Sob Kwi 02, 2011 22:26 ]
Perez napisał/a:
Ja bym pomalowal na czarno te kratki na lampach, halogenach i tylnych lampach, usunal te a`la Mpowery z bocznych kierunkow, te pazurki z przednich drzwi tez bym wyrzucil i dodalbym kominek na slupku, zeby bardziej agresywnie i offroadowo wygladal.
Nad halogenami na dachu tez bym pomyslal, ale boje sie, ze to przesada.

=======================================================
Na Suvie kominek?????????????????????????????????????
Co do Halogenów zespolonych to zrobiłem symulację komp. i za dużo tego szkła zastanawiam się.
Klientom montuję ale w teren.
:trzymasie:

Jugol - Sob Kwi 02, 2011 23:11

bazini1953 napisał/a:
Nie musi się wszystkim podobać ważne by był oryginalny 1 egzemplarz.


Mnie się bardzo, dużo mocno nie podoba- jestem szczery, po cholerę mam Cię uszczęśliwiać na siłę :spoko:
Ale oryginalny jest, tu się zgodzę :ok: , powiedziałbym nawet, że jest porównywalnie oryginalny z Tofikiem z Ani Mru Mru :taa:

Alexi - Sob Kwi 02, 2011 23:22

Zdecydowanie tym naplepkom na drzwiach stanowcze NIE tak samo jak i ramkom na tyle. Te przednie jeszcze ujdą, bo aż tak strasznie nie rzucają się w oczy. Halo na dach ?? Jak najbardziej tak :) Jeśli lubisz śmigać po lesie czy bezdrożach to na pewno nie zaszkodzi :)
Markzo - Sob Kwi 02, 2011 23:56

co jeszcze? na kolana i do Częstochowy przepraszać za ten agrotjunink :shock:
bonus89 - Nie Kwi 03, 2011 02:48

Markzo napisał/a:
co jeszcze? na kolana i do Częstochowy przepraszać za ten agrotjunink :shock:
DOKŁADNIE :P
Po za tym jeśli chcesz i chodzi Ci tylko o to żeby był jedyny i niepowtarzalny egzemplarz to w dobrym kierunku idziesz, tyle że jak chłopaki golfy, passaty i a4 posprzedają i siądą na freelandki to będzie ich dużo :P Jeszcze oryginalności dodadzą napewno neonowe podświetlenia nawiewów i nóg i stroboskopy w grilla... Skoro w tym kierunku to zmierza...

Perez - Nie Kwi 03, 2011 02:54

Bez przesady, mysle, ze nie potrzebnie az tak jedziecie. Ta nowa Fredka jest dosc plastykowa i taki rowniez musi byc tuning, chociaz z pazurkami na drzwiach to juz przesada, ale okulary mi sie podobaja, tylko bym wrzucil czarne.
marcinmarcin - Nie Kwi 03, 2011 09:25

bonus89 napisał/a:
i stroboskopy w grilla...
Nie, bo będą rybki płoszyć :mrgreen:
bazini1953 - Nie Kwi 03, 2011 22:42

Jugol napisał/a:
bazini1953 napisał/a:
Nie musi się wszystkim podobać ważne by był oryginalny 1 egzemplarz.


Mnie się bardzo, dużo mocno nie podoba- jestem szczery, po cholerę mam Cię uszczęśliwiać na siłę :spoko:
Ale oryginalny jest, tu się zgodzę :ok: , powiedziałbym nawet, że jest porównywalnie oryginalny z Tofikiem z Ani Mru Mru :taa:


===================================================
Fedrujący kolego szczerość to dobra cecha pozwól niech i ja ocenię twoją maszyne czekam na foto.............hej :foto: :fura:

[ Dodano: Nie Kwi 03, 2011 22:42 ]
Jugol napisał/a:
bazini1953 napisał/a:
Nie musi się wszystkim podobać ważne by był oryginalny 1 egzemplarz.


Mnie się bardzo, dużo mocno nie podoba- jestem szczery, po cholerę mam Cię uszczęśliwiać na siłę :spoko:
Ale oryginalny jest, tu się zgodzę :ok: , powiedziałbym nawet, że jest porównywalnie oryginalny z Tofikiem z Ani Mru Mru :taa:

====================================================
A z boku lepiej?????????????????????????????????????????????????????????????????

:foto: :fura:

Jugol - Nie Kwi 03, 2011 23:53

bazini1953 napisał/a:
Fedrujący kolego szczerość to dobra cecha pozwól niech i ja ocenię twoją maszyne czekam na foto.............hej


Foto Kochanicy masz w garage, jak wejdziesz na mój profil.

bazini1953 - Pon Kwi 04, 2011 12:41

Jugol napisał/a:
bazini1953 napisał/a:
Fedrujący kolego szczerość to dobra cecha pozwól niech i ja ocenię twoją maszyne czekam na foto.............hej


Foto Kochanicy masz w garage, jak wejdziesz na mój profil.

==========================================================
Teraz rozumie Twoja kochanica to klasyk bez makijażu a z suvem mogę robić co chcę bo to zupełnie inna bajka ..mnie głaskanie i polerowanie i podziwianie seryjnej urody NIE WYSTARCZA........................
Na szczęście nie pokazałem wnętrza i projektu wersji pływającej ale to po uznanej próbie i ochronie patentu. :foto: :fura:

[ Dodano: Pon Kwi 04, 2011 12:41 ]
Markzo napisał/a:
co jeszcze? na kolana i do Częstochowy przepraszać za ten agrotjunink :shock:


============================================================
Co zrobiłeś przy swoim angliku ?? ???????????????????????????????????????????
Jakoś nie widzę miastotuningu no może te buraczkowe siedzenia SKÓRA :foto: [you]

Pływak - Pon Kwi 04, 2011 12:56

bazini1953 napisał/a:

Co zrobiłeś przy swoim angliku ?? ???????????????????????????????????????????
Jakoś nie widzę miastotuningu no może te buraczkowe siedzenia SKÓRA :foto: [you]


Zrobił to co mógł zrobić najlepiej czyli nie zepsuł tego auta i pozostawił w oryginalnym stanie...

Można wiedzieć co to za klub, że wymagają 15 modyfikacji i 18 cali?

P.S Mógłbyś ograniczyć znaki = i ? będzie nam się wszystkim lepiej czytało ;]

Perez - Pon Kwi 04, 2011 12:58

bazini1953 napisał/a:
Co zrobiłeś przy swoim angliku ?? ?????????????????????????????????????????
Jakoś nie widzę miastotuningu no może te buraczkowe siedzenia SKÓRA

Myślę, że powinieneś zobaczyć poprzednie auto Markzo, bo to co ma teraz niedawno kupił i jeszcze nie zdążył wiele zrobić, a poprzednie dzięki temu co zrobił sprzedał potem za dwukrotną jego wartość. Poza tym właśnie auto Markzo było robione ze smakiem.
Widać, że Ty również chcesz dobrze dla swojego auta i o nie dbasz, a to przecież najważniejsze, ale robiąc tego typu przeróbki stąpasz po kruchym lodzie, bo bardzo łatwo w ten sposób wykonać WT projekt.
Pamiętaj jednak, że auto ma się podobać Tobie i auto jest dla Ciebie, a nie na odwrót.

Jugol - Pon Kwi 04, 2011 13:05

bazini1953 napisał/a:
Teraz rozumie Twoja kochanica to klasyk bez makijażu a z suvem mogę robić co chcę bo to zupełnie inna bajka

Można robić co się chce z każdym autem, z klasykiem również. Można się natknąć na takie skrzywdzone klasyki na drogach, ale na szczęście to rzadki widok.
Z mojej strony to tyle. Rób sobie ze swoim suvem co chcesz, ale na kibicowanie z mojej strony nie licz :niee:
Powodzenia :papa:

Perez - Pon Kwi 04, 2011 13:05

bazini1953 napisał/a:
Na Suvie kominek?????????????????????????????????????

Na suvie takie halogeny? Na suvie takie orurowanie? Robisz swojego suva na terenówkę, poza tym jeżeli masz z tyłu napisane, że wędkujesz to właśnie wg mnie pasuje takie auto a`la terenówka, przecież zawsze można się przedzierać przez chaszcze, żeby sobie znaleźć zaciszne łowisko, a ten kominek nie musi spełniać funkcji praktycznej, a bardziej estetyczną tak jak niektóre dodatki jak wydech.

Markzo - Pon Kwi 04, 2011 20:54

bazini1953 napisał/a:
Co zrobiłeś przy swoim angliku ?? ?????????????????????????????????????????
Jakoś nie widzę miastotuningu no może te buraczkowe siedzenia SKÓRA

:D :D :D jeszcze założ kolego do środka dywaniki gumowe, te srebrne, a'la blacha ryflowana, chrom wentyle z niebieską diodą, płyta cd pod lusterko i jest PAŁER ;)

Swojego auta jak widać nie muszę bronić :) pozdro.

memphisto - Pon Kwi 04, 2011 21:19

Markzo napisał/a:
płyta cd pod lusterko i jest PAŁER ;)


a kości takie duże futrzane :mrgreen: ?

Krzysi3k - Pon Kwi 04, 2011 21:23

Ja jestem za tym, żeby się uspokoić już :)
kepo - Pon Kwi 04, 2011 21:30

http://www.youtube.com/watch?v=OdL6XVL8VeM

polecam jako źródło inspiracji do dalszych modów :)

kalisz - Pon Kwi 04, 2011 21:48

kepo napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=OdL6XVL8VeM

polecam jako źródło inspiracji do dalszych modów :)

To chyba jeden z tych członków klubu 15 modów :o

Perez - Pon Kwi 04, 2011 21:49

Kurcze, wygląda jakby zaatakowała go chmara chromowanych much!
bazini1953 - Wto Kwi 05, 2011 00:34

Perez napisał/a:
bazini1953 napisał/a:
Na Suvie kominek?????????????????????????????????????

Na suvie takie halogeny? Na suvie takie orurowanie? Robisz swojego suva na terenówkę, poza tym jeżeli masz z tyłu napisane, że wędkujesz to właśnie wg mnie pasuje takie auto a`la terenówka, przecież zawsze można się przedzierać przez chaszcze, żeby sobie znaleźć zaciszne łowisko, a ten kominek nie musi spełniać funkcji praktycznej, a bardziej estetyczną tak jak niektóre dodatki jak wydech.


........................................................................................................................................
Kominki montuje się do prawdziwych terenówek a SUV to jeździdełko .Orurowanie zaliczyło
parę przeszkód ale nie tylko do tego będzie służyć. :fura: :fura: :fura: :fura: :fura:

[ Dodano: Wto Kwi 05, 2011 00:34 ]
Pływak napisał/a:
bazini1953 napisał/a:

Co zrobiłeś przy swoim angliku ?? ???????????????????????????????????????????
Jakoś nie widzę miastotuningu no może te buraczkowe siedzenia SKÓRA :foto: [you]


Zrobił to co mógł zrobić najlepiej czyli nie zepsuł tego auta i pozostawił w oryginalnym stanie...

Można wiedzieć co to za klub, że wymagają 15 modyfikacji i 18 cali?

P.S Mógłbyś ograniczyć znaki = i ? będzie nam się wszystkim lepiej czytało ;]

============================================================

Dziękuję za miłe pogawędki walczcie z rdzą nie ze mną. :stop:

memphisto - Wto Kwi 05, 2011 00:43

bazini1953, a tym klubem się w końcu pochwalisz co wymagają tych 15'tu modyfikacji ? Bo bardzo sprawnie omijasz temat :)
Perez - Wto Kwi 05, 2011 01:40

bazini1953 napisał/a:
walczcie z rdzą nie ze mną.

Ja z nikim nigdy nie walczę.
Love, Peace, Music :)

Markzo - Wto Kwi 05, 2011 08:33

temat z prima aprilis... może sobie z nas jajca robi?
adamsky - Wto Kwi 05, 2011 09:23

Markzo napisał/a:
może sobie z nas jajca robi?

oj podejrzewam że jest całkiem serio :D :D:D

Harry - Wto Kwi 05, 2011 17:02

memphisto napisał/a:
a kości takie duże futrzane :mrgreen: ?

to sie zakłada do muscle cars

bazini1953 - Wto Kwi 05, 2011 18:36

Perez napisał/a:
bazini1953 napisał/a:
walczcie z rdzą nie ze mną.

Ja z nikim nigdy nie walczę.
Love, Peace, Music :)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Macie wszyscy angielski humor to przez te stare klasyki którymi jeździcie .
Myślałem że głos zabiorą właściciele 4x4 ale nie lat hehe. :rotfl: :fura: :fura: :fura:

adamsky - Wto Kwi 05, 2011 18:40

Cytat:
Myślałem że głos zabiorą właściciele 4x4

wejdź sobie kolego do sekcji : GARAŻ, wyfiltruj auta, popatrz na zdjecia Fredków a potem zastanów się czy jest to odpowiednie forum na zadawanie pytań odnośnie wiejskiego tjuningu.
i skończmy tą farsę.

bazini1953 - Wto Kwi 05, 2011 19:01

adamsky8811 napisał/a:
Markzo napisał/a:
może sobie z nas jajca robi?

oj podejrzewam że jest całkiem serio :D :D:D


============================================================
Autko do jazdy tylko to plastikowe drewno przez takie dodatki zrezygnowałem z Suzuki G.V.
NA giełdzie w Krakowie widziałem zamienniki ze skóry + fotele na zamianę .

To jednak kwestia gustu brat ma Merca i takie dodatki i zadowolony. :rotfl: [you] :rotfl:

[ Dodano: Wto Kwi 05, 2011 19:01 ]
Perez napisał/a:
Bez przesady, mysle, ze nie potrzebnie az tak jedziecie. Ta nowa Fredka jest dosc plastykowa i taki rowniez musi byc tuning, chociaz z pazurkami na drzwiach to juz przesada, ale okulary mi sie podobaja, tylko bym wrzucil czarne.


**************************************************************************
Mnie także pazurki się nie podobają ale mam wąski boks i przy wysiadaniu obijały się drzwi mus to mus.

Gdzie ty widzisz chrom? wszystkie dodatki nierdzewka polerowana to nie badziewie z Allegro
Pozdro bazi. :rotfl: [you]

kalisz - Wto Kwi 05, 2011 20:07

bazini1953 przede wszystkim to naucz się udzielać wypowiedzi na forum bez rozmaitych znaczków i ozdobników, bo pogarszają Twój i tak niezbyt jasny przekaz.

Wrzuć fotki fredka na nk i pozostałe fejsiki, to nie zabraknie Ci śłitaśnych i pochlebnych komentarzy.

bazini1953 - Wto Kwi 05, 2011 22:44

kalisz napisał/a:
bazini1953 przede wszystkim to naucz się udzielać wypowiedzi na forum bez rozmaitych znaczków i ozdobników, bo pogarszają Twój i tak niezbyt jasny przekaz.

Wrzuć fotki fredka na nk i pozostałe fejsiki, to nie zabraknie Ci śłitaśnych i pochlebnych komentarzy.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale sie zachowujecie jak Panowie w melonikach .....Fredek jest śmieszny i dlatego lubię nim jeździć do kościoła podjeżdżam takim poważnym co ma tylko leciutko podkreśloną
linię trochę was rozbawiłem to spadam .
Macie SUPER FURY szerokości. :rotfl: :fura: :fura: :fura: :rotfl:

[ Dodano: Wto Kwi 05, 2011 22:44 ]
adamsky8811 napisał/a:
Cytat:
Myślałem że głos zabiorą właściciele 4x4

wejdź sobie kolego do sekcji : GARAŻ, wyfiltruj auta, popatrz na zdjecia Fredków a potem zastanów się czy jest to odpowiednie forum na zadawanie pytań odnośnie wiejskiego tjuningu.
i skończmy tą farsę.


----------------------------------------------------------------------------
Na krakowskiej giełdzie gość wymienia na skórę lub robi pod zamówienie.

Za Fredka dają mi 50000zł bo jego serduszko ma ponad 150 koników ale zostawiam Was z ukochanymi maszynami mam inne zajęcia hej :rotfl:

Markzo - Wto Kwi 05, 2011 22:55

bazini1953 napisał/a:
ma ponad 150 koników

sprawdzimy się? ;)

bonus89 - Wto Kwi 05, 2011 22:58

zakończcie te nie równe spory, nie reformowalni ludzi też istnieją :P nie zaglądam już tu bo denerwują mnie bardzo mocno te głupie znaczki i miliony emotów.
Ciufa - Wto Kwi 05, 2011 22:58

Markzo napisał/a:

bazini1953 napisał/a:
ma ponad 150 koników

sprawdzimy się?


ja pierwszy, ja chce jaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

bazini1953 - Wto Kwi 05, 2011 23:05

Markzo napisał/a:
bazini1953 napisał/a:
ma ponad 150 koników

sprawdzimy się? ;)


Na asfalciku nie mam szans a w terenie odwrotnie ....zakończmy te wyścigi powodzonka.

bez dodatków tak lepiej? hej